Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

axara cimbidzio grozis nerealus wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 12:51)
na stai...  4u.gif
user posted image

thumb_yello.gif axara didziausi sveikinimai, vistik nusipirkai thumbup.gif kur pirkai kiek mokejai? labai grazutis cimbiukas bis.gif heart.gif
Atsakyti
va, sudėsiu foto, gal kas aiškiau bus unsure.gif

pirmoji labiausiai kelianti nerimą, praeitą vasarą labai gražiai pas mane žydėjo, bet pasikeitė ir vieta, ir kaip minėjau, skersvėjo, šalčio gavo. persodinau praeitais metais, todėl sunku pasakyti kokios ten šaknys. prieš kelias dienas nukirpau visai pajuodusį lapą. galvoju, gal nukirpti i tą paskutinį ir dėti į reanimatorių? g.gif nors pas mane šiuo metu ir dieną nėra labai šilta....

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:
kitos šiek tiek geresnės būklės... bet irgi prastai atrodo.

user posted image

šis lapas tik pradėjo lysti ir iškart nudžiūvo. turbut jau ir nebeužaugs?

user posted image


Papildyta:
dar viena...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 13:26)
thumb_yello.gif axara didziausi sveikinimai, vistik nusipirkai  thumbup.gif  kur pirkai kiek mokejai? labai grazutis cimbiukas  bis.gif  heart.gif

ojezau koks grozis clap.gif clap_1.gif first.gif
Atsakyti
ir paskutinė....

user posted image

user posted image

kai nusipirkau šitas lapas toks ir buvo...

user posted image


kaip matote, kažką daryti tikrai reikia, bet nežinau ką blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
aciu mergaites, jums labai uz grazius zodzius mano cimbukui bigsmile.gif na jis ir man labai patinka, jau toks zavus smile.gif o pirkau tai vilijampoles geliu bazeje, mokejau visus 74 litus smile.gif na bet gal vertas jis tos kainos wink.gif dabar teks rimtai gilintis i ju auginimo ir prieziuros subtilytes smile.gif

Papildyta:
fussy, ar jos cia pas tave zemese ir moliniuose vazonuose pasodintos? blink.gif ar man cia taip pasirode tik..
Atsakyti
Fussy, jau bukle visu gelyciu doh.gif
Pirmosios idomu saknis vidines pamatyti butu. g.gif
Antrosios augimo centrui doh.gif , nebent salia koki vaikuti uzaugintu g.gif
Treciosios Bukle geriausia, bet irgi neideali g.gif
O paskutine, lapai lyg saules nudeginti, padek toliau nuo saules g.gif
O gal jos visos kokia bakterija pasigavusios, nes pozymiai labai panasus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 12:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku user posted image


bigsmile.gif geras siurpriziukas, uz tavo rupesti va kokiais ziedukais pradziugino wub.gif

QUOTE(axara @ 2009 03 19, 12:51)
na stai...  4u.gif


VAU wub.gif gerai, kad palaukei ir nepirkai bileko thumbup.gif

Bet tai kaunietes nenervuokit, tiek visos tokiu groziu namo tik tempiat rolleyes.gif Man irgi reikia grazios orches, daug orchiu doh.gif o cia pasiziuri tai taip pavydas suima verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 19, 14:18)
Bet tai kaunietes nenervuokit, tiek visos tokiu groziu namo tik tempiat  rolleyes.gif  Man irgi reikia grazios orches, daug orchiu  doh.gif  o cia pasiziuri tai taip pavydas suima  verysad.gif  verysad.gif

kas cia yra tas 120 km??? biggrin.gif kada bus proga Kaune apsilankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Fussy o ten vienoj nuotraukoj boruze, cia dirbtine? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 14:20)
kas cia yra tas 120 km??? biggrin.gif kada bus proga Kaune apsilankyti  mirksiukas.gif


Tu zinok nejuokauk lotuliukas.gif as jau kelinta diena vis pagalvoju apie tai doh.gif kaip pakliuti i ta jusu Karmelita drinks_cheers.gif Jau ir vyrui juokais kol kas pasakiau, kad reiks i Kauna vaziuoti blink.gif
Atsakyti
rytine rasa, fantastika kokia gražuolė pas tave thumbup.gif

axara,
irgi super, o kiek žiedų, nerealu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 19, 14:27)
Fussy o ten vienoj nuotraukoj boruze, cia dirbtine?  blink.gif
Papildyta:
Tu zinok nejuokauk  lotuliukas.gif  as jau kelinta diena vis pagalvoju apie tai  doh.gif  kaip pakliuti i ta jusu Karmelita  drinks_cheers.gif Jau ir vyrui juokais kol kas pasakiau, kad reiks i Kauna vaziuoti  blink.gif

jeigu Kauna pazystat tai lengvai rasit, o jeigu nepazystat tai tektu anksciau atvaziuoti lotuliukas.gif Kaune ne tik aleksoto baze yra, dar ir vilijampoles neblogai, bei prie onkologinio, tik didesne masiniuke pasiimkit biggrin.gif
Atsakyti