Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

mikuotuke, aciu smile.gif turiu jums mergaites,pasakyti,kad prie mano ryzto ir labai padidejusio noro isigyti cimbidi prisidejo mikuotuke su naujute biggrin.gif jos mane vis drasino, drasino ir as nuvykau jo ieskoti...tiesa netikejau,kad pirkinys bus toks didziulis ir uzims tiek vietos...galvojau parsinesiu koki maziuka ir pasistatysiu kur ant stalo ar lentynos, o dabar gerokai virs metro biggrin.gif na tikiuosi,kad tokio pirmo savo pirkinio nenumarinsiu, ir sekmingai prazydinsiu smile.gif
Lietuva, aciu 4u.gif pirkau vilijampoles bazeje kaune, mokejau 74 lt smile.gif tiesa, siandien galvojau,kur tu dingusi,kad nebeateini pas mus i tema ir zadejau tau rasyti i az smile.gif pamenu tu buvai minejusi, kad konspektuojiesi apie cimbidzius smile.gif gal galetumei pasidalinti savo konspektu su pradedancia augintoja 4u.gif jei nenori - tikrai ne beda smile.gif
Atsakyti
Lietuva, konspektu ar bent kokiu ziniu cimbidziu augintojos tikrai labai lauktu, jei tu neiko pries bigsmile.gif wub.gif
Axara, zinok, kai savo zydinti cimba maciau, dabar net jo lapai man grazus wub.gif tikiuosi, ir tau taip pat bus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 15:55)
estetikos vardan galima ir nupjauti, nupjauta vieta apibarstykit cinamonu wink.gif


aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 18:44)
mikuotuke, aciu smile.gif turiu jums mergaites,pasakyti,kad prie mano ryzto ir labai padidejusio noro isigyti cimbidi prisidejo mikuotuke su naujute  biggrin.gif 

na na kam tie nuopelnai? lotuliukas.gif gi smagiau dalintis ispudziais ir auginimo subtilybem kai visos po cimba turim wink.gif o be to as jauciau kad tu jo nori tik bijai prisipazinti biggrin.gif mano cimbas man grazus is visu pusiu, net ir vazonas blush2.gif na idealus auginukas ir issipildziusi svajone wub.gif sekmes auginime axara 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 19 kovo 2009 - 18:09
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 19:44)
mikuotuke, aciu smile.gif turiu jums mergaites,pasakyti,kad prie mano ryzto ir labai padidejusio noro isigyti cimbidi prisidejo mikuotuke su naujute  biggrin.gif  jos mane vis drasino, drasino ir as nuvykau jo ieskoti...tiesa netikejau,kad pirkinys bus toks didziulis ir uzims tiek vietos...galvojau parsinesiu koki maziuka ir pasistatysiu kur ant stalo ar lentynos, o dabar gerokai virs metro biggrin.gif na tikiuosi,kad tokio pirmo savo pirkinio nenumarinsiu, ir sekmingai prazydinsiu smile.gif
Lietuva, aciu  4u.gif  pirkau vilijampoles bazeje kaune, mokejau 74 lt smile.gif tiesa, siandien galvojau,kur tu dingusi,kad nebeateini pas mus i tema ir zadejau tau rasyti i az smile.gif pamenu tu buvai minejusi, kad konspektuojiesi apie cimbidzius smile.gif gal galetumei pasidalinti savo konspektu su pradedancia augintoja  4u.gif  jei nenori - tikrai ne beda smile.gif



Oi, ką jūs mergytės, neturiu aš konspektų doh.gif tiesiog kur iš rojaus sodų kažkas įmetė bendrą aprašymą kaip ten su jais elgtis, tą atsispausdinau ir įsisegiau prie visų kitų gėlių aprašymų. Ir viskas. Ir labiausiai ten skaitinėjau rojaus sodų forume.
Nu bet axara, negaliu pamiršti tavo gražuolio. Ta kaina visai nedidelė kaip už tokį gigantą ir gražuolį.

P.S. Va tie "konspektai" biggrin.gif

http://www.rojaussod...e877fbf60624b73
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 kovo 2009 - 18:37
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 19, 17:15)
Sakai tik 5??  biggrin.gif 
Aš tik 3  unsure.gif
Noriu daugiau  blush2.gif  Bet nenoriu bet kokių, susidariau sąrašą, kurį pildysiu  lotuliukas.gif


As irgi daug noriu, siandien pasiziurejau Miltonijos visai grazios, bet bijociau auginti, pradziai man ir phaliukai labai gerai. Noretusi visokiu spalvu tureti ax.gif O kas pas tave sarase? bigsmile.gif
Atsakyti
Na bet ir tempai jūsų merginos doh.gif Jaučiu ir vėl aš kuriam laikui dingtu, nes jūsų pašnekesiai apie parduotuvines naujienas man nelabai aktualūs, rimtų klausimų dėl orchidėjų priežiūros kaip matau neiškyla, o su paprastomis problemomis labai šauniai susitvarkote thumbup.gif Nes vistiek nespėju viskoperskaityti,o ir ne itin įdomu blush2.gif
Taigi susimatysime susitikime kurios ten atvyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciocė: 19 kovo 2009 - 19:01
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 19, 20:00)
Na bet ir tempai jūsų merginos  doh.gif  Jaučiu ir vėl aš kuriam laikui dingtu, nes jūsų pašnekesiai apie parduotuvines naujienas man nelabai aktualūs, rimtų klausimų dėl orchidėjų priežiūros kaip matau neiškyla, o su paprastomis problemomis labai šauniai susitvarkote  thumbup.gif  Nes vistiek nespėju viskoperskaityti,o ir ne itin įdomu  blush2.gif
Taigi susimatysime susitikime kurios ten atvyks  mirksiukas.gif

kol kas nebuvo rimtu ir neiveikiamu klausimu ax.gif tik eilini karta apie falenopsius - ar gerai auginami, ar serga, kas nutiko (su foto pavyzdziais) rolleyes.gif

