Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

vakar maxima bazej buvau tai lb daug baltukiu po25litus labai aukstos ir grazios. O siaip ar gali buti maximoj mini mark??? nes kazkokios lb idomios dvi buvo ziedeliai kokiu 3cm plocio ir juodi su baltom demelem, bet nepirkau, nes tik po tris pumpuriukus ir po 1 ziedeli... pagailejau piniu blush2.gif , bet prastai del to miegojau nakti... biggrin.gif . Ir dar ejau ten pro sandeli tai maciau visa stelaza baltu orchiu, bet visos suvytusios suglebusios, idomu kur jie jas des????bet ju ten kokiu 100 vazoniuku buvo nesveikai daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 20, 12:01)
Nekantruolės, aišku, kad duotų, tiksliau padovanotų, čia jokių problemų. Bet pirmiausiai aš turiu tas gėles gauti, mano sesuo ne Lietuvoj gyvena. Taigi pirmiausiai aš siuntinio sulaukiu, o tada jau jums rašysiu  mirksiukas.gif  Tinka?

P.S. Jei viskas pagal planą, gėlytės šiandien link Lietuvos pajudės  biggrin.gif

o jetau, tai mes cia gal tada nepretenduojam , deze geliu gi neatsius ??? g.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 12:05)
ne Lietuvoj  blink.gif  girdi, naujute? Gal mes palauksim tada, kol tau atkeliaus, matysi, ar viskas tvarkoje, o tuo tarpu ir orai kiek atsils  wub.gif tai mes jau uzsisakom  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif

joa, as isivaizdavau kad cia Kaune kur nors wink.gif

QUOTE(simmonnete @ 2009 03 20, 12:21)
Kad tik viskas gerai būtų, nes dar nėra labai šilta  g.gif  Ir tikuosi, kad daugiau įdės, žiūrint kiek tas žmogus apsiims vežti....
naujute, mikuotuke - viena bendraamžė, kita bendravardė  lotuliukas.gif

dar gal ir bendru augaliuku turim ? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 20, 12:52)
tikrai ne Vilniui  schmoll.gif

kybartuose topsecret.gif pomidorai2.gif
bet siuncia i kitus miestus, greitai labai (esu is jos pirkusi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 20, 11:52)
tikrai ne Vilniui  schmoll.gif

labutis orhidejininke 4u.gif 4u.gif 4u.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 12:54)
o jetau, tai mes cia gal tada nepretenduojam , deze geliu gi neatsius ??? g.gif
joa, as isivaizdavau kad cia Kaune kur nors wink.gif
dar gal ir bendru augaliuku turim ?  thumbup.gif

as vistiek labai noreciau wub.gif ka cia tos pasto/atvezino islaidos wub.gif jei tik butu galimybe ax.gif na, jei neves, tai nieko tokio unsure.gif
bet as jau net vieta ka tik paruosiau busimai gyventojai rolleyes.gif
Atsakyti
o as paziurejau simmonnetes profili, gi tik nesenai gimtadieni atsvente, tai su juo tada tave, kaip sakoma geriau veliau negu niekada mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
o nezinote, zalioje stoteleje prie kalvariju turgaus vilniuje, nera kiminu pirkti? zinociau, kad tikrai yra tai nuvaziuociau, nes jei nera tai su mazu vaiku tampytis be reikalo nenoriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 12:57)
as vistiek labai noreciau  wub.gif  ka cia tos pasto/atvezino islaidos  wub.gif  jei tik butu galimybe  ax.gif  na, jei neves, tai nieko tokio  unsure.gif
bet as jau net vieta ka tik paruosiau busimai gyventojai  rolleyes.gif

dar reiskia nera taip blogai, jeigu vietos randi ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 13:16)
dar reiskia nera taip blogai, jeigu vietos randi  ax.gif  thumbup.gif

zinok, randu bigsmile.gif is skm laukiu siuntinio jau taaaip nekantriai, tai esu paruosusi vietele tai sedirejai, dar matau, kas vasara keliaus pas mane i lauka (is kitu geliu), o rudeni bus dovanotos pazistamiems, taigi, kad vietos, kaip bebuti keista, randu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 13:21)
zinok, randu  bigsmile.gif  is skm laukiu siuntinio jau taaaip nekantriai, tai esu paruosusi vietele tai sedirejai, dar matau, kas vasara keliaus pas mane i lauka (is kitu geliu), o rudeni bus dovanotos pazistamiems, taigi, kad vietos, kaip bebuti keista, randu  bigsmile.gif

tai jeigu nuosavas namai tai taip, bet va bite tai nera taip lengva sukisti viska wink.gif mano tai visos orches vasara keliaus i balkona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 13:23)
tai jeigu nuosavas namai tai taip, bet va bite tai nera taip lengva sukisti viska wink.gif mano tai visos orches vasara keliaus i balkona  lotuliukas.gif

zinai, bet palanges ne gumines pas mane irgi lotuliukas.gif taip, taip, vasara savasias jauciu visas tremsiu i lauka, ypac nezydincius "siurprizus" bigsmile.gif noretusi ziedu sulaukti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 13:26)
zinai, bet palanges ne gumines pas mane irgi  lotuliukas.gif  taip, taip, vasara savasias jauciu visas tremsiu i lauka, ypac nezydincius "siurprizus"  bigsmile.gif  noretusi ziedu sulaukti  wub.gif

ir cimbidzius, jie gi gali iki pirmu salnu lauke buti wink.gif
Atsakyti