Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

O kur rasti pirkti kiminų? orchidejos.lt siuo metu nera verysad.gif o mano ligonė jų prašo jau dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wikaaaa @ 2009 03 20, 21:37)
O kur rasti pirkti kiminų? orchidejos.lt siuo metu nera  verysad.gif o mano ligonė jų prašo jau dabar  blush2.gif

kreipkis i forumiete mamytė23, parasyk jai az - greitai atsius mirksiukas.gif
Atsakyti
Galiu pasiulyti uzsisakyti is mamytė23 mirksiukas.gif Isbandziau jau... thumbup.gif
Atsakyti
Sirdingai aciu 4u.gif
Atsakyti
miniatiurinis, rekomnduojamas pradedanciajam augintojui... kokia ziedu spalva doh.gif
http://sborchid.com/...?ocode=CYM11730
deja, toki tik amerikoje galima isigyti.... verysad.gif
Atsakyti
Dar toks klausimas iškilo ax.gif Jei šaknys nei žalios, nei pilkos, o geltonos, tai kas čia negerai?
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 20, 22:12)
Dar toks klausimas iškilo  ax.gif  Jei šaknys nei žalios, nei pilkos, o geltonos, tai kas čia negerai?

Viskas gerai, jeigu jos kietos. Vazonelio viduryje, kai saules negauna, jos buna gelsvos 4u.gif
Atsakyti
sveikos,merginos smile.gif mano namai grazeja bigsmile.gif siandien gavau gelyte phalaenopsis su stai tokiais ziedais wub.gif
user posted image

bet ji man biskiuka keistoka pasirode unsure.gif na,ant lapu pas ja kelios kaip kokios karputes ar kazkas panasau,tokios balksvos spalvos.as ikelsiu nuotrauka ir gal kuri zinosit kas jai yra ir ar tai mirtina unsure.gif
user posted image

o saknys orines atrodo taip.ar jos nudegintos trasu?ka daryti joms?ar taip ir palikt ir tai nepakenks gelei?
user posted image

ir dar vienas klausimas ir taip pat nuotrauka..ar kai taip saknis visa kieta,bet ji ar ilauzta biskiuka ar kitaip pazeista per viduri, tai ka siuo atveju daryti?neliesti gal jos ir lai buna,kol nedziusta? g.gif
user posted image

jei nesunku,tai atsakykit,as dar tik mokausi tai labai nepykit,jei kvaili klausimai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
tai del raibuoliu jau niekas nebepatars? g.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drambliukaas: 20 kovo 2009 - 23:18
Paklausiau jusu ir neismeciau vienos savo ligones smile.gif siandien isemiau is reanimatoriaus, apziurejau saknu bukle ir pamaciau dvi naujas orines sakneles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 20, 23:18)
Viskas gerai, jeigu jos kietos. Vazonelio viduryje, kai saules negauna, jos buna gelsvos 4u.gif


Ramiau pasidarė, nes apžiūrėjau vieną gėlę ir kaip tik buvo geltonų šaknų krūva, jau išsigandau, kad pūna doh.gif
Atsakyti