Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 19, 15:52)
na kiek priplepejot, kol baigiau skaityti!  doh.gif  lotuliukas.gif 
Labai sveikinu axara, kuri isigijo savo pirmaji cimbidi! (mano pirmasis irgi butent tokiais ziedais)  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Melanija, vaziuok i orchidejininku susitikima ir tuo paciu ryte visas geliu bazes nusiaubk  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif


Siaip visai idomu butu unsure.gif Reikia kazkokiu reikalu prisigalvoti Kaune g.gif lotuliukas.gif Taip ir isivizduoju kaip brangusis mane palieka prie bazes su glebiu vazoneliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 19, 16:01)
prie to pacio pasigirsiu - mano viena grazuole numete pumpurus, ziedus vos per savaite nuo parnesimo. Specialiai nesirupinau ja, kazkaip atsainiai priziurejau, tik persodinau.
Ziuriu, 3 sakas leidzia is ziedstiebio!  bigsmile.gif tai laukiu nesulaukiu, gal vasaros gale jau koki zieda pamatysiu  wub.gif  jetau, jetau, kiek kantrybes jos reikalauja, zaviosios kankintojos  doh.gif

eina sau pas mane irgi naujokes pumpurus meta bet nieko gero nevyksta nieko neaugina, stovi blyn isizioje blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 19, 12:50)
Labai drėgna, o kaip supratau iš ankstesnių postų, vėsu? Tai kam tada dar apskritai purkšt  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Kuo žemesnė temperatūra, tuo mažiau vandens reikia. Purškiamos orchidėjos saugant nuo sauso oro, arba kai labai karšta, kad atsivėsintų, tada vandens poreikis žymiai padidėja. Čia ir bus problema aiški, kodėl isgedę viduriukai...  beje, nuo šalčio falenopsių lapai gali juoduoti - ar prieš tai nepasidaro tokios šlapiuojančios dėmės  g.gif ?


ant vienos yra tokia kaip vandens pūslė... na, man tie lapai pradėjo vyst, tai ir pradėjau purkšt doh.gif tai ką daryt su ta, kur viduriukas išgedęs? tiesiog laukt ir gal vaikiukas išaugs? g.gif
Atsakyti
na, gal kas nors galit pakomentuot ta mano mamos orchytes lapa, ar nieko ten jam blogo ner g.gif

nesuprantu rusiskai, negaliu paskaityt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 19, 16:07)
Kodel tik vasaros gale g.gif Po poros menesiu turetum pamatyti g.gif

manau, oi ne... schmoll.gif kol isleis norimo ilgio sakas, kol subrandins pumpurus.... doh.gif bent jau pas mane visos labai flegmatiskos, rezultatai po 4-8 men doh.gif
Atsakyti
o kazin ar yr orchiu maksima bazej vilniuj??? siandien varysiu apsipirkt tai net nagus niezti kaip noriu dar vienos blush2.gif geltonos labai noriu bigsmile.gif
Atsakyti
Sakykit, jei vanduo paruoštas su trąšomis, ar galima tokiu purkšti žiedus?
Ar geriau paprastu vandeniu be jokių priedų?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 19, 16:16)
Sakykit, jei vanduo paruoštas su trąšomis, ar galima tokiu purkšti žiedus?
Ar geriau paprastu vandeniu be jokių priedų?
4u.gif

ziedu purksti isviso nepatartina, nes jie trumpiau zydi ir gali demelem nueiti, ar tu apie pumpurus sneki? g.gif
Papildyta:
QUOTE(marimacho @ 2009 03 19, 16:13)
na, gal kas nors galit pakomentuot ta mano mamos orchytes lapa, ar nieko ten jam blogo ner  g.gif

nesuprantu rusiskai, negaliu paskaityt  doh.gif

jeigu niekas neatsako, reiskiasi nezinom 4u.gif stebek ta lapa jeigu tos demes nesiples ir negeltonius, reiskiasi nieko blogo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2009 03 19, 15:12)
ant vienos yra tokia kaip vandens pūslė... na, man tie lapai pradėjo vyst, tai ir pradėjau purkšt  doh.gif tai ką daryt su ta, kur viduriukas išgedęs? tiesiog laukt ir gal vaikiukas išaugs?  g.gif

Tos, kur viduriukas ispuves jau neliesk, nores , paliks po saves palikuoni, jei ne - ismest visada spesi blink.gif
O del kitu, tai mazdaug galiu atspeti priezasti - priezastis statybines dulkes 4u.gif O jei dar vesu ir dregna, bus koks grybas isimetes. Nemegsta geles tu dulkiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 19, 16:15)
o kazin ar yr orchiu maksima bazej vilniuj??? siandien varysiu apsipirkt tai net nagus niezti kaip noriu dar vienos blush2.gif  geltonos labai noriu bigsmile.gif


Nusviesk paskui kaip ten situacija ok? 4u.gif

Cia skaitancioms rusu kalba, kiek pavarciau tai visai nieko puslapiukas pasirode
http://orchis_ru/
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 19, 13:22)
Tos, kur viduriukas ispuves jau neliesk, nores , paliks po saves palikuoni, jei ne - ismest visada spesi blink.gif
O del kitu, tai mazdaug galiu atspeti priezasti - priezastis statybines dulkes 4u.gif O jei dar vesu ir dregna, bus koks grybas isimetes. Nemegsta geles tu dulkiu schmoll.gif


bet kai jas parsinešiau, dulkių jau nebebuvo...
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 16:20)
ziedu purksti isviso nepatartina, nes jie trumpiau zydi ir gali demelem nueiti, ar tu apie pumpurus sneki? g.gif


Kažkas rašė, kad galima pabandyti apipurkšti pumpuriukus, nes rašiau, kad jie pas mane susiraukė ir nukrito.
O tarkim pačius lapus galima "trašuotu" vandeniu papurškalioti?
Atsakyti