Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 11:02)
kaip avatare?  4u.gif  as irgi tokia turiu  4u.gif  as vakar irgi nugriebiau orche, kur buvau idejus nuotraukytes pora psl atgal  smile.gif  baigianti nuzydet,bet ta didzioji, kur 70lt kainuoja,as mokejau 10 lt. biggrin.gif  tai tokia laiminga islekiau is maksimos  lotuliukas.gif

vaje kaip pasiseke bigsmile.gif as jau irgi praeit pro orhidejas nebegaliu, vis pigesniu ieskau. vakar ten kur pirkau zemes orhidejoms maciau gigantisko dydzio orhideja kokiu 3 metru. stovejau as prie jos ilgai ir vos jau nepirkau blush2.gif bet pagalvojau kur ji stoves pas mane 1 kambario bute tai ir susilaikiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 20 kovo 2009 - 11:10
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 12:03)
na vakar visko prisipirkau ir persodinau savo minikes  ax.gif  bet norejau paklausti kodel as saknu neradau  g.gif  tik tos ataugos hihihi.gif zemese buvo? ir nemazai papuvusiu  blush2.gif

kokios ataugos? Orines saknys gal? g.gif tada reikia dziaugtis, kad jos yra dar, jei kitos papuvusios unsure.gif papuvusias pasalink, o orines lepink apipurskimais, gali svelniai dregnais (ne permirkusiais!) kiminais apdelioti, bet kasdien juos pavartydama, sudarydama galimybe saknims kvepuoti, nepermirkti ir t.t.
P.S.: pasidziaugsiu - mano piguciop miniuko susirauksleje lapai beveik issilygino! blink.gif bigsmile.gif dar taip nebuvau maciusi! bigsmile.gif cia nuo kiminu patalo ant saknu pavirsiaus wub.gif kaaaaip miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 12:08)
vaje kaip pasiseke  bigsmile.gif  as jau irgi praeit pro orhidejas nebegaliu, vis pigesniu ieskau. vakar ten kur pirkau zemes orhidejoms maciau gigantisko dydzio orhideja kokiu 3 metru. stovejau as prie jos ilgai ir vos jau nepirkau  blush2.gif bet pagalvojau kur ji stoves pas mane 1 kambario bute tai ir susilaikiau  rolleyes.gif

aha pasiseke 4u.gif ax.gif jo,labai grazu tos dideles,bet man ir siaip visos grazu biggrin.gif dabar reiks uztikt kokia marga nugvelbt lotuliukas.gif blush2.gif noriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:09)
kokios ataugos? Orines saknys gal?  g.gif  tada reikia dziaugtis, kad jos yra dar, jei kitos papuvusios  unsure.gif papuvusias pasalink, o orines lepink apipurskimais, gali svelniai dregnais (ne permirkusiais!) kiminais apdelioti, bet kasdien juos pavartydama, sudarydama galimybe saknims kvepuoti, nepermirkti ir t.t.
P.S.: pasidziaugsiu - mano piguciop miniuko susirauksleje lapai beveik issilygino!  blink.gif  bigsmile.gif  dar taip nebuvau maciusi!  bigsmile.gif  cia nuo kiminu patalo ant saknu pavirsiaus  wub.gif  kaaaaip miela  wub.gif

ne ne orines, tos kur turi buti zalios vazoneli (nemoku paaiskinti blush2.gif ) tokiu saknu kaip pas kitas geles nebuvo schmoll.gif orines saknis taip ir palikau virsuje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 12:13)
ne ne orines, tos kur turi buti zalios vazoneli (nemoku paaiskinti  blush2.gif ) tokiu saknu kaip pas kitas geles nebuvo  schmoll.gif  orines saknis taip ir palikau virsuje  bigsmile.gif

na pas orches yra 2 rusiu saknys (atseit) - vienos, kurios vazonelyje, o kitos, kurios sugalvojo augti NE vazonelyje ax.gif tai tas kur vazonelyje irgi atidziai priziurek, neperlaistyk, o laistyk tikk tada, kaip pasidarys tokios pilkos spalvos, kaip orines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:16)
na pas orches yra 2 rusiu saknys (atseit) - vienos, kurios vazonelyje, o kitos, kurios sugalvojo augti NE vazonelyje  ax.gif  tai tas kur vazonelyje irgi atidziai priziurek, neperlaistyk, o laistyk tikk tada, kaip pasidarys tokios pilkos spalvos, kaip orines  4u.gif

aha aisku, o as ieskojau kitokiu saknu ziople doh.gif dekoju uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 20 kovo 2009 - 11:20
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 20, 12:19)
aha aisku, o as ieskojau kitokiu saknu ziople  doh.gif  dekoju uz atsakymus  4u.gif

i sveikatele mirksiukas.gif ir kartas nuo karto prasom pranesti, kaip sekasi auginti ir nesupudyk gelytes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 12:05)
ne Lietuvoj  blink.gif  girdi, naujute? Gal mes palauksim tada, kol tau atkeliaus, matysi, ar viskas tvarkoje, o tuo tarpu ir orai kiek atsils  wub.gif tai mes jau uzsisakom  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif


Kad tik viskas gerai būtų, nes dar nėra labai šilta g.gif Ir tikuosi, kad daugiau įdės, žiūrint kiek tas žmogus apsiims vežti....
naujute, mikuotuke - viena bendraamžė, kita bendravardė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:20)
i sveikatele  mirksiukas.gif  ir kartas nuo karto prasom pranesti, kaip sekasi auginti ir nesupudyk gelytes  mirksiukas.gif

na jos jau pas mane 2 metai mirksiukas.gif ir vis dar auga nesupuvo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 20 kovo 2009 - 11:22
cia kazka prase mano koklekcijos... turejau nuotrauku, bet buvo keiciamas kompas ir kazkaip neissaugojau. buvau supykus ant ju, kad salotas vaidina.
Persodinau ka tik saviskes i substarkta is puse zieves (dideli gabalai) ir tokios vulkanines baltos uolienos. persodinejant kilo klausimas, gal vietoj tos uolienos geriau akmens anglis butu?.... apklosiu dar kiminais ir ziuresiu, kaip seksis g.gif

Be to, itariu, kad galejau saviskes pertresti (schults trasomis), nes kerai grazus, bet nezydi. bandysiu kuri laika netresti tu, kurios nezydi. Dvi visdelto man zydi wub.gif

vakar ir as buvau ermitaze, tiek daug uzvesta orchiu.... reiks siandien dar uzlekt smile.gif gal kokia labai grazi lanbai sveika nukainota bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 10:49)
man atrodo mamyte23 turi, jei nemaisau ji Vilniui gyvena  mirksiukas.gif

tikrai ne Vilniui schmoll.gif
Atsakyti
silinge, jei kartais uzsuktum, va dar kaip radau apie klasifikacija (na, bet cia bendrai) http://lt.wikipedia....
atsiprasau uz off topic pomidorai2.gif topsecret.gif
Atsakyti