Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Spyglė @ 2009 03 21, 22:07)
Dar norėjau paklausti,o tos šaknys kur ten kyšo iš vazono,jeigu jos sudžiūvę,nereikia jų nukarpyti?

jei tikrai sudziuvusios, tada rekia kirpti, o jei tik sausos, suvargusios, galima dregnais kiminais uzkloti, kasdien vedinant, pavartant. mirksiukas.gif
Atsakyti
cia mano orchideja,paprasta, bet smagu kai dziugina ziedais. wub.gif (pirma karta keliu foto, tikiuosi pasiseks blush2.gif )
http://www.part.lt/i...665668f0497.JPG
http://www.part.lt/i...3b9b39f9866.JPG
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 03 21, 21:01)


O aš šiandien irgi vieną parsinešiau. Ermitaže vėl jų pilna buvo. Pilni stelažai. Bet visos tradicinės. O mano akys tik ir dairosi, kokios įdomesnės. Ir vieną radau - tokios neturėjau.

štai kokia (dar fotkinsiu dienos šviesoj)

beje, geltona - mano mylimiausia spalva  wub.gif

Ir tik einant link durų prisiminiau, kad gi abu su vyru išsiruošėm pėsčiom į Akropolį. Mums visai šalia. Tai nustebino mane brangusis - sako, kišk man į užantį (po paltu), Įkišau, užsakstėm paltuką ir vualia  bigsmile.gif pargabenom laimingai.

Nors pyzdavoja jis mane už tas gėles, bet kai reikia, pats siūlosi padėti  thumbup.gif

Tiesa, matosi Ermitaže gėlių naujų daug užvešta. ir yra Cymbidžių didelių, labai gražių ir baltų ir rausvų ir gelsvų. Bet kainelė, tai  doh.gif  145 Lt.

Gražus tamstos kvietkelis,aš ermitaže tai į vandas pasiseilioju,bet kad neturiu salygu jom laikyti,tai ir nesigundau,o ka jau besakysi apie kainas unsure.gif rolleyes.gif O kitos manes kažkaip netraukia,matyt krize cool.gif
Atsakyti
hihihi.gif Dar priminsiu, kad sutareme atskirti plepejimo ir informacines temas mirksiukas.gif
todel!
Si tema skirta tebus tik orchideju prieziuros problemelems spresti ,
o norincios pasidalinti parduotuvinemis najienomis ir/ar savo ziedeliais, kvieciamos i sia tema (prasome itraukti i favorites sarasa ir nepamesti) - http://www.supermama...?...425139&st=0
wub.gif
Atsakyti
paaiskinkit, prasau, tas dregmematis rodo aplinkos dregme, ne substrato? blush2.gif
http://www.orchidejo....php?item_id=71
Atsakyti
[quote=Lietuva,2009 03 21, 22:01]
Spygle, gražios gėlytės. nepergyvenk, atsigaus.

O aš šiandien irgi vieną parsinešiau. Ermitaže vėl jų pilna buvo. Pilni stelažai. Bet visos tradicinės. O mano akys tik ir dairosi, kokios įdomesnės. Ir vieną radau - tokios neturėjau.

štai kokia (dar fotkinsiu dienos šviesoj)

[***** kokia grazi..... wub.gif wub.gif wub.gif as apie tokia savjoju kaip noriu tokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 17, 22:51)


FleurDeLis, su miltoniopsiais patirtis kol kas labai ribota, turiu tik pusmetį, naminiu žydėjimu dar negresia  biggrin.gif  Bet su tais kaprizingaisiais maža kas gali būti. Dėl kažkokių priežasčių nepajėgė išsiskleisti ir žiedai supuvo. Žiedai šiaip irgi laikosi gerokai ilgiau, nei porą dienų  g.gif  Neseniai gautas? Tada sakyčiau daryt šaknų reviziją, jie gana stipriai linkę į puvinius, nors kaip tyčia, pasak visokių rekomendacijų, mėgsta nuolat drėgną substratą  doh.gif



Mano supuvo netgi dvieju žiedstiebių pumpurai verysad.gif Vienas buvo su tokiais dideliais pumpurais jau, o po to ėmė ir supuvo. Ir antrasis jo keliu pasekė. Pumpurai tai iš vis į kažkokį obuolių džemą pavirto. Tokia košė ruda. Kažkoks siaubas verysad.gif

Reikės dabar jau padaryti šaknų revizija. Nes nei vienas žiedsteibis jau nieko gero nebežada. Ech, kažkokia nesąmonė...
Atsakyti
labukas visoms, o kada jau galima is reanimacijos gelyte sodint i vazona, jau uzaugiono manoji 3 saknis, jos dar po koki 1 cm , kazin jau ruost vazona jai?
Tik va lapukai jos kazkaip apatiniai gelst pradejo g.gif
Nuotraukoj matyt tik viena saknele, bet apacioje dar dvi tokios mirksiukas.gif
Atsakyti
sakneles turi buti 5cm ilgio 4u.gif
Atsakyti
Paaugink dar iki 5 cm 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, 4u.gif
tik čia gausiu atsakymą, nes niekur doh.gif ...esmė, mano kvietka nužydėjo (phalaenopsis) tai man tą žiedstiebį nukirpti ar palikti? Stovi toks gražus stagariukas blush2.gif ir dar kažkur skaičiau kad tie phalaenopsiai būna dar ir su porūšiaiskaip žinoti kur koks, nes randu informaciją tik bendrai apie juos 4u.gif labai bus ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutė: 22 kovo 2009 - 10:50
QUOTE(Lutė @ 2009 03 22, 11:50)
Sveikutės,  4u.gif
tik čia gausiu atsakymą, nes niekur doh.gif ...esmė, mano kvietka nužydėjo (phalaenopsis) tai man tą žiedstiebį nukirpti ar palikti? Stovi toks gražus stagariukas  blush2.gif ir dar kažkur skaičiau kad tie phalaenopsiai būna dar ir su porūšiaiskaip žinoti kur koks, nes randu informaciją tik bendrai apie juos  4u.gif labai bus ačiū


labas 4u.gif

vieni augintojai sako kirpti, kiti sako nekirpti.. bet manau,kad geriausia nekirpti,nes naturalioje aplinkoje,ju gi niekas nekerpa su zirklem ir t.t. biggrin.gif jei tavo ziedstiebis nenudziuvo-nekirpk..gali dar isleisti sakele.(man leido ant nuzydejusio ) mirksiukas.gif o jeigu nudziuves,tuomet kirpk smile.gif del porusiu, gal atsakys kasnors kitas,kas puikiai zino biggrin.gif
Atsakyti