Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 20, 13:52)
tikrai ne Vilniui  schmoll.gif


mamyte23
gyvena Kybartuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 20 kovo 2009 - 13:18
pvz sita maciau maximoj doh.gif mazkada... tai ir tokiu gerybiu, pasirodo, uzveza, bet be tikslios info! g.gif
http://www.sborchid....ocode=XPH007213
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 20, 14:08)
Dėkui, kad tokią realybėj gavus  hihihi.gif

Dar dėl gėlyčių, man aiškino, kad jos labai lengvai dauginasi, kiekvieną rudenį vaikų krūvos, tai jei ir gausiu vieną gėlytę nemanau, kad bus problema iš jos vaikiukų paimti  mirksiukas.gif 

Paskutinės žinios tokios, kad bandys porą gėlyčių įduoti  rolleyes.gif  tongue.gif

jas dalinant reikia minimum 3 bulves palikti beros, gal ir maisau su cimbais, bet zinau kad po viena bulve neauga jos... lauksim naujienu wink.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 14:17)
numirsiu is nekantrumo  bigsmile.gif  assa.gif  yahoo.gif
Papildyta:
kas zinote - doritaenopsis nuo phalaenopsio kuo skiriasi? Pirmasis - hibridas?  g.gif  Apsvieskit  4u.gif

per sudetingi tavo klausimai sitai auditoorijai doh.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 14:20)
pvz sita maciau maximoj  doh.gif  mazkada... tai ir tokiu gerybiu, pasirodo, uzveza, bet be tikslios info!  g.gif 
http://www.sborchid....ocode=XPH007213

kaip tokio noreciau, siltu pavasariu dvelkia wub.gif dar man labai patinka baltos su raudonu viduriuku, bet nesu uzmacius tokiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 14:23)
jas dalinant reikia minimum 3 bulves palikti beros, gal ir maisau su cimbais, bet zinau kad po viena bulve neauga jos... lauksim naujienu wink.gif
per sudetingi tavo klausimai sitai auditoorijai  doh.gif  tongue.gif
Papildyta:

kaip tokio noreciau, siltu pavasariu dvelkia  wub.gif  dar man labai patinka baltos su raudonu viduriuku, bet nesu uzmacius tokiu  g.gif

matai, kai pamatai kokiam nors puslapy matyta orche, pri kuria kazkada su gailesciu praejai ir suzinai, kad tai ne falenopsis, o kazkas labiau labiau, tai... doh.gif tai pradedi kapstytis ir ieskoti info, kad zinotum, ka maxima sugeba atvezti g.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 20, 13:03)
o tai kaip tada su karsto duso darymu? juk tada vandeni naudojame is krano, o is krano bega kietas vanduo? daug kas karsta dusa daro kaskart kai laistyti reikia? tai kaip cia tada nenudeginti tuo kietu vandeniu?

Diana76, o tu netresei ir vistiek zydejoi? labai zydejo?


ne netresiau schmoll.gif nei viena blush2.gif jo zydejo, na ne daug ziedu vienu metu buvo, bet zydejo blush2.gif
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 20, 13:05)
Ahoj mergica  biggrin.gif  mirksiukas.gif  4u.gif  sveika prisijungus prie ligoniu  biggrin.gif  matai kiek patarimu sulauki- thumbup.gif
Tu tik greiciau tvarkyk ta savo paskutine.Nukapryk visas nupuvusias,nudegusias,nudziuvusias saknis,apipilk cinamonu ir sodink i nauja vazonika smile.gif prigis-bus grazuole  mirksiukas.gif


jau persodinau rolleyes.gif jo cia mergaites pataria o nesikabineja ar liepia skatyt kelias desintis senu temu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 14:27)
ne netresiau  schmoll.gif  nei viena  blush2.gif  jo zydejo, na ne daug ziedu vienu metu buvo, bet zydejo  blush2.gif

jau persodinau  rolleyes.gif jo cia mergaites pataria o nesikabineja ar liepia skatyt kelias desintis senu temu  rolleyes.gif

pabosta tie klausimai, bet juk visiems pasitaiko, kad tokiu iskyla bigsmile.gif 4u.gif todel ir stengiames padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 13:28)
pabosta tie klausimai, bet juk visiems pasitaiko, kad tokiu iskyla  bigsmile.gif  4u.gif  todel ir stengiames padeti  mirksiukas.gif

tai tada jums uz varga va
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 14:27)
jau persodinau  rolleyes.gif jo cia mergaites pataria o nesikabineja ar liepia skatyt kelias desintis senu temu  rolleyes.gif

as atsimenu kai ziople atejau man irgi atsakinejo i visus klausimus, aisku del saves visas buvusias temas esu perskaicius, o laikui begant ir tas miskas retesnis darosi, vis maziau klausimu, nes patirties daugiau mirksiukas.gif bet kita karta merginos tingi net kelis postus paskaityti ir kas antras klausimas buna tas pats, netingekit mergicos, gi ir paciom bus aiskiau kai busit su literatura kazkokia susidurusios drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 14:33)
tai tada jums uz varga va
user posted image
blush2.gif

geles jums, virukas man lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 13:35)
as atsimenu kai ziople atejau man irgi atsakinejo i visus klausimus, aisku del saves visas buvusias temas esu perskaicius, o laikui begant ir tas miskas retesnis darosi, vis maziau klausimu, nes patirties daugiau  mirksiukas.gif  bet kita karta merginos tingi net kelis postus paskaityti ir kas antras klausimas buna tas pats, netingekit mergicos, gi ir paciom bus aiskiau kai busit su literatura kazkokia susidurusios  drinks_cheers.gif
Papildyta:

geles jums, virukas man  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

bet ankstesniu temu kaip pvz. 5 temas atgal jau nebeatidaro unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 14:27)
jau persodinau  rolleyes.gif jo cia mergaites pataria o nesikabineja ar liepia skatyt kelias desintis senu temu  rolleyes.gif

nu ir saunu mirksiukas.gif
Nu o dabar mano bedos doh.gif
Raibuole:
user posted image puvinys-ka daryt?
user posted image kas cia do atauga tarp lapu?
Ir ka man dabar daryti?Kazin raibuoles reanimuoja?Ir jei taip-tai ar taip paciai kaip phalaenopsius?
O dabar phalaenopsis smile.gif Kas cia?Orine saknis kazin,ar ziedkotis? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 20, 13:36)
1nu ir saunu  mirksiukas.gif

2user posted image kas cia do atauga tarp lapu?



1 aciuks.gif

2 ir naguciu reklama hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 20 kovo 2009 - 13:43
QUOTE(Lietuva @ 2009 03 20, 14:17)
mamyte23
gyvena Kybartuose 4u.gif

Zinau-turejau reikalu mirksiukas.gif as nuo jos nepertoliausiai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti