Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Melanija @ 2009 03 19, 16:28)
Nusviesk paskui kaip ten situacija ok?  4u.gif

Cia skaitancioms rusu kalba, kiek pavarciau tai visai nieko puslapiukas pasirode
http://orchis_ru/

aga gerai , bet jau kaip laukiu negaliu nes padus kutena kip noriu dar vienos gelytes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (turiu jau 7 blush2.gif mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2009 03 19, 15:29)
bet kai jas parsinešiau, dulkių jau nebebuvo...

Ore jos dar ilgai tvyro blink.gif
O mano gigantas phalaenopsis kazka masto leisti g.gif Du dideli ziedstiebiai zydejo 2 kartus, as juos nukirpau neperseniausiai, nes tiek issisakoje i visas puses, kad as jau nebenorejau ju laikyti schmoll.gif O dabar, pagal augimo vieta turetu buti ziedstiebis, bet dar toks vos prasikales, kad net nesimato, kas bus blink.gif Butu smagu, jei butu ziedstiebis, nes pas mane dar nei vieno ji neisaugino schmoll.gif Kitos stengiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 19, 16:30)
Kažkas rašė, kad galima pabandyti apipurkšti pumpuriukus, nes rašiau, kad jie pas mane susiraukė ir nukrito.
O tarkim pačius lapus galima "trašuotu" vandeniu papurškalioti?

pumpurai tai ne ziedai, o pumpurus ir lapus galima purksti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 15:20)

jeigu niekas neatsako, reiskiasi nezinom  4u.gif  stebek ta lapa jeigu tos demes nesiples ir negeltonius, reiskiasi nieko blogo  mirksiukas.gif


aciu, pasakysiu, kad stebetu lens.gif


o dar viena klausimeli noriu, vuienas lapelis ten yra paluzes, ar ji palikti toki paluzusi, ar geriau nupjaut? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 19, 16:41)
aciu, pasakysiu, kad stebetu  lens.gif
o dar viena klausimeli noriu, vuienas lapelis ten yra paluzes, ar ji palikti toki paluzusi, ar geriau nupjaut?  g.gif

estetikos vardan galima ir nupjauti, nupjauta vieta apibarstykit cinamonu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 19 kovo 2009 - 15:55
Labutis profės 4u.gif

Nesu aš orchidėjų žinovė, augintoja ar pan., bet vieną (Maximinę) gavau Gimtadienio proga ax.gif Lyg ir augo, žydėjo jau 2 kartus, dabar trečią žiedstėbį, bet... ėmė ir apsamanijo vazonas unsure.gif Kaip suprantu, nėr tai gerai g.gif Gal galit ką patart? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 16:37)
pumpurai tai ne ziedai, o pumpurus ir lapus galima purksti wink.gif


Aš dar tokia žinovė augalų reikaluose, kad.... biggrin.gif
Dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodulys @ 2009 03 19, 17:01)
Labutis profės 4u.gif

Nesu aš orchidėjų žinovė, augintoja ar pan., bet vieną (Maximinę) gavau Gimtadienio proga ax.gif  Lyg ir augo, žydėjo jau 2 kartus, dabar trečią žiedstėbį, bet... ėmė ir apsamanijo vazonas unsure.gif Kaip suprantu, nėr tai gerai g.gif Gal galit ką patart? 4u.gif

kol nezydi, tai isimk svelniai is vazono, isplauk ji gerai kempinele, jei jis dar tinkamo dydzio (manau, taip), tada atgal persodink i ji gele, pakeisk substrata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 19, 16:31)
aga gerai , bet jau kaip laukiu negaliu nes padus kutena kip noriu dar vienos gelytes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif (turiu jau 7 blush2.gif  mirksiukas.gif )

Tai o ka man kalbeti, turiu ju tik 5 unsure.gif lotuliukas.gif Na sekmes medziokleje, lauksim fotoreportazo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 19, 17:11)
Tai o ka man kalbeti, turiu ju tik 5  unsure.gif  lotuliukas.gif Na sekmes medziokleje, lauksim fotoreportazo  bigsmile.gif


Sakai tik 5?? biggrin.gif
Aš tik 3 unsure.gif
Noriu daugiau blush2.gif Bet nenoriu bet kokių, susidariau sąrašą, kurį pildysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 19, 17:15)
Sakai tik 5??  biggrin.gif 
Aš tik 3  unsure.gif
Noriu daugiau  blush2.gif  Bet nenoriu bet kokių, susidariau sąrašą, kurį pildysiu  lotuliukas.gif

na ir kas tavajame sarase??? smile.gif
Atsakyti
axara, aš kažką praleidau - iš kur tokį gražuolį Cymbidiumą nugriebei ir kiek kainavo tau šis stebuklas? Super gražuolis. thumbup.gif Jau net silpna pasidarė. O aš saviškio dar negaliu pasodinti nes tas, kas pažadėjo arklio š... atvešti pavedė doh.gif tai dabar laukiu kada baigsis delčia ir pati važiuosi į žirgyną. O jau taip gaila savo gražuolio, bet dabar sodinti nenoriu - blogas mėnulis.

rytine rasa,

Tavo phalenopsis nuostabus. Tokio tikrai dar neteko matyti. Pasisekė tau tokį retą ir dar "aklai perkant" įsigyti.

Tiesa Karoliniškių maksimoje esančioje gėlių parduotuvėje mačiau vakar didelių gražių Cymbidžių, bet kaina 110 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 19 kovo 2009 - 17:25