Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 22, 15:13)
uzeik cia http://www.supermama...?...425139&st=0
tokiems klausimams - atskira temele  4u.gif


kazkaip man atrodo kaip tik anoj temoj mano klausimas butu daugiau ne i tema nei sioj.. Juk as klausiu ne kur orchideja nusipirkt o apie jos prieziura??
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 21, 12:54)
Nagi neprivalomas jis  rolleyes.gif  Tręši kitais būdais ir tiek  cool.gif

aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 22, 14:11)
Laba diena, noriu patarimo, ikeliu nuotrauka nznau ar matysis bet saknys puvancios...ka man daryt kad neprarasciau savo felononpsio...lapai zali smile.gif


Kartykit lauk is vazono ir salinkit visas supuvusias saknis.Tada pjuviu vietas prideginkit cinamomu ar angline tablete. Vazoneli perpylkit verdanciu vandeniu.Pakeiskit sena i nauja substrata.Nelaistykit pora savaiciu .Jei nebebutu sveiku saknu tada i reanimacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 kovo 2009 - 15:30
dar klaustuka del ziedu turiu - kai kuriu cimbidziu ziedai tikriausiai ir yra tokios formos, tarsi ne iki galo prasiskleide? cia idedu nuoroda kaip pavyzdi http://www.sborchid....date=2009-03-22
nes mano zaliasis cimbidukas praskleides pumpurus, ziedai tokios pat formos, kaip nuorodoje, o as, grazuole, laukiu, kol jis "normaliai" prasiskleis... Tai cia taip jau "normalu", skaitosi? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 21, 10:31)
Sandrita, as dar palaukciau, ar nesiplestu raibuolei puvinys, o paskui matyciau, ar aukoti lapa  blink.gif  pirmasyk tokia situacija matau, tad nezinau, ka patarti, nors tris raibuoles turiu  blink.gif

Rasiau gi,viena lapa jau taip prateriojau(as cia apie Raibuole) NUKIRPAU ATRODO IKI PAT PAT GALO IR SE TAU...ANTRAS TOKS... unsure.gif tad ir sitas pleciasi(daugiau nelaisciau visos,tik substrakta) Tad bijau prarasti ir atzalas ir dar viena lapa...Ir nezinau ka su juo daryti,reanimuot jauciu desiu,o tai nieko is jos neliks doh.gif + kad dar nesusidurus su sia gele per daugiausiai,o ir patarimu nieks nedalina smile.gif tad bandysiu patik..kas gausis-tas,bus praktika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 22, 14:46)
ziedstiebis - tai ne ziedai ir ne subrandinti pumpurai. Jei yra reikalas, gali drasiai kiek imanoma svelniau persodinti  mirksiukas.gif  manau, gali kaip tik sparciau augti, jei naujosios salygos bus geliukui priimtinos  mirksiukas.gif

reikalas tik toks,kad is vazono issistiebus ir apacioj daug saknu prisiaugino,puvinio nesimato,nebet vidury buciau radus.Paprasciausiai norejau substrata pakeisti,o jei saknytes butu sveikos,i didesni buciau sodinus ax.gif
Atsakyti
klausimas dėl reanimavimo? gal misterija (ji man su kiminais pagelbėjo) atsakys.
Tą kur reanimuoju, pagaliau, pamačiau gyvybės ženklus, pradeda leisti iš vidaus lapelį naują bigsmile.gif
Klausimas toks: kiek laiko reikia laikyti tame vazonėlyje, kur apačioje medžio žievė, o viršuje kiminai? Ar kai jau gerokai gėlytė paaugs ir atsigaus? Ar visada palikti tuos kiminus?
Atsakyti
ar nupjauti persodinan felanopsi tas baltas saknis?
Atsakyti
Krissti, jos sveikos, nepjauk!!! blink.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
gal galite patarti, kaip butu galima atgaivinti trasu nudegintas saknis? verysad.gif
jos atrodo taip, ar net baisiau, tokios parudave,negrazios:
http://www.part.lt/i...8fa16ad8788.JPG
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 22, 16:36)
Krissti, jos sveikos, nepjauk!!!  blink.gif  schmoll.gif  doh.gif

bet jos tokios baltos gelstos bet kaip skaidrios atrodo
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 22, 17:41)
bet jos tokios baltos gelstos bet kaip skaidrios atrodo

tik del fotosintezes nevykdymo, bet tai yra normalios saknys ir nepatartina zaloti geles schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 22, 16:41)
bet jos tokios baltos gelstos bet kaip skaidrios atrodo

Jei jos kietos - palik ramybėj, jos sveikos. Bet jei minkštos, tada jau rėžk šalin. Nors iš nuotraukos tai man atrodo sveikos.
Atsakyti