Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

QUOTE(cindy @ 2009 03 30, 21:18)
Jūs man paaiškinkit kaip gražiai sudėt kaspinuko kampus? doh.gif  Nu niekaip man neišeina blush2.gif


Ka turi omenyje? Klostuojant ar sujungima? O gal kampuose kvadratinei?
Atsakyti
QUOTE(joiko @ 2009 03 30, 18:28)
Labai grazi  4u.gif  o cia formele yra taip? su fimo ar is kazko kito daryta , jei ne paslaptis  ax.gif

cia daryta ant leliu modelino (tinka ir paprastas DAS ar panasus bet man leliu patinka del svorio), tada perkeltas paveiksliukas su paveiksliuko perkelimo priemone http://www.senasnauj...product&id=2747 ir sluoksnis po sluoksnio piesta 3D laku viena lako sluoksni atskiedziau su baltas akrilo dazais
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 03 31, 08:39)
cia daryta ant leliu modelino (tinka ir paprastas DAS ar panasus bet man leliu patinka del svorio), tada perkeltas paveiksliukas su paveiksliuko perkelimo priemone http://www.senasnauj...product&id=2747 ir sluoksnis po sluoksnio piesta 3D laku viena lako sluoksni atskiedziau su baltas akrilo dazais



Nu masa tu pavarai blink.gif as galvojau kad cia pirktine kameja biggrin.gif
LABAI GRAZIAI PADARYTA thumbup.gif
Atsakyti
kad jau užtikau šią temelę - tai įdedu savo naujausią sagę parodyti
user posted image
Atsakyti
Giedras dangau kokia margai pavasariska smile.gif prie zibuciu puoksteles pats tas thumbup.gif


QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 31, 08:16)
Nu masa tu pavarai  blink.gif as galvojau kad cia pirktine kameja  biggrin.gif
LABAI GRAZIAI PADARYTA  thumbup.gif

mirksiukas.gif norejau kamejos masciau masciau ir sumasciau taip padaryt ziu ir gavosi blush2.gif siaip cia pats piesinys grazus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 31 kovo 2009 - 13:05
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 31, 08:38)
Ka turi omenyje? Klostuojant ar sujungima? O gal kampuose kvadratinei?

Kai prisiuviu prie filco ir reik tuos abu galus sujungt... va tas man nesigauna...
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 03 31, 18:06)
Kai prisiuviu prie filco ir reik tuos abu galus sujungt... va tas man nesigauna...



Apdegini svelniai krastelius, jie turi nezymiai vienas kita perdengti keliais mm ir tada plonyciu siuliuku su adata perduri pakrastelyje ir ta siuliuka tiesiog paskui uzrisi mazgiuku dvigubu rankomis (ne su adata) ir nukerpi. Jei labai nesigaus ir busi kur netoli uzlek iki manes ir parodysiu aiskiau nes rastu labai sunku toki dalyka paaiksinti
Atsakyti
kažkaip labai nevykusiai šį kart pafotkinau, iš šono bandžiau bet gavos dar blogiaus biggrin.gif na reiks perfotkint. šį kartą jau akmenėlis, ne modelinas 4u.gif

user posted image
Atsakyti
nu labai grazu...man isvis akmuo viduje graziausia...Avijacija..o tie juodi , balti is ssonu, cia tie smulkus is fire, ar cia jau tureti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 04 01, 10:56)
kažkaip labai nevykusiai šį kart pafotkinau, iš šono bandžiau bet gavos dar blogiaus  biggrin.gif  na reiks perfotkint. šį kartą jau akmenėlis, ne modelinas  4u.gif



Avijacija labai thumbup.gif

Atsakyti
jooooo Gabi čia tie smulkučiai ir man jie visai patiko, tik reikis apačiai akmenėlio tvirtinimui ir kokiu dydžiu didesnių. bet aš jų ir turėjau. Tai labai ir gerai suėjo.
Atsakyti
geras:)as galvojau jie per smulkus bus, o kaip gerai isikomponuoja...bet iskart matosi lygumas:)
Atsakyti