Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Ai, dar TURIU KLAUSIMA! bigsmile.gif blink.gif
Cimbidziu augintojos, ir nusimananciosios, kiek skaiciau, apdulkinto cimbidzio ziedo lupa parausta. Ziuriu, mano zaliaziedzio, turincio baltas taskuotas lupytes, vieno apatinio ziedo lupa ryskiai paraudo blink.gif gal ivyko apdulkinimas? Tik va, po kambari ne musyte neskraido, nei ka... Gal netycia tai nutiko, kai pajudinau augala... g.gif zodziu, likau nustebus, pries kelias minutes pamaciau tik hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 20, 02:21)
Tikra gražuolė. Kur ją užtikai? ax.gif
Aš šiandien irgi papirkau vieną neblogą Maximoj,lauksiu pražystančios,nes nežiniukė.

simmonnete , kokios dailios visos!Jos kvepia? bigsmile.gif


Taip, jos kvepia. Kai visos sužydi į kambarį neina įeiti biggrin.gif Bet kvapas malonus visa laimė lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 09:18)
simmonette, cia tavo sesers palange, tlksliau, langas?  blink.gif  (atsiprasau uz fakto klaidas, jei ka, skaiciau paskubomis).
O varge, cia tai orchiu myletoja  lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  cool.gif
bet kaip idomiai ir graziai atrodo  bigsmile.gif


Ji gėles myli, bet jos vyras gėles dievina, va ten tai vyras thumbup.gif O kad sodo gražumą pamatytumėt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 10:43)
reiks tobulinti anglu k. zinias - silinge nurode gera puslapi www.orchidspecies.com , berods, bet ten yra terminu, kuriu nesuprantu  doh.gif  verysad.gif ir siaip, ten laaaaabai daug info, reikia kazkaip atskirti, kas kol kas aktualiausia  mastau.gif
beje, kas is jusu gerai botanikoje nusimano?  blink.gif  tik norejau paklausti, kokia yra klasifikacija augalu pasaulyje, kas eina po ko (karalystes, gentys, seimos, rusys ir t.t.) ir kaip ten su tomis orchidejomis yra  g.gif kad jos is geguzraibiniu seimos (genties gal???  stupid.gif ) tai tiek zinau, daugiau viskas, baigesi mano protas  verysad.gif

Apie orchidėjas augalų sistematikoje šiek tiek lietuviškai rasi čia mirksiukas.gif ir čia angliškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 19, 23:00)
Ačiū  4u.gif  Šis vienas iš mano kolekcijos perliukų  wub.gif Auginu nuo "kūdikystės".

O mano kudikinis perliukas nunyko, tai paskui is Tarascos nusipirkau paaugusi. Labai graziai auga, bent jau siuo metu. Tikiuos sulaukt zideliu kaip tavo wub.gif
Atsakyti
Nekantruolės, aišku, kad duotų, tiksliau padovanotų, čia jokių problemų. Bet pirmiausiai aš turiu tas gėles gauti, mano sesuo ne Lietuvoj gyvena. Taigi pirmiausiai aš siuntinio sulaukiu, o tada jau jums rašysiu mirksiukas.gif Tinka?

P.S. Jei viskas pagal planą, gėlytės šiandien link Lietuvos pajudės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 20, 11:56)

aaaaciu! bigsmile.gif jau buvau nusiteikus su dideliu gedos jausmu eiti ieskoti 5 ar 6 klases biologijos vadovelio (kuomet kaip tik apie botanika mokomasi) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 20, 11:43)
galima ir reikia, kam tas "grožis"
aš nukarpau iki gyvos vietos, cinamonu pabarstau ir kurį laiką nepurškiu ten, kad vanduo nepapūdytų.

BEJE, vakar kaip tik nugriebiau orchytę, tokią pat kaip tavo avatare  wub.gif  wub.gif

kaip avatare? 4u.gif as irgi tokia turiu 4u.gif as vakar irgi nugriebiau orche, kur buvau idejus nuotraukytes pora psl atgal smile.gif baigianti nuzydet,bet ta didzioji, kur 70lt kainuoja,as mokejau 10 lt. biggrin.gif tai tokia laiminga islekiau is maksimos lotuliukas.gif
Atsakyti
na vakar visko prisipirkau ir persodinau savo minikes ax.gif bet norejau paklausti kodel as saknu neradau g.gif tik tos ataugos hihihi.gif zemese buvo? ir nemazai papuvusiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 20 kovo 2009 - 11:04
beje,aciu uz atsakyma,ligoniukes biggrin.gif 4u.gif reiks nukirpti tas saknis nudziuvusias 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 20 kovo 2009 - 11:04
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 20, 12:01)
Nekantruolės, aišku, kad duotų, tiksliau padovanotų, čia jokių problemų. Bet pirmiausiai aš turiu tas gėles gauti, mano sesuo ne Lietuvoj gyvena. Taigi pirmiausiai aš siuntinio sulaukiu, o tada jau jums rašysiu  mirksiukas.gif  Tinka?

P.S. Jei viskas pagal planą, gėlytės šiandien link Lietuvos pajudės  biggrin.gif

ne Lietuvoj blink.gif girdi, naujute? Gal mes palauksim tada, kol tau atkeliaus, matysi, ar viskas tvarkoje, o tuo tarpu ir orai kiek atsils wub.gif tai mes jau uzsisakom lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 12:02)
kaip avatare?  4u.gif  as irgi tokia turiu  4u.gif  as vakar irgi nugriebiau orche, kur buvau idejus nuotraukytes pora psl atgal  smile.gif  baigianti nuzydet,bet ta didzioji, kur 70lt kainuoja,as mokejau 10 lt. biggrin.gif  tai tokia laiminga islekiau is maksimos  lotuliukas.gif


biggrin.gif aš vieną visiškai baltą turiu, norėjau antrą tokią pat, bet kažkaip susigundžiau šita, labai įdomus viduriukas ryškus pasirodė. nors tų didžiažiedžių baltuolių tai buvo pasirinkimas doh.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 20, 12:07)
biggrin.gif aš vieną visiškai baltą turiu, norėjau antrą tokią pat, bet kažkaip susigundžiau šita, labai įdomus viduriukas ryškus pasirodė. nors tų didžiažiedžių baltuolių tai buvo pasirinkimas  doh.gif  doh.gif

jo sita grazi 4u.gif tas viduriukas,tai wub.gif
Atsakyti