Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

siaip filcu prekiauja rankdarbiu ir audiniu parduotuves wink.gif
cia mano sage smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 04 02, 22:54)
siaip filcu prekiauja rankdarbiu ir audiniu parduotuves wink.gif
cia mano sage smile.gif
DSCF8796modified-vi.jpg[/img]

dailus piesinelis 4u.gif

bandysiu ieskot , bet jei kas zino daugiau info laukiu smile.gif o cia brangu uz 20*30 2lt ?
kokia kaina flicui yra normali ?
Atsakyti
ačiū wink.gif
taip, dazniausiai tiek ir kainuoja, tik dar kaina priklauso, nuo storio, kiek milimetru? jei 2mm, tai kaina daugmaz visur vienoda wink.gif o siaip, tai senasnaujas.lt turi ir kitos panasios parduotuves
Atsakyti
paziurejau labiausiai tenkina www.ornamentai.lt salygos,ir pasiimti galima bus, nereikes uz siuntima moket, bet reik psizvalgyti kur ors arciau namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 02, 12:52)
ISDUOSIU BAISIA PASLAPTI.  biggrin.gif
APYRANKES SIUVU PATI SAVO RANKIKEM ax.gif



QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 02, 15:51)
Masa apyranke uzsideda atsvaitu principu o apie kokia juostele kalbi ar aksomine? Nu tai manau jei per asfalta vilksi tai tikrai bus nesvari biggrin.gif. Cia uodas aksomas siutas ir kaspinelis organzos (aiskiau nezinau ka parasyti)

Tai kaip suprantu ji kazkaip sulimpa? ar ten koks magnetukas dedasi ar kaip? Saunuole, kad pati siuvi, bet gi baisiai idomu kaip ir is ko blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
pravzinejau siandien daug senamiescio parduotuviu, nu niekas flico neturi sad.gif
Atsakyti
tai nebutinai turi buti senamiestyje, paziurek ir audiniu parduotuvese wink.gif
Atsakyti
Cherry, o senasnaujas filcas netinka? Jie turi parduotuvę Švitrigailos g. Ten pirkausi.
Atsakyti
mano naujausias biggrin.gif
Sagiukas “Vejo sukuriai”
user posted image
Atsakyti
aurelija_ma gyriau degintuose darbuose ir čia pagirsiu. Kaip visada sagiukai nuostabūs. Esu sužavėta wub.gif
Atsakyti
nu o man visiškai nesiseka fotografuot akmenukų. arba jie per daug blizga, arba kišu tada į tamsą, tai realybėj visai kitos spalvos gaunas......... doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 05, 17:03)
nu o man visiškai nesiseka fotografuot akmenukų. arba jie per daug blizga, arba kišu tada į tamsą, tai realybėj visai kitos spalvos gaunas.........  doh.gif

Bet kaip gražu 4u.gif wub.gif
Atsakyti