Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Sveikutes.

As cia su tokiu klausimu. Atsiprasau jei neuzziurejau kur netoliese atsakymo ax.gif

Mano vienas falenopsis (toks ne mirstantis, bet skurdziausias is visu) pradejo ant seniai nuzydejusiu ziedkociu leisti lapus..... Ka jis cia sumane??? Ka man daryti??? As esu linkusi nieko nedaryti tongue.gif Tiesiog ziuresiu kas bus...

Ir dar siaip toks klausimelis.... Pastebejau kad kai kurios orchidejos pas mane kai nuzydi, po kiek laiko ant to pacio ziedkocio leidzia mazytes sakeles, sukrauna po kelis pumpurelius, prazysta ir t.t.... Na zodziu daug pirst pirst tokiu, o ne su didesne pertrauka normalius ziedynus sukrauna. Na zodziu daznai bet nekokybiskai.
Cia gal del priziurejimo, aplinkos Taip??? Nes as itin nesismulkinu, tik purskiu saknis su dulksna beveik kasdien, ir laaabai retai (kas viena- kelis men primirkdau su vandeniu+trasom). Bet saknys labai patenkintos berods...
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2009 03 20, 18:02)
Sveikutes.

As cia su tokiu klausimu. Atsiprasau jei neuzziurejau kur netoliese atsakymo ax.gif

Mano vienas falenopsis (toks ne mirstantis, bet skurdziausias is visu) pradejo ant seniai nuzydejusiu ziedkociu leisti lapus..... Ka jis cia sumane??? Ka man daryti??? As esu linkusi nieko nedaryti tongue.gif Tiesiog ziuresiu kas bus...

Ir dar siaip toks klausimelis.... Pastebejau kad kai kurios orchidejos pas mane kai nuzydi, po kiek laiko ant to pacio ziedkocio leidzia mazytes sakeles, sukrauna po kelis pumpurelius, prazysta ir t.t.... Na zodziu daug pirst pirst tokiu, o ne su didesne pertrauka normalius ziedynus sukrauna. Na zodziu daznai bet nekokybiskai.
Cia gal del priziurejimo, aplinkos Taip??? Nes as itin nesismulkinu, tik purskiu saknis su dulksna beveik kasdien, ir laaabai retai (kas viena- kelis men primirkdau su vandeniu+trasom). Bet saknys labai patenkintos berods...

pirs pirs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tie lapukai tai keikis, gelyte vaikiuka leidzia, kai isaugs lapukai ir saknytes apie 5 cm galima bus atskirti, jeigu sakot kad augalas nupeipes tai gali buti kad uzaugines vaika nusidaigos, buna taip
o del pirst pirst ziedeliu, tai jus ta nuzydejusi ziedkoti nukirpkit ir isaugins nauja su daug ziedu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 17:58)
zydincios ar nupigintos?kokia kaina? maxima baze tai cia aleksote taip?
Papildyta:
kaip jums toks auginimo budas ? g.gif
user posted image

zydincios po 25 litukus bet cia vilniuj prie gariunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 03 20, 16:25)
Yra ir mano gėlytėse tokių vabaliukų,bet kol kas nieko nedariau mastau.gif Reiks įsigyti ACTAROS,bet jei jie nekenkia gėlėms gal nieko ir nedaryti g.gif


Opas tave tie kur greit begioja ar tokie sumazinti vabaliukai rudi? As pirksiu actara, palaistysiu profilaktiskai bent jau, nes mane nervuoja visokie gyviai, kai pamaciau tai atrodo visa kuna niezti, fui fui slykstynes gun_bandana.gif
Atsakyti
as cia truputi ne i tema, bet del temu ateities klausiu - gal reiktu kurti dvi temas lygiagreciai - PARDUOTUVINES ORCHIDEJU NAUJIENOS ir PRIEZIUROS PATARIMAI ? Abi temas itrauktume i savo favorites sarasus ir kur aktualiausia tuo momentu, ten ir rasytume, nes matau, kad pagrinde tomis dviem temomis ir diskutuojama ax.gif
kodel siulau atskirti tas temeles - moderatoriai trina uzbaigtas temas, kuriose plepama ne apie prieziura (ne KONKRECIAI i tema), na, o pvz parduotuvines naujienas galetu trinti - juk jos nuolat keiciasi.
Neturiu kur pasiulyti sio varianto, tad darkart atsiprasau uz off topic blush2.gif
P.S.: Galeciau jau dabar temele parduotuves gerybems sukurti blush2.gif tik va nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 20, 18:44)
Opas tave tie kur greit begioja ar tokie sumazinti vabaliukai rudi? As pirksiu actara, palaistysiu profilaktiskai bent jau, nes mane nervuoja visokie gyviai, kai pamaciau tai atrodo visa kuna niezti, fui fui slykstynes  gun_bandana.gif

Pas mane tie greitieji,maži ir pilki lens.gif Bet šiandien apžiūrinėjau vazonėlius lyg ir nėra,tikriausiai kai apdžiūvo substratas pasislėpė,sulindo giliau gun_rifle.gif Reiks ir man perlieti su actara,tikiuosi gėlytei nepakenks unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, ar reikia laukti kol žiedkotis nudžius, ar galima nupjauti nužydėjus?
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2009 03 20, 20:42)
Mergaites, ar reikia laukti kol žiedkotis nudžius, ar galima nupjauti nužydėjus?

Emm, kaip kas daro - vieni palieka, kol nenudziuves, laukia, kol nudzius, kiti kerpa. As asmeniskai seniau palikdavau, dabar darau taip - kerpu tik nuzydejusia vieta, o mieganciu akeliu nepazeidziu. Kol kas tai pasiteisina, nes keliose gelese jos suaktyvejo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 20:44)
Emm, kaip kas daro - vieni palieka, kol nenudziuves, laukia, kol  nudzius, kiti kerpa. As asmeniskai seniau palikdavau, dabar darau taip - kerpu tik nuzydejusia vieta, o mieganciu akeliu nepazeidziu. Kol kas tai pasiteisina, nes keliose gelese jos suaktyvejo.  4u.gif



Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif O as cia nerandu ar nera parasyta... g.gif O ka daryti su oncidium ziedkociu?Kirpti?Jis man jau rudeni perzydejo ir iki dabar toks ir stovi zalias, nedziuna.
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2009 03 20, 21:06)
Sveikos! smile.gif O as cia nerandu ar nera parasyta... g.gif O ka daryti su oncidium ziedkociu?Kirpti?Jis man jau rudeni perzydejo ir iki dabar toks ir stovi zalias, nedziuna.

bijau pameluoti, bet oncidium teks nukirpti, man rodos, nes siu grupiu augalai darkart neleidzia ziedu is to pacio ziedstiebio g.gif
gal kas galit tiksliau patarti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 20:08)
bijau pameluoti, bet oncidium teks nukirpti, man rodos, nes siu grupiu augalai darkart neleidzia ziedu is to pacio ziedstiebio  g.gif
gal kas galit tiksliau patarti?  doh.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti