Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

o kur kitur gali glaustis ir issiguosti Anoniminiai Orchiu Myletojai (AOM)? ph34r.gif angel_sadangel.gif cray.gif
na, rojaus sodu forumuose tai tikrai viskas rimta, tai labai saunu! thumbup.gif bet kodel gi forumai savo pobudziu negali skirtis mirksiukas.gif
beje, jei i klausima neatsakoma, galima ji pakartoti paryskinant srifta
arba dar geriau - iskart uzduoti paryskinta thumbup.gif tada jis issiskirs is plepesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
na galu gale juk cia ne kazkoks mokslinis straipsnis, ir jei nebuvo atsakyta i kazkoki klausima tai nereiskia,kad forumas blogas, beje ir i visus klausimus niekas cia neprivalo atsakineti, juk nera cia tokio etato biggrin.gif o gal neatsakoma todel,kad nezinoma. jei padiskutavome apie kainas ir pan. tai vistiek diskutavome apie orchidejas, o kuris postas buvo apie pieno riebuma ar kainas?man atrodo cia lygiai tokia pati tiesa.
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 21:22)
kai nebuvo forume mikuotukes, axaros, manes  ir kitu plepsiu , tai forumas mires buvo visiskai... kazin ar mirusios temos kam reiktu, daug tokiu yra jau nnn metu nenaudojamu...
gi visada atsakom i visus klausimus, kokios cia pretenzijos gali buti??? blink.gif  schmoll.gif

drinks_cheers.gif , man labai patinka jūsų plepėjimai, o ir info randu nesunkiai, laikykitės mergaitės 4u.gif
Mikuotuke, nesirūpink nieko negavus dar lotuliukas.gif , beje dėl dendrobium- gausi su jau nemažom šaknim- viena forumietė neatsiliepė- tik kaip saugiai atskirt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 17 kovo 2009 - 20:32
Tokia pati situacija buvo pries kelis menesius. Plepancios apie viska ir geles mergaites susikure tema bendraminciuose ir jau plepa 40 tema, galite eiti ir plepeti tenai g.gif
Nes tos, kurios tikrai senai augina sias geles ir turi daug patirties vel nebeuzena cia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 17, 21:31)
drinks_cheers.gif , man labai patinka jūsų plepėjimai, o ir info randu nesunkiai, laikykitės mergaitės 4u.gif
Mikuotuke, nesirūpink nieko negavus dar lotuliukas.gif , beje dėl dendrobium- gausi su jau nemažom šaknim- viena forumietė neatsiliepė- tik kaip saugiai atskirt? g.gif

ojoj, del saugaus atskyrimo net nezinau schmoll.gif kas galit padeti pabirzei? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 17, 21:32)
Tokia pati situacija buvo pries kelis menesius. Plepancios apie viska ir geles mergaites susikure tema bendraminciuose ir jau plepa 40 tema, galite eiti ir plepeti tenai g.gif
Nes tos, kurios tikrai senai augina sias geles ir turi daug patirties vel nebeuzena cia schmoll.gif

negi dabar pasidalinai savo patirtimi? ne, taip kad... o ir kartotis apie auginimą tūkstantį kartų g.gif , beje nepakeičiamų nėra - užaugs nauja karta profesionalių augintojų, svarbu noras auginti ir mylėti gėliukus 4u.gif
Atsakyti
man atrodo,kad kai kurios nesuprantate esminio skirtumo,jog niekas cia nieko neprivalo, nei patarineti 100 kartu apie ta pati, nei iseiti nei ateiti biggrin.gif galbut patirties daug turincios augintojos neateina, nes paprasciausiai naujoku patarimu joms nereikia, o patarineti "ar jau laistyti", "ar kirpti ziedstiebi" neturi noro g.gif
Atsakyti
jau trecias temos puslapis, o kai kurios tik moralizuoja visuose 3-uose puslapiuose lotuliukas.gif
o pabirze klausima uzdave apie dendrobio atskyrima, tad, moralizuotojos, bukit malonios, ir atsakykit tada i tema! tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 21:39)
jau trecias temos puslapis, o kai kurios tik moralizuoja visuose 3-uose puslapiuose  lotuliukas.gif
o pabirze klausima uzdave apie dendrobio atskyrima, tad, moralizuotojos, bukit malonios, ir atsakykit tada i tema!  tongue.gif

atsakyk,jug tu pas mus daug zinai ax.gif as pvz tokios net neturiu,o ir geliu pas tave dauuuuug bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 21:41)
atsakyk,jug tu pas mus daug zinai  ax.gif  as pvz tokios net neturiu,o ir geliu pas tave dauuuuug  bigsmile.gif

tai kad nezinau! blink.gif doh.gif as rizikuociau ir labai atsargiai atskirciau kaip nors, bet man neteko dar to daryti, o dendrobiai iki sol misle man blush2.gif
todel gal kas dar galit patart? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 21:39)
jau trecias temos puslapis, o kai kurios tik moralizuoja visuose 3-uose puslapiuose  lotuliukas.gif
o pabirze klausima uzdave apie dendrobio atskyrima, tad, moralizuotojos, bukit malonios, ir atsakykit tada i tema!  tongue.gif

nesukim sau galvos, atskirsiu tuos vaikiukus , nebus sunkiau nei vaikus pagimdyt mirksiukas.gif ne aš pirma, ne aš ir paskutinė (o ir vaikiukų turių ne vieną lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 03 17, 21:43)
nesukim sau galvos, atskirsiu tuos vaikiukus , nebus sunkiau nei vaikus pagimdyt mirksiukas.gif ne aš pirma, ne aš ir paskutinė (o ir vaikiukų turių ne vieną lotuliukas.gif )

as jei ziedu nuo pumpuru kai kuriuose neskiriu, o paskui stebiuosi, kas cia man prazydo, tai... blush2.gif tokia is manes patareja blush2.gif
Atsakyti