Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 12:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku user posted image

thumbup.gif wub.gif labai grazus "siurprizas" turiu ir as apie 7 "siurprizus" ax.gif vis laukiau laukiau kada prazys ir parodys savo ziedeliu spalva g.gif, o sen ziuriu, kad net 3 "siurpriziukes" is mieganciu akuciu sakeles leidzia clap.gif , tai jau turbus greit "susipazinsim" ir su ziedeliais mirksiukas.gif
ai, tiesa, mano vienas falaenopsis, kur kazkada rasiau kad ziedstiebis jau ilga laika vietoj stovi, taip ir nei krust is vietos, kaip buvo apie1cm, taip ir dabar, bet uztat per 1.5savaites uzaugo is lapo skroteles naujas ziedstiebis ir jis jau gal apie 15cm
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 13:31)
jeigu Kauna pazystat tai lengvai rasit, o jeigu nepazystat tai tektu anksciau atvaziuoti  lotuliukas.gif  Kaune ne tik aleksoto baze yra, dar ir vilijampoles neblogai, bei prie onkologinio, tik didesne masiniuke pasiimkit  biggrin.gif


o as onkologinio taip niekada ir nebuvau...na ko gero, ir neteks pabuvoti biggrin.gif nes po paskutinio pirkinio pasizadejau sau,kad tai paskutine orche... 4u.gif na nezinau kaip seksis biggrin.gif bet jau ir del vietos reikia susimastyti, nes auginu dar galybe visokiu kitokiu augalu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 11:12)

fussy, ar jos cia pas tave zemese ir moliniuose vazonuose pasodintos?  blink.gif  ar man cia taip pasirode tik..


ta žemė, tai specialiai orchidėjoms. bent jau gėlių parduotuvės pardavėja išgyrė g.gif
Papildyta:
QUOTE(laurindre @ 2009 03 19, 11:14)
Fussy, jau bukle visu gelyciu doh.gif
Pirmosios idomu saknis vidines pamatyti butu. g.gif
Antrosios augimo centrui doh.gif , nebent salia koki vaikuti uzaugintu g.gif
Treciosios Bukle geriausia, bet irgi neideali g.gif
O paskutine, lapai lyg saules nudeginti, padek toliau nuo saules g.gif
O gal jos visos kokia bakterija pasigavusios, nes pozymiai labai panasus g.gif


žinau, kad baisi, dėl to ir kreipiausi į jus blush2.gif tai pirmą dabar ištraukti ir žiūrėti šaknis, jei sveikos - įsodinti, o jei nupuvusios, nudžiūvusios - į reanimatorių? g.gif dėl vaikučio, tai galima kažkaip paskatinti ar tiesiog laukti ir žiūrėti ar užaugs ar ne? kad pas mane tos saulės nedaug... ryte šiek tiek pašviečia ir viskas....
Papildyta:
QUOTE(Melanija @ 2009 03 19, 11:27)
Fussy o ten vienoj nuotraukoj boruze, cia dirbtine?  blink.gif



aga, draugė kažkada uždėjo, tai ir palikau smile.gif o negalima gal nieko iš vis dėti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 14:33)
o as onkologinio taip niekada ir nebuvau...na ko gero, ir neteks pabuvoti biggrin.gif nes po paskutinio pirkinio pasizadejau sau,kad tai paskutine orche... 4u.gif  na nezinau kaip seksis  biggrin.gif  bet jau ir del vietos reikia susimastyti, nes auginu dar galybe visokiu kitokiu augalu  bigsmile.gif

butent !as sau irgi po kiekvienos taip pasizadu lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
merginos cia jus snekat apie vilijampoles geliu baze kur prie "audimo" yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2009 03 19, 13:45)
ta žemė, tai specialiai orchidėjoms. bent jau gėlių parduotuvės pardavėja išgyrė  g.gif

Dabar turi pilną moralinę teisę nueit pas tą pardavėją ir duot jai snukin mad.gif Kad tik gautų centą prišneka bele ko, o paskui žmonės skundžias, kad gėlės neauga, miršta ir pan..
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 19, 14:57)
merginos cia jus snekat apie vilijampoles geliu baze kur prie "audimo" yra?  g.gif

g.gif g.gif g.gif turbut kad nea wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 19, 12:01)
Dabar turi pilną moralinę teisę nueit pas tą pardavėją ir duot jai snukin  mad.gif Kad tik gautų centą prišneka bele ko, o paskui žmonės skundžias, kad gėlės neauga, miršta ir pan..


doh.gif tai į ką man dabar jas persodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 14:04)
g.gif  g.gif  g.gif  turbut kad nea wink.gif

o tai kur tada dar yra vilijampolei geliu baze? nes ta kur zinau tai ji sale audimo fabriko, na ten kur viska siuva, raudonas pastatas uzlipi laipteliais ir ten buna pilna geliu, o kur dar tada kita yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fussy @ 2009 03 19, 14:10)
doh.gif  tai į ką man dabar jas persodinti?  g.gif

Matau, kad esi palangiškė. Bandyk Klaipėdos maximose ieškot EXTRA substrato. Arba užsisakyk iš www.orchidejos.lt
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 19, 15:13)
o tai kur tada dar yra vilijampolei geliu baze? nes ta kur zinau tai ji sale audimo fabriko, na ten kur viska siuva, raudonas pastatas uzlipi laipteliais ir ten buna pilna geliu, o kur dar tada kita yra?  g.gif

tu cia turbut sneki apie ta kur tilzes gatvej yra? taip ten irgi baze, bet yra dar viena !!! mirksiukas.gif jeigu vaziuoji raudondvario plentu, link centro pries geltonaji (naujai kur renovuotas) tilta suki i desine, pavaziavus kokia 300metru gal rasi tokius sandelius, bus ant sienos pakabinta "geles" tik atidziai reikia ziureti, nes gali laisvai pravaziuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 19, 12:20)
Matau, kad esi palangiškė. Bandyk Klaipėdos maximose ieškot EXTRA substrato. Arba užsisakyk iš www.orchidejos.lt


ačiū smile.gif o dėl vazonų, tai esu užtikus stiklinius, bespalvius vazonus, bet jie be skylučių apačioj, ar tokie tinka? g.gif
Atsakyti