Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 11:58)
blush2.gif dekoju gaure  4u.gif

man regis ten daugiau samanu nei ko nors kito  rolleyes.gif  ir ne manot jei persodinciau tuos ilgus usus ar kaip ten jos ataugos hihihi.gif reiktu nukirpti?  g.gif


lotuliukas.gif Tos ataugos tai yra orinės šaknys ir jų karpyti tikrai nereikia, tuo labiau, kad jos tokios gražios. Ir kai persodinsi, nesukišk jų į substratą. Tegul taip ir būna viršuje. O vazone, tai ne samanos, o kiminai mirksiukas.gif Tau dar reikėtų įsigyti substrato, tinkančio tavo miniukams. Manau, kad extra gali būti per stambus.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 19, 08:04)
dėl reanimacijos, gal padės mano ~ mėnesio patirtis kam:

laikau reanimatoriuje phaleonopsiuką be šaknų ant radiatoriaus ir pirmas dvi savaites procesas jau buvo pradėjęs judėti, nes kol buvo šalčiai, mūsų radiatorius buvo beveik visą laiką šiltas ir kiminai sėkmingai garino drėgmę.
dabar, kai atšilo lauke, mūsų radiatoriai šildo tik naktį sad.gif o vieną dieną per giliai įkišau į tik tik padrėkintus kiminus ir tos vienos dienos užteko supelyti ir apjoduoti naujai bedygstančiai šaknelei sad.gif sad.gif sad.gif  pasimokinau, dabar dieną aš jį būtinai ištraukiu iš kiminų, apdžiovinu ir kiminuose tiesiogiai netupi, tik virš jų, ir tik naktį tupi kiminuose, manau tai truks amžinybę, nes šilumos jam ryškiai per mažai... na, bet pažiūrėsim  unsure.gif


Vat aš irgi galvoju ar temperatūra tinkama jiem:hm neturiu su kuo pamatuoti.Stengiuos laikyti šviesioj šiltoj vietoj dienos metu,o naktį tai jau šalčiau tenka pakentėt. unsure.gif Gal kaip nors. Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 19, 08:12)
Na, vakar sakiau, galiu pakartoti  rolleyes.gif  Naujos šaknys pradeda dygti labai įvairiai - gali po savaitės, tačiau gali tekti laukti ir ne vieną mėnesį. Labai svarbu tinkamas šilumos ir drėgmės santykis. Kiminai reanimatoriuje turi būni ne šlapi, o vos vos drėgni. Taip pat gėlytė turi būti padėta ant kiminų, o ne užkast jais. Ir nepamiršk vėdinti.


Ačiū labai 4u.gif turėsiu omeny
Atsakyti
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 11:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku

wow, kokia grazuole bigsmile.gif tokios dar ne maciusi nebuvau smile.gif
Atsakyti
As ir tokios dar nesu maciusi wub.gif pati vaikstau po kambari ir groziuosi blush2.gif o kaip save giriu kad ja nupirkau vargsiuke blush2.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 11:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku [img]

Va čia tai blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 12:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku

Jau kokia gražuolė wub.gif
Atsakyti
as taip pat turiu 6 siurpriziukus, tai vis apziuriu spelioju kokie bus ziedai biggrin.gif bet,kad dar ju nekrauna...
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2009 03 19, 12:22)
Sveikos orchideju myletojos ateinu pasigirti kokia neziniuke prazydo pas mane pirkau ja nukankinta is senuku [img]

thumbup.gif nu bet ir grozis, wub.gif nematytas neregetas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 19, 11:14)
Tai va tos samanos ir yra kiminai  mirksiukas.gif
O tas ataugas - jos kitaip dar orinėmis šaknimis vadinamos- tai palik ramybėj, nukirpk tik tas, kurios aplaužytos (jei tokių yra). Orinės šaknys tikrai reikalingos.

tai gerai kad pas jus uzsukai hihihi.gif o tai buciau as juos arba i zeme sukisus arba nuraizius lotuliukas.gif aciuks.gif

QUOTE(Gaurė @ 2009 03 19, 11:14)
lotuliukas.gif  Tos ataugos tai yra orinės šaknys ir jų karpyti tikrai nereikia, tuo labiau, kad jos tokios gražios. Ir kai persodinsi, nesukišk jų į substratą. Tegul taip ir būna viršuje. O vazone, tai ne samanos, o kiminai  mirksiukas.gif  Tau dar reikėtų įsigyti substrato, tinkančio tavo miniukams. Manau, kad extra gali būti per stambus.

blush2.gif hihihi.gif as net nezinau ka man reiketu pirkti joms, nes as ne lietuvoje blush2.gif o daniskai nezinau kaip jis vadinasi tas subtratas hihihi.gif ax.gif
Atsakyti
na stai... 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o cia viena is mano naujausiu ax.gif vos pries keles dienas pirkau 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(axara @ 2009 03 19, 11:51)
na stai...  4u.gif
user posted image


o dievuli koks grozis wub.gif
Atsakyti