Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

QUOTE(redushka13 @ 2009 03 27, 09:14)
Labas rytas  smile.gif
Mano naujausia sagė  biggrin.gif

Mano skoniui tai labai net thumbup.gif
Akmenukas subtilaus dydžio, gražus koloritas, kaspinėlis nekrenta į akis.
Tokia man ji operinė/teatrinė. Nu žodžiu, graži lotuliukas.gif
Atsakyti
malonu kad patiko biggrin.gif
o ten vidury ne akmenukas, o dekupažintas modelinas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2009 03 27, 09:40)
malonu kad patiko  biggrin.gif
o ten vidury ne akmenukas, o dekupažintas modelinas wink.gif

Taigi supratau, kad modelinas. Tik kad labai tikroviškas, todėl pavadinau akmenuku. Tipo pareigose pakėliau lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti

 ! 
jurgitad, necituokite nuotraukų!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 27 kovo 2009 - 21:34
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 27, 09:00)
Mano pati geriausia nes jau tikrai laiko isbandyta (gali paklaust pas karsiukus kurie ant jos uzkibo kad tikrai labai gera) biggrin.gif

tai va butent:)))kad karosiukus atlaikius..prie ko zvejyba ir papuosalai?smile.gif))
reikia lankscios , minkstos, ir plonos..nu as tarp savo vyro zilku tokios neradau:)
Atsakyti
irnesakyk.gif tavo vyro blogos zilkos ir mazi karosai lotuliukas.gif
Redushka labai saunu thumbup.gif
Atsakyti
ai tau ka irodineti, tai:))))taigi ne nuo patvarumo priklauso...prie ko cia karosai ir ziedai:)))))nu bet pasigincyk:))))
geriau paprasytum parodyti, pvz ryt, nu bet:)))
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 27, 12:14)
ai tau ka irodineti, tai:))))taigi ne nuo patvarumo priklauso...prie ko cia karosai ir ziedai:)))))nu bet pasigincyk:))))
geriau paprasytum parodyti, pvz ryt, nu bet:)))



Saip man tai idomiau butu pamatyti kaip tu su ta savo zilka ka apsiuvinejus ar isodinus esi ax.gif silversitis man ne rodiklis lotuliukas.gif va matau tavo lupomis patirtis kalba turbut sagiuku graziu prisiuvinejus esi ane? Nu kada pasirodysi ax.gif zilku teoriniu tai pati supranti mes visos rasti galim o va man praktika idomiau butu rolleyes.gif
Atsakyti
nu jei dar ruosiesi zvengti, tai isvis nieko nerodysiu ir nesakysiu..prie ko cia teorija...jei sakiau kad zilkos skiriasi, kad gerai gaunasi, tai gal bandziau...ne siaip sugalvojau...ir prie ko cia sages???ir ju apsiuvimas?as sneku apie auskaru itvirtinima tarp karoliu, tai du skirtingi dalykai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 27 kovo 2009 - 13:22
[quote=Avijacija,2009 03 26, 13:43]
nu ir aš pasirodysiu va smile.gif

be priekaištų kaip visada wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 27, 14:20)
nu jei dar ruosiesi zvengti, tai isvis nieko nerodysiu ir nesakysiu..prie ko cia teorija...jei sakiau kad zilkos skiriasi, kad gerai gaunasi, tai gal bandziau...ne siaip sugalvojau...ir prie ko cia sages???ir ju apsiuvimas?as sneku apie auskaru itvirtinima tarp karoliu, tai du skirtingi dalykai...


Valio reiskia pamatysim auskaru tvirtinima tarp karoliu clap.gif nagi nagi laukiam lens.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2009 03 27, 10:14)
Labas rytas  smile.gif
Mano naujausia sagė  biggrin.gif


Labai graži wub.gif mano spalvos smile.gif
Atsakyti