Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 10:53)
koki vazona galetu mums ligonems paaukoti, mes jau pasidalintume draugiskai  lotuliukas.gif
klausyk Mikuotuke neuzmatei kur nors kokio idomesnio phal pastaruoju meu??? g.gif

aha, simmonnete, galetum blush2.gif lotuliukas.gif 4u.gif o sese atiduotu ar parduotu ir uz kiek? Kauniete? Ne? g.gif
Naujute, kol kas nemaciau, mano paskutinis apsilankymas buvo maxej, tai ten standartiniu tokiu privezta unsure.gif
ziurinejau skm uzsakymu sarasa, falenopsiu pavadinimus i google ivesdavau vis, tai tokiu tigriniu radau, galima uzsisakyti, bet jie man tokie hm.... g.gif norisi kazko dar ypatingesnio, idomesnio, bet nezinau, ko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 10:58)
aha, simmonnete, galetum  blush2.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  o sese atiduotu ar parduotu ir uz kiek? Kauniete? Ne?  g.gif
Naujute, kol kas nemaciau, mano paskutinis apsilankymas buvo maxej, tai ten standartiniu tokiu privezta  unsure.gif
ziurinejau skm uzsakymu sarasa, falenopsiu pavadinimus i google ivesdavau vis, tai tokiu tigriniu radau, galima uzsisakyti, bet jie man tokie hm....  g.gif norisi kazko dar ypatingesnio, idomesnio, bet nezinau, ko  blush2.gif

taip simmonnete turek omeny lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bandysiu siandien per maximas pralekt, o ryt dar per bazes, reikia kokio idomaus ir nepakartojamo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 20 kovo 2009 - 10:01
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 11:00)
taip simmonnete turek omeny  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bandysiu siandien per maximas pralekt, o ryt dar per bazes, reikia kokio idomaus ir nepakartojamo  blush2.gif

as, zinok, pradejau i orchidejos.lt laiskus rasyti lotuliukas.gif labai noriu lycaste aromatica, tad pasakiau, kad lauksiu, kiek reiks, bet man jos reikia wub.gif
na dar siandien teks akropolio maxej pabuvot, gal ka uzmatysiu mirksiukas.gif
naujut, pas tave trukumas geliu, ziuriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:08)
as, zinok, pradejau i orchidejos.lt laiskus rasyti  lotuliukas.gif  labai noriu lycaste aromatica, tad pasakiau, kad lauksiu, kiek reiks, bet man jos reikia  wub.gif
na dar siandien teks akropolio maxej pabuvot, gal ka uzmatysiu  mirksiukas.gif
naujut, pas tave trukumas geliu, ziuriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai cia ne man,cia mamai, bet jauciu jei rasiu tai ir sau oncidiuma parsitempsiu, nors kur statyti reiktu tai neisivaizduoju doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 11:12)
tai cia ne man,cia mamai, bet jauciu jei rasiu tai ir sau oncidiuma parsitempsiu, nors kur statyti reiktu tai neisivaizduoju  doh.gif  blush2.gif

palauk, palauk, gal simmonnete atrasys bigsmile.gif
hmm, jei rasiu ka idomaus, duosiu info vakare (jei dar nebusi ko pagriebus mamytei) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:21)
palauk, palauk, gal simmonnete atrasys  bigsmile.gif
hmm, jei rasiu ka idomaus, duosiu info vakare (jei dar nebusi ko pagriebus mamytei)  mirksiukas.gif

jeigu ir busiu prigriebus, o rasi kazka idomaus tai dar galima prigriebti, gi ar cia tas vienas augaliukas ar cia, jokio skirtumo lotuliukas.gif o del oncidiumo tai man reikia sweet sugar, o jei simmonnete kanors sumislytu tai ir sitas tiktu dar i kolekcija blush2.gif pakvaisus visai as fool.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 11:24)
jeigu ir busiu prigriebus, o rasi kazka idomaus tai dar galima prigriebti, gi ar cia tas vienas augaliukas ar cia, jokio skirtumo  lotuliukas.gif o del oncidiumo tai man reikia sweet sugar, o jei simmonnete kanors sumislytu tai ir sitas tiktu dar i kolekcija  blush2.gif  pakvaisus visai as  fool.gif  stupid.gif

