Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

aš tai prie filco klijujuo na kartais būna kad prie odod, bet tada sunkiau siuvinėt.
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 01, 16:21)
aš tai prie filco klijujuo na kartais būna kad prie odod, bet tada sunkiau siuvinėt.



As irgi ant filco klijuoju, taciau karoliukai "isgriuva" blink.gif
Atsakyti
Nieko nesuprantu kaip gali griuti g.gif gal perdaug verzi siula ir jie tarytum stumia akmeni is vidurio lauk? Ar ne tai pas ka suprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 01 balandžio 2009 - 15:30
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 04 01, 16:26)
Nieko nesuprantu kaip gali griuti  g.gif gal perdaug verzi siula  ir jie tarytum stumia akmeni is vidurio lauk? Ar ne tai pas ka suprantu?



Siuvant karoliukus aplink akmeni jie virsta i isore, o nesiglaudzia prie akmens. Ypac kuomet siuvu dar ant virsaus (tada jau gaunasi, kad antras karoliuku sluoksnis "ikrenta" tarp akmens ir pirmo karoliuku sluoksnio siuto aplink akmeni).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistiene: 01 balandžio 2009 - 15:37
QUOTE(Aistiene @ 2009 04 01, 16:24)
As irgi ant filco klijuoju, taciau karoliukai "isgriuva"  blink.gif

manau kad isgriuva tai tu nori pasakyti kad rieciasi atbulai nepriglunda graziai prie akmenuko ar ka tu ten naudoji...............kaip aviacija ir minejo jau siandien vienai merginai grisk i pirma puslapi yra nuoroda kur paaiskinta issamiai ...o reziume tai jei krastas centriuko status tai ji reikia apipinti o jei kaip kabosonu nuozulnus tai kiekviena eilute ji uzverzia ir uztvirtina kitaip sakant tikslas yra akmeneli aptraukri.....pasiskaitinek jei tik rusu kalba ne kliutis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 04 01, 16:37)
manau kad isgriuva tai tu nori pasakyti kad rieciasi atbulai nepriglunda graziai prie akmenuko ar ka tu ten naudoji...............kaip aviacija ir minejo jau siandien vienai merginai grisk  i pirma puslapi yra nuoroda kur paaiskinta issamiai ...o reziume tai jei krastas centriuko  status tai ji reikia apipinti o jei kaip kabosonu nuozulnus tai kiekviena eilute ji uzverzia ir uztvirtina kitaip sakant tikslas yra akmeneli aptraukri.....pasiskaitinek jei tik rusu kalba ne kliutis ax.gif



Va butent thumbup.gif , cia mano beda, gerai, dar td studinsiu kaip cia reikia, kad nesiriestu, aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistiene @ 2009 04 01, 16:41)
Va butent  thumbup.gif , cia mano beda, gerai, dar td studinsiu kaip cia reikia, kad nesiriestu, aciu  drinks_cheers.gif

ner uz ka drinks_cheers.gif ATKREIP DEMESI TEN TIPO RASO VA SITA RAUDONA DAUGIAKAMPI akmenuka atidedu i sali nes jo briauna statoka ir ji reikia karoiukus pynimo budu tvirtinti ...ir taip toliau
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 04 01, 16:52)
ner uz ka  drinks_cheers.gif ATKREIP DEMESI TEN TIPO RASO VA SITA RAUDONA DAUGIAKAMPI  akmenuka atidedu i sali nes jo briauna statoka ir ji reikia karoiukus pynimo budu tvirtinti ...ir taip toliau




O as ta nuoroda paziurejau, galvoju baika cia irnesakyk.gif , o visai nepaskaiciau smile.gif Dabar viskas aisku, nes jau susinervijau baisingai, kad nesigauna. Bet prie tu kabasonu reikalu karsta.gif
Atsakyti
jo siuvinėjimo tai tikrai ne vienai valandžikei. O dar kol sugalvoji ko iš viso to grožio nori ir kas gražu....... būna kad ir išardau kartais visą jau padarytą meną biggrin.gif
Atsakyti
Ingusia31, labai gražu. wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ingusia31, ispudinga thumbup.gif Butu nereali dovana, taip viskas isbaigta ir susieta, pasaka 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif cia ir buvo dovanele mano bendradarbei wub.gif
Atsakyti