Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 20:41)
atsakyk,jug tu pas mus daug zinai  ax.gif  as pvz tokios net neturiu,o ir geliu pas tave dauuuuug  bigsmile.gif

aš turėjau vieną tokį grožį su septyniais vaikais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 21:49)
aš turėjau vieną tokį grožį su septyniais vaikais bigsmile.gif

noriu pasitikslinti pas lotute ir pabirze - vaikai tai ne keikiai, o nauji auginiai? blink.gif
susipainiojau ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, pražydo mano didžiažiedė baltažiedė phal. Gaila, negaliu nuotraukų dabar įkelti, bet labai gražu. Nes dar viena šalia žydi baltais žiedais su dviem žiedkočiais. wub.gif Negalėjau nepasidalinti džiaugsmu su kitomis mylėtojomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 17, 21:54)
Mergaitės, pražydo mano didžiažiedė baltažiedė phal. Gaila, negaliu nuotraukų dabar įkelti, bet labai gražu. Nes dar viena šalia žydi baltais žiedais su dviem žiedkočiais.  wub.gif  Negalėjau nepasidalinti džiaugsmu su kitomis mylėtojomis  blush2.gif

tai dziaugsmas bigsmile.gif wub.gif kai tik galesi - ikelk, pasidziaugsim kartu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 17, 20:54)
Mergaitės, pražydo mano didžiažiedė baltažiedė phal. Gaila, negaliu nuotraukų dabar įkelti, bet labai gražu. Nes dar viena šalia žydi baltais žiedais su dviem žiedkočiais.  wub.gif  Negalėjau nepasidalinti džiaugsmu su kitomis mylėtojomis  blush2.gif

sveikinu bigsmile.gif isivaizduoju koks dziaugsmas smile.gif na ir zinoma,kai bus galimybe lauksim foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 21:49)
aš turėjau vieną tokį grožį su septyniais vaikais bigsmile.gif

mano netolimoj ateiti(gimtadienis birzeli) tai jauciu bus uzsakymas-dovana biggrin.gif vat tada ir as bandysiu su ja draugautis smile.gif Dabar tik zygopetalum,phelenopsiai,raibuole ir sitas naujas oncidiumas namus puosia smile.gif bus matyt kaip man ir su sia gelyte seksis smile.gif
Atsakyti
mikuotuke, kitą kartą kurdama temą patikrink ar visos duotos nuorodos veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 17, 21:56)
sveikinu  bigsmile.gif  isivaizduoju koks dziaugsmas  smile.gif  na ir zinoma,kai bus galimybe lauksim foto  biggrin.gif


Pasistengsiu rolleyes.gif Kol dar pirmoji baltažiedė nepradėjo žiedus mesti, o tai jau antras mėnuo žydi.

Ačiū, mergaitės, už sveikinimus. Šis pavasaris man labai sėkmingas, nes gėlytės ožiavusios dvejus metus, šiemet visos žydėti sumanė wub.gif Tai jau nežinau, kur visus grožius statyti, nes ant palangės gaila, kad tik kaimynai matys lotuliukas.gif o ant stalų vien vazonų irgi nepristatysi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 22:04)
mikuotuke, kitą kartą kurdama temą patikrink ar visos duotos nuorodos veikia mirksiukas.gif


ne į temą, galima į až parašyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 21:13)
ne į temą, galima į až parašyt  4u.gif

čia tokių postų n mirksiukas.gif ir antra, jei ji visada atidarinetu tema tikrai bučiau rašiusi į až, kadangi taip nėra, parašiau kad visos girdėtų ir žinotų mirksiukas.gif
o gal turėjau visom parašyti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotute: 17 kovo 2009 - 21:16
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 22:15)
čia tokių postų n  mirksiukas.gif


Tai gal nuo savęs reik pradėt, jei pačiai toks dalykas kliūna? Aš už plepsėjimą, nes čia SM, o ne profesionalų augintojų forumas.
Atsakyti
Merginos, va, vienomis pasidžiaugiau, o ką tik pasižiūrėjau į savo neseniai gautą miltionopsi ir džiūna pumpurai verysad.gif verysad.gif verysad.gif Aaaaaa, ką daryti ir dėl ko ji dabar ožiuojasi? Nes pirma šaka nužydėjo gražiai (tiesa, žiedas atlaikydavo pora dienų), o va antrasis žiedkotis gražiai pumpurus augino, o dabar jie ėmė ir nudžiūvo (net nežinau, kaip tą būseną įvardinti, nes žiedas atrodo viduje toks visiškai šlapias, o viršutinis pumpuro sluoksnis tapo visai permatomas). Ji stovėjo ant palangės, langai nebuvo atidarinėti, žiedkotis prie stiklo nesilietė, substratas neperdžiūvo. Kartais purškinėjau.

Kas turit patirties su tais grožiais?

Gaila, nuotrauku negaliu ikelti, bet gal kazka patarsit iš patirties ir iš mano aprašymo.
Atsakyti