Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

O čia mano gėlytės wub.gif gautos sausio mėnesį,gimtadienio proga bigsmile.gif Ta baltoji padovanota mamos,o kita vyro.Mamos žydi tie patys žiedai,o vyro dovanotos dauguma nukrito net neišsiskleidę.Labai gaila,nes jų buvo nemažai,o ir kaina schmoll.gif aš pati sau už tiek nepirkčiau schmoll.gif Galėjo tie žiedukai nubyrėti dėl to ,kad vežama gėlė gavo šaltuko?
Atsakyti
Taip gelyte adaptuojasi, gali ir nuo salcio pamesti pumpurus 4u.gif
Atsakyti
noreciau suzinoti, kada geriausia persodinti orchidejas(phalaenopsi),nes saknys jau labai susispaudusios vazonelyje? be to gelyte dabar zydi, tai kaip speju reikia palaukti kol nuzydes? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita... @ 2009 03 21, 21:53)
noreciau suzinoti, kada geriausia persodinti orchidejas(phalaenopsi),nes saknys jau labai susispaudusios vazonelyje? be to gelyte dabar zydi, tai kaip speju reikia palaukti kol nuzydes?  g.gif 4u.gif

as palaukciau kol nuzydes ax.gif
Atsakyti
Spygle, gražios gėlytės. nepergyvenk, atsigaus.

O aš šiandien irgi vieną parsinešiau. Ermitaže vėl jų pilna buvo. Pilni stelažai. Bet visos tradicinės. O mano akys tik ir dairosi, kokios įdomesnės. Ir vieną radau - tokios neturėjau.

štai kokia (dar fotkinsiu dienos šviesoj)

user posted image
user posted image

beje, geltona - mano mylimiausia spalva wub.gif

Ir tik einant link durų prisiminiau, kad gi abu su vyru išsiruošėm pėsčiom į Akropolį. Mums visai šalia. Tai nustebino mane brangusis - sako, kišk man į užantį (po paltu), Įkišau, užsakstėm paltuką ir vualia bigsmile.gif pargabenom laimingai.

Nors pyzdavoja jis mane už tas gėles, bet kai reikia, pats siūlosi padėti thumbup.gif

Tiesa, matosi Ermitaže gėlių naujų daug užvešta. ir yra Cymbidžių didelių, labai gražių ir baltų ir rausvų ir gelsvų. Bet kainelė, tai doh.gif 145 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 21 kovo 2009 - 21:04
QUOTE(Lietuva @ 2009 03 21, 22:01)

O aš šiandien irgi vieną parsinešiau. Ermitaže vėl jų pilna buvo. Pilni stelažai. Bet visos tradicinės. O mano akys tik ir dairosi, kokios įdomesnės. Ir vieną radau - tokios neturėjau.
Tai nustebino mane brangusis - sako, kišk man į užantį (po paltu), Įkišau, užsakstėm paltuką ir vualia  bigsmile.gif pargabenom laimingai.

Nors pyzdavoja jis mane už tas gėles, bet kai reikia, pats siūlosi padėti  thumbup.gif

grazi gelyte wub.gif galvojau tokia kaip mano,bet pas tave lapeliai taip kaip teptuku paspalvinti,o pas mane taskiukais.ziuriu neatsiziuriu kokios jos grazios,kaip taip graziai tas ziedelis susiformuoja wub.gif is manes MB ir juokiasi,kad svaigstu as del ju taip,bet pats man jas ir perka bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti,o tos šaknys kur ten kyšo iš vazono,jeigu jos sudžiūvę,nereikia jų nukarpyti?
Lietuva-labai graži nauja gėlė rolleyes.gif Mane tai vyras dėl kaktusų pjauna,jau kai su juo kur būnu,tai nebandyk artintis prie jų,tuoj pradeda bambėt doh.gif bet nutaikius momentą,visvien ką nors nuperku lotuliukas.gif
Atsakyti
dar turiu klausimeli, ar butina orchidejas sodinti i permatoma vazoneli? joms taip geriau ar kaip? g.gif pas mane kiek esu macius jau didziausias koks gali buti permatomas vazonelis, o dabar dar didesnio reiks, tai ka daryt? unsure.gif
Papildyta:
lietuva, labai grazi geles spalva. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita... @ 2009 03 21, 22:12)
dar turiu klausimeli, ar butina orchidejas sodinti i permatoma vazoneli? joms taip geriau ar kaip? g.gif  pas mane kiek esu macius jau didziausias koks gali buti permatomas vazonelis, o dabar dar didesnio reiks, tai ka daryt?  unsure.gif

kiek zinau,tai man atrodo nebutina,tik permatomam vazone aiskiai matosi saknu bukle kada laistyt jas reikia,o jei bus ne permatomas,tai yra galimybe perlaistyti gele ar atvirksciai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 21 kovo 2009 - 21:16
QUOTE(inerga @ 2009 03 21, 23:15)
kiek zinau,tai man atrodo nebutina,tik permatomam vazone aiskiai matosi saknu bukle kada laistyt jas reikia,o jei bus ne permatomas,tai yra galimybe perlaistyti gele ar atvirksciai g.gif

labai aciu uz atsakymus. 4u.gif
imesiu dar foto savo orchidejos...(bent pabandysiu) biggrin.gif
Atsakyti
geriau tu "karpuciu" nekrapstyti schmoll.gif tik pazeisi lapa, o ir liga gali plestis. Bandyk tokia dezinfekcine priemone taikyti, kur aprasiau, blogiau tikrai nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 21, 22:07)
Dar norėjau paklausti,o tos šaknys kur ten kyšo iš vazono,jeigu jos sudžiūvę,nereikia jų nukarpyti?

as ne zinove,bet lyg reiktu kiminais dregnais apdengti,kad jos atsigautu,o gal tik purksti uztektu g.gif bet as,kai dar"zalia" sitoj srity,tai as jas nukirpdavau tas sudziuvusias doh.gif blush2.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 21, 22:35)
geriau tu "karpuciu" nekrapstyti  schmoll.gif  tik pazeisi lapa, o ir liga gali plestis. Bandyk tokia dezinfekcine priemone taikyti, kur aprasiau, blogiau tikrai nebus  mirksiukas.gif

ne,nelieciu ju.bandysiu ieskot tos priemones,kur siulet,bandysiu kazkaip gydyt ja bigsmile.gif o jei nieko nesigaus,tai man toks ekstremalus klausimas iskilo ar gali orchideja be lapu gyvent? doh.gif biggrin.gif

dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 21 kovo 2009 - 21:45