simmonnetes sesers augalai is pradziu pasirode per tamsiais ziedais. Ziurejau ziurejau as i juos ir supratau, kad tai baaaaisiai mielos gelytes wub.gif
simmonnete, kai pasirodysi, mums su naujute visa info prasom thumbup.gif
yra orchiu, kuriu kazkaip visai nenoreciau auginti schmoll.gif tai pvz grazuoles vandos - nelimpa jos man, nors tu ka (kokia laime!), arba masdevalijos, jei teisingai parasiau, o jos atrodo taip http://images.google...&...=1&ct=title
g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:31)
simmonnetes sesers augalai is pradziu pasirode per tamsiais ziedais. Ziurejau ziurejau as i juos ir supratau, kad tai baaaaisiai mielos gelytes  wub.gif 
simmonnete, kai pasirodysi, mums su naujute visa info prasom  thumbup.gif
yra orchiu, kuriu kazkaip visai nenoreciau auginti  schmoll.gif  tai pvz grazuoles vandos - nelimpa jos man, nors tu ka (kokia laime!), arba masdevalijos, jei teisingai parasiau, o jos atrodo taip http://images.google...&...=1&ct=title
g.gif

man irgi kazkodel vandos nelimpa, nesakau kad negrazu, bet man jos per daug kaprizingos atrodo... g.gif
Atsakyti
pakartosiu klausimuka,nes man neatsake niekas smile.gif
cia yra nudziuvusios saknys,ar jas juk galiu nukirpti taip?

http://www.ipix.lt/images/65281637.jpg

Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 20, 11:34)
man irgi kazkodel vandos nelimpa, nesakau kad negrazu, bet man jos per daug kaprizingos atrodo... g.gif

su kaprizingumu manau, susitvarkyciau hihihi.gif irnesakyk.gif bet va, tie grazus melyni ziedai, tie lapai.... grazu, bet nesinori auginti doh.gif nesuprantu, kodel, bet gal kiekvienas turime savo geliu, na, tinkanciu asmeniskai wub.gif arba brestam iki ju wub.gif
reiks tobulinti anglu k. zinias - silinge nurode gera puslapi www.orchidspecies.com , berods, bet ten yra terminu, kuriu nesuprantu doh.gif verysad.gif ir siaip, ten laaaaabai daug info, reikia kazkaip atskirti, kas kol kas aktualiausia mastau.gif
beje, kas is jusu gerai botanikoje nusimano? blink.gif tik norejau paklausti, kokia yra klasifikacija augalu pasaulyje, kas eina po ko (karalystes, gentys, seimos, rusys ir t.t.) ir kaip ten su tomis orchidejomis yra g.gif kad jos is geguzraibiniu seimos (genties gal??? stupid.gif ) tai tiek zinau, daugiau viskas, baigesi mano protas verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 11:37)
pakartosiu klausimuka,nes man neatsake niekas  smile.gif 
cia yra nudziuvusios saknys,ar jas juk galiu nukirpti taip?

http://www.ipix.lt/images/65281637.jpg

gerai, kad pakartojai hihihi.gif zinoma, kirpk drasiai, tik gyvu nepazeisk. Kaip baisu, kai parduotuvese tokias nuostabias, ilgas saknis apleidzia ir nudziovina verysad.gif bet kitos saknys tikrai grazios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 11:37)
pakartosiu klausimuka,nes man neatsake niekas  smile.gif 
cia yra nudziuvusios saknys,ar jas juk galiu nukirpti taip?

http://www.ipix.lt/images/65281637.jpg


galima ir reikia, kam tas "grožis"
aš nukarpau iki gyvos vietos, cinamonu pabarstau ir kurį laiką nepurškiu ten, kad vanduo nepapūdytų.

BEJE, vakar kaip tik nugriebiau orchytę, tokią pat kaip tavo avatare wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 20 kovo 2009 - 10:51
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 11:37)
pakartosiu klausimuka,nes man neatsake niekas  smile.gif 
cia yra nudziuvusios saknys,ar jas juk galiu nukirpti taip?

http://www.ipix.lt/images/65281637.jpg

taip, nudziuvusias saknis galima kirpti, pabarstykite cinamonu paskui zaizdeles

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 11:41)
reiks tobulinti anglu k. zinias - silinge nurode gera puslapi www.orchidspecies.com , berods, bet ten yra terminu, kuriu nesuprantu  doh.gif  verysad.gif ir siaip, ten laaaaabai daug info, reikia kazkaip atskirti, kas kol kas aktualiausia  mastau.gif

parasyk man i az parasysiu vertimo puslapi, kur vercia i lietuviu kalba sakinius wink.gif
Atsakyti