Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

jurgitad kadangi pirmos sages tai tik is geros valios nenoredama nieko izeisti noreciau duoti keleta pastabu ir patarimu:
rusvi perlamutriniai karoliukai dvejose sagese prisiuti labai nelygiai ir vienas net isvis isvirtes uz jam skirtu ribu. Kad karoliukai gultu graziai i viena greta pavartyk kelis puslapiukus atgal paskaityk kaip reikia juos prisiuti zingsniu :keturi i prieki ir du atgal. Kad kaspinelio klosteles butu lygios iskart geriaus susiklostuok ir tik paskui prisiuk arba yra pirkti jau klostuotu juosteliu-gumeliu. jei darai simetriska ir tavrkinga sage pasisteng islaikyti tai per visa sages darymo eiga nes rozines sages priespaskutine eile su stambesniais karoliukais kazkaip pakrikus nors atrodo kad bandyta susiuti juos simetriskai
Labai graziai man patiko rusvosios sages viduriukyje rudu karoliuku gyvatele taip graziai sukomponavai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 19, 11:55)
jurgitad kadangi pirmos sages tai tik is geros valios nenoredama nieko izeisti noreciau duoti keleta pastabu ir patarimu:
rusvi perlamutriniai karoliukai dvejose sagese prisiuti labai nelygiai ir vienas net isvis isvirtes uz jam skirtu ribu. Kad karoliukai gultu graziai i viena greta pavartyk kelis puslapiukus atgal paskaityk kaip reikia juos prisiuti zingsniu :keturi i prieki ir du atgal. Kad kaspinelio klosteles butu lygios iskart geriaus susiklostuok ir tik paskui prisiuk arba yra pirkti jau klostuotu juosteliu-gumeliu. jei darai simetriska ir tavrkinga sage pasisteng islaikyti tai per visa sages darymo eiga nes rozines sages priespaskutine eile su stambesniais karoliukais kazkaip pakrikus nors atrodo kad bandyta susiuti juos simetriskai
Labai graziai man patiko rusvosios sages viduriukyje rudu karoliuku gyvatele taip graziai sukomponavai  thumbup.gif



Labai ačiū už patarimus ir pastabas 4u.gif Kaip tik man šie dalykai su juostelėm, karoliuku lygumu buvo visiškai neaiškųs, dabar žinosiu. AČIŪ 4u.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 19, 11:55)
jurgitad kadangi pirmos sages tai tik is geros valios nenoredama nieko izeisti noreciau duoti keleta pastabu ir patarimu:
rusvi perlamutriniai karoliukai dvejose sagese prisiuti labai nelygiai ir vienas net isvis isvirtes uz jam skirtu ribu. Kad karoliukai gultu graziai i viena greta pavartyk kelis puslapiukus atgal paskaityk kaip reikia juos prisiuti zingsniu :keturi i prieki ir du atgal. Kad kaspinelio klosteles butu lygios iskart geriaus susiklostuok ir tik paskui prisiuk arba yra pirkti jau klostuotu juosteliu-gumeliu. jei darai simetriska ir tavrkinga sage pasisteng islaikyti tai per visa sages darymo eiga nes rozines sages priespaskutine eile su stambesniais karoliukais kazkaip pakrikus nors atrodo kad bandyta susiuti juos simetriskai
Labai graziai man patiko rusvosios sages viduriukyje rudu karoliuku gyvatele taip graziai sukomponavai  thumbup.gif

klausimelis o kaip cia tas zingsniavimas 4 i prieki 2 atga.....tai tie du atgal reiia vel perverti per 2 karoliukus atgal............o paskiau kad visa rateli palyginti tai visus karoliukus pereiti taip kad skylutes butu pripildutos siulo...na bent taip isskaiciau tame rusiskame paaiskinime...tik kadangi rusu kalba man nelabai tai svarstau ar taip supratau...ir kaip cia per karoliuka jau prisiuta perkisti adata...juolab per visa ju grandinele.......... doh.gif o juk buna tokie mazulyciai per kuriuos net adata nelenda veri taip ant siulo ar tai valo....... verysad.gif kaip cia taip ax.gif patarkit..... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 19 kovo 2009 - 12:02
na net mokykloj rodė mašininę siūlę, tik prisiminkit mergaitės. Šiaip tai čia galima pasižiūrėt, labai viskas aiškiai parodyta 4u.gif

