Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

na būna ir formelės bet patikėk Irunia jų nepakanka. reikis dar su svitriniu gerai pasidarbuot doh.gif o tai mao ir daugelio kitų nemaloniausias darbas. Nagų nebeturiu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 03 26, 19:51)
Nu ir aš dabar kaip neišmanėlė tai drąsi ir paklausiu blush2.gif  lotuliukas.gif
Ten kur auskariukai ta balta masė tipo permatomas modelinas?
Ir kaip jūs padarot tokius lygius vienodus - su formelėm?

TAI ZINOK CIA ZIURIM KA TURIM biggrin.gif Nusipirkau modelino,ziuriu kad permatomas,tai ir pridariau tokiu lipdymeliu....Ai,kur cia vienodai ax.gif Darau namie visokiu uzkamstuku,tik spaudziau per maiseli celofanini,tai neprilimpa ir krastai tokie apvalesni gaunasi....
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 26, 18:01)
na būna ir formelės bet patikėk Irunia jų nepakanka. reikis dar su svitriniu gerai pasidarbuot  doh.gif  o tai mao ir daugelio kitų nemaloniausias darbas. Nagų nebeturiu jau  biggrin.gif

O koks švitrinis tam reikalui naudojamas - ar kempinėlės, ar toks kur lapais būna?
Ir kokio grubumo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 03 26, 18:02)
Darau namie visokiu uzkamstuku,tik spaudziau per maiseli celofanini,tai neprilimpa ir krastai tokie apvalesni gaunasi....

Kas kas? doh.gif Nu nieko nesupratau lotuliukas.gif

.Vėja visokių kalibrų reikia. Aš tai nuėjau, po lapelį visokių nusipirkau. Po to mažesniais gabaliukais susikarpiau, nes man taip patogiau. Nežinau, merginos gal kempinėlės naudoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 03 26, 20:26)
Kas kas? doh.gif  Nu nieko nesupratau lotuliukas.gif

.Vėja visokių kalibrų reikia. Aš tai nuėjau, po lapelį visokių nusipirkau. Po to mažesniais gabaliukais susikarpiau, nes man taip patogiau. Nežinau, merginos gal kempinėlės naudoja g.gif

Na taip,uzdedi maisiuka,spaudi,na idedu nuoroda,kur kazkas panasiai parodyta
http://smotri.com/vi...?id=v7808010dee
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 03 26, 18:51)
Na taip,uzdedi maisiuka,spaudi,na idedu nuoroda,kur kazkas panasiai parodyta
http://smotri.com/vi...?id=v7808010dee

Oi kaip ačiū, kokia gera nuoroda. thumbup.gif
Dėkui dėkui dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 26, 17:08)
nu liuks jolita. kaip tik ir aš neseniai su tokia juoda gėlyte padarius auskariukus biggrin.gif tik niekam dar nerodžiau. tik va tokių ruošinių tai pas mane pilnas stalčiukas, užbaigimas visako sudėtingiausias  lotuliukas.gif
Papildyta:
nu gabi dar paaiškink man durnai smile.gif gaunas kaip du akmenėliai jei tai kabašonai būtų ane? o jei iškilus tai tada aišku vienas..... ai nežinau ar net suprasi ką aš čia klausiu  biggrin.gif nu tipo abi pusės auskaro iškilios ane?

tam butent ir reikia iskilaus, nelabai kabasonas ir tinka...sita apdaila is silver city parduotuvs zinau, maciau padarytus...ir dar parode kaip daryti...ganetinai paprasta...tik ta apnerima daryt reikia atskirai, tai kol atitaikai reikiama ilgi....
ir padarius kiek reikia eiliu, dedi akmenuka ir uzbaigi ratu , taip jis tarp tu eiliu ir isispraudzia...
nu gal nelabai paaiskinti moku rastu... ax.gif gal parodysiu kada:)
Atsakyti
nu jo....... prigalvoja gi žmonės visokių įdomybių.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 27, 00:10)
tam butent ir reikia iskilaus, nelabai kabasonas ir tinka...sita apdaila is silver city parduotuvs zinau, maciau padarytus...ir dar parode kaip daryti...ganetinai paprasta...tik ta apnerima daryt reikia atskirai, tai kol atitaikai reikiama ilgi....
ir padarius kiek reikia eiliu, dedi akmenuka ir uzbaigi ratu , taip jis tarp tu eiliu ir isispraudzia...
nu gal nelabai paaiskinti moku rastu... ax.gif gal parodysiu kada:)



Nu bandziau as ta varianta bet ant zilkutes man nesamoningai gaunas, nesitempia kaip reik nu isvis koma kazkokia, gal reiks su siulais pabandyti ziedeli padaryti o tik zilkute panaudot uzverzimui g.gif

GRITE tikrai labai grazi, tvarkinga sagyte SAUNUOLE thumbup.gif
Atsakyti
ne, tam butent ir reikia zilkos...o kad graziai gautusi, reiktu ja geresne ir minksta tureti... ax.gif
Atsakyti
Mano pati geriausia nes jau tikrai laiko isbandyta (gali paklaust pas karsiukus kurie ant jos uzkibo kad tikrai labai gera) biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Mano naujausia sagė biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti