Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Oj kokios Aurelijos_ ma ir Avijacijos sages grazios, sakyciau abi subtilios iki maksimumo thumbup.gif

cia manoji blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Masa, Avijacija, Aurelija saunuoliukes thumbup.gif Masa kompozicija labai idomi, Avijacija -grazu, Aurelija -kruopstumas thumbup.gif
Atsakyti
kristi 13 acius 4u.gif
Maša aciukas, tavoji thumbup.gif wub.gif
Ingusia31 aciukas brangioji 4u.gif
Atsakyti
tobulejam thumbup.gif
Atsakyti
na va prisiminkiau biggrin.gif nenufotkinau atskirai sagės, tai dedu su auskariukais 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(s&ra @ 2009 04 08, 15:42)
Labai graži sagė thumbup.gif  wub.gif   Norėčiau paklausti, kaip tuos taškelius išdegini?? blush2.gif  blush2.gif



Gal Aurelija_ma nesupyks, jei uz ja atsakysiu smile.gif Tokie taskiukai deginami specialiu aparaciuku skirtu medzio deginimo darbams, jis buna su keliais antgaliais, elektrinis 4u.gif Ir as toki turiu sokiai.gif

Bet tokiam deginimui reikia baisingo krupstumo karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistiene: 10 balandžio 2009 - 12:55
Aga Aurelijos_ma kruopštumėlis thumbup.gif
Taigi ir aš norėčiau savo naują kūrinėlį pasirodyt:user posted image
Atsakyti
Veltinio lakštas ir filcas - tas pats? g.gif
Atsakyti
Aistiene acius kad atsakei, ir aciukas mergaites uz pagyras 4u.gif

Avijacija niu grazus tavo sagiukai thumbup.gif
Maša labai grazus ir motyvas ir sone kvarbatkiukai labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
AurelijaMa aciu rolleyes.gif isduosiu baisia paslapti - kvarbatkiukai yra mano senos maikes rankoves apdaila lotuliukas.gif doh.gif o motyvas - is 2 serveteliu koliazas viena ant kitos ir fonas suvienodintas dazais blush2.gif

va dar vienas daiktukas, as ji kokius 3 men vis ruosiausi padaryt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 04 13, 13:12)
Veltinio lakštas ir filcas - tas pats? g.gif


na esmė ta pati.
žodį "filcas" esu aptikusi kai kurių el.parduotuvių kataloguose - kažkodėl taip nevisai lietuviškai pavadina dirbtinį (dažniausiai iš sintetinio pluošto pagamintą) veltinį.
"Filz" vokiškai- "veltinis" lietuviškai

O veltinio lakštas , tai veltinio lakštas- gali būt rankų darbo veltinis (iš vilnos pluošto) , gali būt dirbtinio veltinio lakštas (sudėtis gali būti įvairi)

taigi- kaip pavadinsi- taip nepagadinsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MAGIC* @ 2009 04 13, 14:19)
na esmė ta pati.
žodį "filcas" esu aptikusi kai kurių el.parduotuvių kataloguose - kažkodėl taip nevisai lietuviškai pavadina dirbtinį (dažniausiai iš sintetinio pluošto pagamintą) veltinį.
"Filz" vokiškai- "veltinis" lietuviškai

O veltinio lakštas , tai veltinio lakštas- gali būt rankų darbo veltinis (iš vilnos pluošto) , gali būt dirbtinio veltinio lakštas (sudėtis gali būti įvairi)

taigi- kaip pavadinsi- taip nepagadinsi smile.gif

Supratau smile.gif dėkui už išsamų paaiškinimą smile.gif
Atsakyti