Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

na jo čia aš tik pafotkinu ant viso ekrano, o šiaip visos mano sagytės mažutės. Tik šį kart biseris irgi super smulkutis. Šiaip realiai jis taip geriau žiūris net nei tas stambesnis. Tada gaunas taip grubiai........ o čia gavos realybėj kaip fabrična, bet ta gerąja prasme biggrin.gif
Papildyta:
aš tuos karoliukus netgi pavandinčiau aguonos grūdeliais lotuliukas.gif jų ten dėžutėj kiekis toks, kad man kokiai 50 sagių užteks biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,

norėčiau paprašyti jūsų pagalbos. ax.gif pradėjau siuvinėti sagę iš mažyčių karoliukų ir kai siuvinėju apskritimą man gaunasi išsiklaipę karoliukai... skaičiau ankstesnėje temelėje kad 2 į priekį ir 4 atgal gaunasi geriau bet nelabai sad.gif gal aš per daug karoliukų iš karto suveriu... patarkite po kiek karoliukų ir šiaip gal kokių patarimų 4u.gif 4u.gif 4u.gif būsiu labai dėkinga
Atsakyti
4 i prieki ir 2 atgal

Gabii tokiu grudeliu galima hobycentre rast (pati maciau naudoja jas mezgimui riesinems tokios liaudies menui)
Atsakyti
truputi kitaip hobby centre atrodo, ir bais mazas kiekis pas juos...jau gaila net..smile.gif))kai yra galimybe is ten...

beje tavo sarasiuko prekiu tai nesulaukiau, turi man iki vakaro atmesti
Atsakyti
tai aš šitą skaičiau kad 4 į priekį ir 2 atgal... bet norejau paklausti po kiek karoliukų tų smulkių geriausia suverti kad darant žingsnelį atgal gražiai gautųsi 4u.gif
Atsakyti
pirmam puslapy yra nuoroda pažiūrėk, aš įdėjus. Ten viską galėsi pamatyt vizualiai. Šiaip gi ir sako veri iš kart 4 karoliukus, bedi adatą ir tada iš blogosios pusės grįžti pervert tik 2 jkaroliukų. Ir jei naudoji didesniu karoliukus, paskui būtinai tą karoliukų ratą perveri iš naujo tol kol karoliukų ertmės "užsikiš" ir jie tada stabiliai laikysis. Nu žodžiu kol lenda adatėlė tot kiši ją biggrin.gif
Papildyta:
aš tuos net labai smulkius veriu irgi 4, nors bandžiau ir 6. Bet vistik geriau 4. bent jau mano akim žiūrint.
Atsakyti
dėkoju labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 01, 10:56)
kažkaip labai nevykusiai šį kart pafotkinau, iš šono bandžiau bet gavos dar blogiaus  biggrin.gif  na reiks perfotkint. šį kartą jau akmenėlis, ne modelinas  4u.gif


Daili sagė mirksiukas.gif

Avijacija, o tu jau gavai kabašonus iš auksarankių?
Ir kaip atrodo tie mažyčiai karoliukai pakuotėse? Čia ne tas 2mm biseris? smulkesnio nemačiau g.gif buvau hoby centre, bet ten tik paprastas biseris buvo.
Atsakyti
To smulkucio realiai nesimato vitrinose, nes jo kaip supratau nepardavineja, gal nieks nepreka nezinau, bet ji tikrai uzsakineja atskirai kazkam (riesiniu mezgejoms) ir esant norui tikrai uzsakytu kokio tik reiktu manau. Maciau kaina 5 litai ir jis buna ne pokuciais o dezutem kazkokiom plastikinem. Del tokio mazulycio biseriuo reiktu pakalausti zodziu del galimybiu jo gaut ar uzsisakyti. Pagal dydi tai kiekis ten tikrai didelis gautusi manau, siaip svoris is akies sprendziant uz 5 litus gal sakyciau koks 20 gramu.
Atsakyti

 ! 
Aistiene, necituokite nuotraukų !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2009 - 21:09
Aistiene, ar apie tuos mėlynus klausi? Panašią sagę esu padariusi (kur mėlyni kristalai irgi aplink pritvirtinti, tik nėra tarp jų grandinėlės iš juodų karoliukų). Tai juos tvirtinu prie kitų karoliukų, kurie yra veriami tam tikru žingsniu užbaigimui (kad kraštą gražiai paslėptų). Prie jų iš šono prisitvirtina ir laikosi 4u.gif nesiūnu jų prie to medžiaginio pagrindo.
Gal ir tu taip darai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagi: 01 balandžio 2009 - 14:34
QUOTE(Bagi @ 2009 04 01, 15:33)
Aistiene, ar apie tuos mėlynus klausi? Panašią sagę esu padariusi (kur mėlyni kristalai irgi aplink pritvirtinti, tik nėra tarp jų grandinėlės iš juodų karoliukų). Tai juos tvirtinu prie kitų karoliukų, kurie yra veriami tam tikru žingsniu užbaigimui (kad kraštą gražiai paslėptų). Prie jų iš šono prisitvirtina ir laikosi 4u.gif nesiūnu jų prie to medžiaginio pagrindo.
Gal ir tu taip darai? g.gif


As kalbu apie tuos karoliukus, kurie eina iskart aplink akmenuka, man jie virsta. Ka jau kalbeti, kai siunu ant viraus dar viena eile sad.gif
Atsakyti