Nezinau, ar vietoje pasiteirausiu, bet - gal dar kas turite ar matete literaturos apie orchidejas lietuviu kalba? Turiu tik serijos "mano namai" knygele, ji tikrai nebloga, taciau noretusi ko nors rimciau savisvietai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 19, 19:19)
kol kas nebuvo rimtu ir neiveikiamu klausimu  ax.gif tik eilini karta apie falenopsius - ar gerai auginami, ar serga, kas nutiko (su foto pavyzdziais)  rolleyes.gif

Nezinau, ar vietoje pasiteirausiu, bet - gal dar kas turite ar matete literaturos apie orchidejas lietuviu kalba? Turiu tik serijos "mano namai" knygele, ji tikrai nebloga, taciau noretusi ko nors rimciau savisvietai  blush2.gif


as irgi vakar apie tai pagalvojau, bet be sitos knygos daugiau lietuviu kalba nera, yra tik kai kuriose kambariniu geliu knygose atskirti mazi skyreliai..na orchidejos pas mus nesenai ispopuliarejo, tai dar turbut nespejo knygu prileisti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietuva @ 2009 03 19, 18:35)
Oi, ką jūs mergytės, neturiu aš konspektų  doh.gif tiesiog kur iš rojaus sodų kažkas įmetė bendrą aprašymą kaip ten su jais elgtis, tą atsispausdinau ir įsisegiau prie visų kitų gėlių aprašymų. Ir viskas. Ir labiausiai ten skaitinėjau rojaus sodų forume.
Nu bet axara, negaliu pamiršti tavo gražuolio. Ta kaina visai nedidelė kaip už tokį gigantą ir gražuolį.

P.S. Va tie "konspektai"  biggrin.gif

http://www.rojaussod...e877fbf60624b73


viskas aisku smile.gif na dar karteli dekui uz info ir uz pagyras bigsmile.gif o Lietuva, ir tu dar karteli imesk savo cimbidzio foto, jei netyngi smile.gif
Atsakyti
butu nuostabu, jei ta diiiiidele knyga anglu kalba kas nors isberstu i lietuviu kalba..... thumbup.gif bent jau del idomumo! wub.gif iskart pirkciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2009 03 19, 20:00)
Na bet ir tempai jūsų merginos  doh.gif  Jaučiu ir vėl aš kuriam laikui dingtu, nes jūsų pašnekesiai apie parduotuvines naujienas man nelabai aktualūs, rimtų klausimų dėl orchidėjų priežiūros kaip matau neiškyla, o su paprastomis problemomis labai šauniai susitvarkote  thumbup.gif  Nes vistiek nespėju viskoperskaityti,o ir ne itin įdomu  blush2.gif
Taigi susimatysime susitikime kurios ten atvyks  mirksiukas.gif

jus jau savo atpliurpet, o mums dar vis idomu sneketi vis apie ta pati wink.gif cia turbut iki tam tikro lygio buna smagu, kol viena diena supranti kad jau viskas nnn kartu sneketa, man asmeniskai sita tema labai smagi, atsisedus vakare ir su panom pasnekam ir smagiai pasijuokiam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 19, 19:19)
kol kas nebuvo rimtu ir neiveikiamu klausimu  ax.gif tik eilini karta apie falenopsius - ar gerai auginami, ar serga, kas nutiko (su foto pavyzdziais)  rolleyes.gif

Nezinau, ar vietoje pasiteirausiu, bet - gal dar kas turite ar matete literaturos apie orchidejas lietuviu kalba? Turiu tik serijos "mano namai" knygele, ji tikrai nebloga, taciau noretusi ko nors rimciau savisvietai  blush2.gif

Lietuvių kalba ta knygelė yra pati rimčiausia literatūra apskritai rolleyes.gif Visose gėlių knygose info per daug apibendrinta ir gerokai banali bei ribota. Yra knyga apie Lietuvos gegužraibinius, bet kambarinėms kultūroms praktiškai nieko iš jos nepritaikysi. Enciklopediniame žinyne Augalai yra skiltis orchidėjoms, bet info irgi gerokai ribota ir mažokai praktiška, paskaityti gal ir verta, bet knygos kaina 169 Lt (akcijos metu pirkau už 75 Knygų klube, visa ta serija žinynų nebloga šiaip) ir jei pirkti tik dėl orchidėjų, tai kaži kaži ar verta g.gif Visa rimčiausia informacija lietuviškai yra rojaus soduose, pasirodo doh.gif Ir toje minėtoje knygutėje iš Mano namų serijos...
Atsakyti