Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

ir isjunk blica mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites uz vertinimus ir kad neiskritikavote (kritikos tikejausi daugiau biggrin.gif ) 4u.gif
Rodausi vakaryksti darbeli, pati pirmoji mano dekupazine sage (dekupazas gavosi toks NELABAI blush2.gif tai gal kas patars, kaip ji grazesni padaryti?)
user posted image
O cia mano dar nebaigta, juostele kazkaip negraziai prisisiuvo, galvoju, kaip pagerinti padeti g.gif ar keisti juostele, ar kazka dar prideti, nes visiskai nesiziuri doh.gif
user posted image
Laukiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Enary > man zalia sage visai gerai ziuris. net nezinau ar ka keisciau. o jei juostele nepatinka, pabandyk persiut graziau.

Atsakyti
Dekui uz patarimus,bandysiu.
Atsakyti
Enary, ta sage su dekupazu man labai patiko (dekupazas-nelabai ax.gif ), taciau aplink labai jau graziai apsiuvineta, ir spalvos nuostabios 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Swan 4u.gif
Baisiai nemegstu juosteles prisiuvineti doh.gif matyt, kai ne su meile darba darai, tai taip ir gaunasi... biggrin.gif
Aciu, Aistiene 4u.gif
Pirma karta taip apsiuvinejau sage, tad man labai pamalonino sirdele toks ivertinimas... O dekupazas, pati matau, kad nekoks gavosi, o dar turiu 3 tokius dekupazintus "blynukus" doh.gif

Ziurekit, mergaites, man siandien tokia mintis kilo, o niekas nebandete apsiuvineti ploksciu juros akmeneliu? Juos palakavus ir apsiuvinejus, gal gautusi kokia padori sage? Prisilakavau dabar kriaukliu gabaliuku, begu karoliuku pirkti, bandysiu ka nors gaminti... "Uzkibau" biggrin.gif
Atsakyti
Labai graži sege wub.gif thumbup.gif , ievukass,
user posted image

Atsakyti
Enary o su kuo cia sendinai? toks ispudis kad liko auksiniu dazu perteklius ant dekupazo, ty ne tik grioveluose bet ir kitur g.gif

patrink servetele, mazu nusivalys g.gif jei dar nelakavai, jei nulakavai tai velu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 16 balandžio 2009 - 17:17
QUOTE(Maša @ 2009 04 16, 18:14)
Enary o su kuo cia sendinai? toks ispudis kad liko auksiniu dazu perteklius ant dekupazo, ty ne tik grioveluose bet ir kitur  g.gif

patrink servetele, mazu nusivalys  g.gif jei dar nelakavai, jei nulakavai tai velu

Sendinau su dazais, nes porporinos neprisiruosiu nusipirkti... verysad.gif Velu jau, nes pirma pagrindukus dekupazinau, paruosiau juos iki galo, tada tik varsciau doh.gif
Apskritai, cia toks kaip ir bandomasis variantas, nes pirma karta dariau, ant tu pagrindu jau keli lako sluoksniai, padariau pirma karta, su visais sendinimais, kazkaip neisejo,negraziai pasisendino, tada tepiau akrilini laka, po to vel sendinau... Zodziu... schmoll.gif
Turbut teks dekupazo atsisakyti ir ieskoti kitokiu pagrindu apvarstymui rolleyes.gif
Kazkaip ismesti gaila, tai bandymams tiks, nes ir varstyti tik mokausi... blush2.gif Apvarsciau dar viena toki dekupazo "sedevra", pasirodysiu ryt, siandien jau tamsu fotografuoti...
Atsakyti
Stai mano dar vienas, nevykusio dekupazo sagiukas verysad.gif
user posted image
Atsakyti
o man tiesa pasakius visai ziurisi, gan graziai sukomponavai spalvas. na nieko ipatingo bet man taip dar nesigauna biggrin.gif as dar stengiuos
Atsakyti

Tiesiog labai grazi sage, ir dekupazas vietoj, ir karoliukai taip graziai suverti ,jau reiks eiti pas tavew mokytis kaip taip graziai padaryti thumbup.gif
Papildyta:
Enary saunuole 4u.gif
Atsakyti