Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės V tema

Kaip pirmas blynas tai sakyciau thumbup.gif
O kaspineliai man irgi nepatinka, kazkaip jau atsibodo.
Atsakyti
Avijacija thumbup.gif
zinai ka as dar nesugalvojau o tu nemastei tokio dalyko kaip auskariukus su sage apjungti karoliukais g.gif niekaip nesugalvoju kaip ta padaryti. Turiu sage akmeni aptraukta karoliukais ir auskarams mazus akmenukus tokius pat o nesugalvoju kaip butu galima ir juos apkaroliuoti unsure.gif KAS TURIT KOKIU MINCIU g.gif
Atsakyti
Ingusia31, O kodėl negalima lygiai tokiu pačiu principu kaip ir sagė? Aš, aišku, nieko neišmanau apie tai, nes pati dar nebandžiusi, bet tiesiog pamąsčiau, kad gal nėra didelio skirtumo, kokio dydžio tas akmenukas g.gif
Be to, kažkuri ne per seniausiai buvo įdėjusi žalią rinkinuką, kur tiek sagė, tiek auskariukai vienodai apkaroliuoti buvo..
Ar tie tavieji akmenukai labai jau mažučiai?
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 12:40)
Avijacija  thumbup.gif
zinai ka as dar nesugalvojau o tu nemastei tokio dalyko kaip auskariukus su sage apjungti karoliukais  g.gif niekaip nesugalvoju kaip ta padaryti. Turiu sage akmeni aptraukta karoliukais ir auskarams mazus akmenukus tokius pat o nesugalvoju kaip butu galima ir juos apkaroliuoti  unsure.gif KAS TURIT KOKIU MINCIU  g.gif

pirma pasidarai triju eiliu tokia juosta, dedi tarp auskaro ir sutrauki...ir uzbaigi:)
sitaip daromi ziedai, kai akmuo i vidu dedasi:)
Atsakyti
[quote=Avijacija,2009 03 26, 12:43]
nu ir aš pasirodysiu va smile.gif
labai grazu, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 26, 13:51)
pirma pasidarai triju eiliu tokia juosta, dedi tarp auskaro ir sutrauki...ir uzbaigi:)
sitaip daromi ziedai, kai akmuo i vidu dedasi:)


sudas taip gaunas, bandziau man negrazu ir krenta lauk tas akmuo nebent su vinim prikalt g.gif mastauy apie apipinima vielute su karoliukais unsure.gif
Atsakyti
viskas laikosi...nueik paziureti i silvery kaip ziedai padaryti:)
ir labai gerai atrodo..smile.gif
atrodo taip kaip paskutine Avijacijos sage, tik tas uzlipimas gaunasi is abieju pusiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 26 kovo 2009 - 13:48
oi galvoju galvoju aš apie tuos auskarus....... tik irgi nesumąstau....... na kad gražu būtų....... juolab kad aš juos tokius mažulėlius darau..... nors dideli su visa apdaila turbūt ausis nutemptų biggrin.gif
Atsakyti
Oi,nusikaliau siandien,pakepiau truputi,padekupazinau.Rodau savo sagiu,auskariuku ruosinius biggrin.gif blush2.gif
user posted image
Atsakyti
nu liuks jolita. kaip tik ir aš neseniai su tokia juoda gėlyte padarius auskariukus biggrin.gif tik niekam dar nerodžiau. tik va tokių ruošinių tai pas mane pilnas stalčiukas, užbaigimas visako sudėtingiausias lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 03 26, 14:47)
viskas laikosi...nueik paziureti i silvery kaip ziedai padaryti:)
ir labai gerai atrodo..smile.gif
atrodo taip kaip paskutine Avijacijos sage, tik tas uzlipimas gaunasi is abieju pusiu.


nu gabi dar paaiškink man durnai smile.gif gaunas kaip du akmenėliai jei tai kabašonai būtų ane? o jei iškilus tai tada aišku vienas..... ai nežinau ar net suprasi ką aš čia klausiu biggrin.gif nu tipo abi pusės auskaro iškilios ane?
Atsakyti
Noriu savo dar vieną sagę parodyti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2009 03 26, 16:58)
Oi,nusikaliau siandien,pakepiau truputi,padekupazinau.Rodau savo sagiu,auskariuku ruosinius biggrin.gif  blush2.gif

Nu ir aš dabar kaip neišmanėlė tai drąsi ir paklausiu blush2.gif lotuliukas.gif
Ten kur auskariukai ta balta masė tipo permatomas modelinas?
Ir kaip jūs padarot tokius lygius vienodus - su formelėm?
Atsakyti