Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Sveiki, Na pagaliau padariau savo antra ir trecia sages smile.gif

user posted image




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Synestra: 13 balandžio 2009 - 14:05
Synestra, patiko abi wub.gif
Atsakyti
Synestra sagytes atrodytu graziai jei nesimatytu prisiuvimo siulu baltu ar kokiu ten sviesiu. Man jie labai bado akis. Zvynelius ir kitus siuvimus matomose vietese rekomenduociau atlikti su spec. plonyciais, tvirtais, nailoniniais siuliukais. perku juos "gerose akyse" buna bespalviai arba juodi ir kaina apie 6 litus atrodo.
Atsakyti
cindy Dekui labai blush2.gif

Ingusia31 Dekui labai uz patarimus. Jo ten kur matos siulai balti tai kruopstumo truko. Taigi man dar tobulet ir tobulet smile.gif Kita kart jau daryciau kitaip , pvz tuos zvynelius neseniai pastebejau ,kad galima prisiut karoliuko pagalba. O del nailoniniu siulu- butinai nusipirksiu ir tvirciau bus, o as vis siunu va su paprastais siulais. smile.gif
Atsakyti
Parodysiu ir aš keletą savo sagių:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Ievukas man tavo sages nuostabios ir labai originalios. Norejau paklausti kokia vielute naudoji ir kur ja perki ir dar po kie laiko kaip manai ta sviesi vielute pajuostu? Norejau kazka panasaus pasidaryti ant savo apyrankiu bet viekaip nezinau kur pirkti tokia vielute kad ji nepajuostu po metu kokiu. Ar isvis tokios buna ne sidabrines? Turbut nelabai ir kur jos reiktu ieskot?
Atsakyti
Ingusia31, ačiū už komplimentus mano sagėms. Aš naudoju pasidabruotą Gutterman vielutę, perku "Siuvimo reikmenyse" (Kaune) arba internetu (www.rankdarbiai.com, www.hobera.com). Ši vielutė nejuoduoja, bet geltonuoja, jei yra laikoma atvirai. Papuošalą reikia laikyti maišelyje ar uždaroje dėžutėje kol nenešioji, tada vielutė nepakeis spalvos. Jei papuošalą laikysi atvirai (pvz. ant lentynos), tada jis pagels.
Atsakyti
Oi ievukai o kur tie "siuvimo reikmenys" labai jau platus pavadinims smile.gif. As is Kauno tai noreciau paciupinet ta vielyte gyvai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 14, 15:21)
Oi ievukai o kur tie "siuvimo reikmenys" labai jau platus pavadinims smile.gif. As is Kauno tai noreciau paciupinet ta vielyte gyvai biggrin.gif

Hyperyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 04 14, 15:40)
Hyperyje  4u.gif

tiksliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievukass @ 2009 04 14, 14:57)
Ingusia31, ačiū už komplimentus mano sagėms. Aš naudoju pasidabruotą Gutterman vielutę, perku "Siuvimo reikmenyse" (Kaune) arba internetu (www.rankdarbiai.com, www.hobera.com). Ši vielutė nejuoduoja, bet geltonuoja, jei yra laikoma atvirai. Papuošalą reikia laikyti maišelyje ar uždaroje dėžutėje kol nenešioji, tada vielutė nepakeis spalvos. Jei papuošalą laikysi atvirai (pvz. ant lentynos), tada jis pagels.

As taip pat ten pat ir tokia pat vielute perku, bet niekaip neitaikau storio, arba ji per stora, arba per plona ir luzta doh.gif kokio storumo si vielute pas tave, gal butu galima suzinoti? blush2.gif
Atsakyti
Taigi, nutariau ir as pasirodyti blush2.gif Kadangi esu tik pradedanti savamoksle pradinuke, kantriai skaiciau ir stebejau jusu darbelius, o savuju parodyti taip ir nedrisau, del jusu, kartais, gana grieztos kritikos biggrin.gif
Esu padariusi dar tik tris sages, o si savaitgali dvi is ju surado savo namucius, iskeliavo taip ir likusios neiamzintos nuotraukose, tad treciaja, likusia, nutariau visgi parodyti ir isklausyti jusu nuomones ir patarimus 4u.gif Nes tobulejimas, manau, vien turint savo nuomone ir supratima,-nevyksta...
user posted image
Graziu nuotrauku daryti taip pat nemoku... unsure.gif
Atsakyti