Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Ievukass wow wow wow thumbup.gif kaip grazu thumbup.gif man ypac rudoji zalioji wub.gif maciau pirmosios schema kazkur tik pabijojau lankstyt baisiai sudetinga pasirode blush2.gif

Enary, man patiko tavo sage - kruopsciai padaryta, ojei kiek darbelio ideta doh.gif zodziu labai netgi gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2009 04 14, 15:04)
As taip pat ten pat ir tokia pat vielute perku, bet niekaip neitaikau storio, arba ji per stora, arba per plona ir luzta doh.gif kokio storumo si vielute pas tave, gal butu galima suzinoti? blush2.gif


Pagrindui aš perku 0,8mm, o apvyniojimui 0,4mm vielutę.
Atsakyti
[quote=ievukass,2009 04 14, 14:00]
tikrai grazios ir idomios sages, o is ko tas karkasas?
Atsakyti
[quote=Dunyte,2009 04 14, 19:25]
[quote=ievukass,2009 04 14, 14:00]
tikrai grazios ir idomios sages, o is ko tas karkasas?
[/quote]

Kaip jau minejau, is 0,8mm vielutes.
Atsakyti
Ievukai aciu uz info
Enary manyciau tavo sages labai kruopscios ir dailios, nieko prisikabinti neradau, nebent as buciau islaikius simetrija kaip ir ovale su apvalždeliu taip ir viduriukyje siuvinejant bet cia tik mano nuomone ir ji neprivaloma smile.gif. Siaip labai labai viskas savo vietoje.
Atsakyti



 ! 
Nuotraukos pašalintos dėl perdidelio formato
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2009 - 21:01
Ingusia31 labai gražios sagės, ypač tos dekupažinės. Norėjau paklaust tavęs, kaip tos dekupažinės sagės pas tave apdailintos? Ar tu jas apveri karoliukais kaip kabošoną, aš klijuoji ant pagrindo ir aplink siuvinėji?
P.S. savaitgalį nufotkinsiu avo dekupažines sages ir pasirodysiu (turiu nemažai, bet nufotkint neprisiruošiu ax.gif )
Atsakyti
Ievukai dekupazintus medinius blynukus klijuoju prie filciuko, aptraukiu kaip kabasonus ir dar prisiuvineju o esant reikalui ant platesnio filco krastelio dar ir siuvineju platesniu ziedu aplink
Atsakyti
Ingusia31 ačiū už info
Atsakyti
Nu Ingusia31 tu cia is peties padirbejai rolleyes.gif Nepriekaistingos smile.gif
Atsakyti
Grazus darbeliai..Ikelsiu savo kelias,noriu paklausti,kaip jums pavyksta tokias geras sagiu foto padaryti?user posted image[/URL][/IMG]user posted image[/URL][/IMG]
Atsakyti
naudok makro rezima,toks su gelyte,jis skirtas ir arti fotografuoti,nes fokusuoja daikta kuris yra nuo kameros 10-30 cm atstumu

Papildyta:
dar plius naudok naturalu saules apsvietima arba dirbtines saules lempas,arba tesiog fotkink diena ir kuo sviesesnej aplinkoj
Atsakyti