Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 17:46)
na ir kas tavajame sarase??? smile.gif


Kaip čia pasakius biggrin.gif Sąrašas ilgas, jaučiu iki gyvenimo galo pildysiu lotuliukas.gif Neskubu kol kas, nes dar nemoku normaliai prižiūrėti gėlyčių, va šiandien ištraukiau vieną orchę ir pamačiau, kad šaknys nupuvę...
O šiaip artimiausiu metu gausiu siuntinį su Oncidium Shary Baby Sweet ar kažkaip ten... Na kur vanile kvepia biggrin.gif Pas mano seserį jos kaip piktžolės veisiasi, visi langai nukrauti, nespėja dovanoti doh.gif Įdėčiau foto parodyt kaip langas atrodo, bet kad vis dar nemoku blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Bandau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 03 20, 00:06)
Nu bet ir pasisekė, tokį grožį nuskynei  thumbup.gif

aha,tai jau tikrai biggrin.gif nuojauta jaute,kad reik lekti apziureti ar nera kokiu nors "ypatingu" lotuliukas.gif jau sestoji mano orchideja ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 20, 01:16)
aha,tai jau tikrai  biggrin.gif  nuojauta jaute,kad reik lekti apziureti ar nera kokiu nors "ypatingu"  lotuliukas.gif  jau sestoji mano orchideja  ax.gif  biggrin.gif


Tikra gražuolė. Kur ją užtikai? ax.gif
Aš šiandien irgi papirkau vieną neblogą Maximoj,lauksiu pražystančios,nes nežiniukė.

simmonnete , kokios dailios visos!Jos kvepia? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 20 kovo 2009 - 01:22
QUOTE(Lietuva @ 2009 03 19, 21:08)
Netingiu, žinoma, prašom - va maniškis smile.gif
Gal aš ir pamišus, bet nuėjau ir pagaliau pasodinau savo Cymbą į žemę. Nors neturiu to arklio š..., bet jau pagailo man jo, nes visiškai šaknys plikos, žemės nei lašelio. Kaip taikliai misterija pasakė, jį ne persodinti, o pasodinti reikia. O jis pas mane jau nuo vasario 18 d. taip stovi. Tai kai atsivešiu š... išimsiu gražiai ir ten jam ant dugno paklosiu.
Tikiuosi nesupyks mano gražuolis, kad jau taip šūdinai su tuo š... išėjo  doh.gif


Lietuva, na labai jau zavus tavo cimbas, o kiek lapu priaugines smile.gif
o del persodinimo tai pati nieko negaliu patarti smile.gif tik kai pirkau savo cimbidi tai sake,jog persodinti kol kas nereikia ir kad negalima sodinti zydincio..
Atsakyti
simmonette, cia tavo sesers palange, tlksliau, langas? blink.gif (atsiprasau uz fakto klaidas, jei ka, skaiciau paskubomis).
O varge, cia tai orchiu myletoja lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif cool.gif
bet kaip idomiai ir graziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti

Mocha, as maximoj uztikau biggrin.gif siauliuose, Tilzej 4u.gif jau nebegaliu praeiti pro orches blush2.gif biggrin.gif sazine neleidzia lotuliukas.gif
Atsakyti
simonnete, nu bet ir langas wub.gif pasakyk adresa, nugvelbciau koki viena lotuliukas.gif aisku as ieskau geltono bet ir toks nepamaisytu thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
vis stebiu jusu foruma is sono smile.gif ir as turiu ju (phalenopsiu) 7. tik beda, kad gyvenu bute ir vietos jau darosi mazoka joms. kai kelsimes i nama, tai pirksiu dar smile.gif
beje mansikes, kazkodel pradejo maivytis ir jau ilgas laikas nieko nerodo. eisiu siandien persodinti. Tik kiminu nbeturiu apdangstymui.
Gal zinot, kur vilniuje gauti nedidele pakuote kiminu? Ermitaze nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 20, 10:46)
Laba diena,
vis stebiu jusu foruma is sono smile.gif ir as turiu ju (phalenopsiu) 7. tik beda, kad gyvenu bute ir vietos jau darosi mazoka joms. kai kelsimes i nama, tai pirksiu dar smile.gif
beje mansikes, kazkodel pradejo maivytis ir jau ilgas laikas nieko nerodo. eisiu siandien persodinti. Tik kiminu nbeturiu apdangstymui.
Gal zinot, kur vilniuje gauti nedidele pakuote kiminu? Ermitaze nera sad.gif

gal nuotraukyciu turi kolekcijos??? man atrodo mamyte23 turi, jei nemaisau ji Vilniui gyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(misko_vaikas @ 2009 03 20, 10:46)
Laba diena,
vis stebiu jusu foruma is sono smile.gif ir as turiu ju (phalenopsiu) 7. tik beda, kad gyvenu bute ir vietos jau darosi mazoka joms. kai kelsimes i nama, tai pirksiu dar smile.gif
beje mansikes, kazkodel pradejo maivytis ir jau ilgas laikas nieko nerodo. eisiu siandien persodinti. Tik kiminu nbeturiu apdangstymui.
Gal zinot, kur vilniuje gauti nedidele pakuote kiminu? Ermitaze nera sad.gif

rasyk asmenine zinute MAMYTĖ23 forumietei - ji tau atsius, visas orches uzklosi kiminais mirksiukas.gif
naujute, ir as dabar gundausi su prasymais del tu oncidium, bet vis dar laikausi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 20, 10:49)
naujute, ir as dabar gundausi su prasymais del  tu oncidium, bet vis dar laikausi  blink.gif

koki vazona galetu mums ligonems paaukoti, mes jau pasidalintume draugiskai lotuliukas.gif
klausyk Mikuotuke neuzmatei kur nors kokio idomesnio phal pastaruoju meu??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 20 kovo 2009 - 09:54