http://community.liv...fts/515648.html

Papildyta:
na net per mažiausius karoliukus man dar išeina prakišt papildomai vieną kartą siūlą. Gal per didelę adatėlę naudoji?
Papildyta:
na va čia naudojau pačius mažiausius karoliukus, bet dar po prisiuvimo pravėriau kartą ar net du. Mažesnių karoliukų kur aš apsipirkinėjau nė nebuvo jau biggrin.gif nes kad žmoniškai atrodytų sagė jau bent 2 eilutes jų reikia dėt.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 19, 13:04)
na net mokykloj rodė mašininę siūlę, tik prisiminkit mergaitės. Šiaip tai čia galima pasižiūrėt, labai viskas aiškiai parodyta  4u.gif

http://community.liv...fts/515648.html

Papildyta:
na net per mažiausius karoliukus man dar išeina prakišt papildomai vieną kartą siūlą. Gal per didelę adatėlę naudoji?


GAL blush2.gif na o kaip ten mokykloj tai ojojoj nebepamenu ....senatve bet regis karoliukais siuvineti nesimokem......zodziu maziau kalbu daugiau darbu isbandysiu ir tada ziuresma kaip ten gaunasi...nes iki siol tai visai kitaip tai darydavau..... tongue.gif

ok skubu dar su klausimeliu o kaip tu jau visa eile apsiuta dar praVERI JEI JAU KAROLIUKAI SUSIGLAUDE IR SAVO SKILUTES SUSLEPE blush2.gif AR SU ADATA ISTRAUKINEJI BISKI I ISORE IR PRAKISI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramushka: 19 kovo 2009 - 12:11
nu tai karoliukais gal ir ne bet siūles tai bandėm lotuliukas.gif na žodžiu tam rusiškam puslapy tai labai viskas liuks parodyta.
Atsakyti
KAD NEBUCIAU TIK CIAUSKUTIS IR KLAUSIMELIU KRUVA...IDEDU SAVO DARBELI SU CHAOTISKU SIUVINEJIMU 4u.gif user posted image]SAGE[/URL]
Atsakyti
Grazu Ramushka wub.gif Tik ta juostele nuimciau blush2.gif
Savo nuomone rasau, man labai negrazu su tom juostelemis,o kai dar sukryziuota,pas kai kurias doh.gif tikri ordinai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 19 kovo 2009 - 13:10
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 19, 13:08)

Labai gražu. Mna naujokei gal galit pasakyti, kur tokių akmenukų įsigyti? ax.gif

QUOTE(ramushka @ 2009 03 19, 13:15)
SAGE[/URL]

Įdomi. thumbup.gif
Atsakyti
čia ne akmenėlis o iškeptas modelinas, pašlifuotas ir padarytas dekupažas. viską darė rankytės 4u.gif
Atsakyti
ramushka labai visas viduriukas grazus ir siuvinejimas tas schaotiskas wub.gif kiek daziuriu tai modelinas cia, grazuuuu thumbup.gif , bet irgi to kaspiniuko tai nedeciau, nors kai isisegi ir ziurint prie ko tai visai grazu buna tas ale bantukas thumbup.gif
Atsakyti
ACIU MERGINOS uz komentarus ir pastebejimus............tik va realiai kiek spalvos gyvesnes nei nuotraukoj tokios uzbluke ir tas kaspinusks nuo blico sublizgo...o man tas ordino ivaizdis labai linksmai pasirode tai ir uzlebedijau ir tuo patenkinta thumbup.gif sita sage jau turi savo namucius ir jos nesiotoja tikiuos didziuojasi ordina pasikabinusi ax.gif .....va kaip cia sudeliojau...................bet visvien idomi ir labai vertinga jusu nuomone 4u.gif 4u.gif kita kart susimastysiu?...galu gale skonio reikalas smile.gif

per pietus pralekiau cupe pro geras akis uzmaciau ten to flico(regis taip vadinasi) na sagems to netikro veltinio...o kad brungus doh.gif ......sakau gal kokiuose gariunuose ar seip medziagu parduotuvese buna ir kainytes nesidrasko....nes ten toks A3 formato lapas vadinkim 15 lt.....apsvieskit ar buna kitaip?
Atsakyti