Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 10:04)
taip siltu, gali buti virintas arba distiliuotas, zodziu tokiu kokiu ir gelytes purski

blush2.gif o tai laistyt nereikia orhideju? tik purksti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 11:10)
blush2.gif  o tai laistyt nereikia orhideju? tik purksti? blush2.gif  4u.gif

laistyti reikia tik tada kai isdziusta vazonelyje esnacios saknys ir pasidaro pilkos spalvos, o lapus ir orines saknis galima purksti kiekviena diena jeigu namie sausas oras wink.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 03 19, 11:08)
Karmelitoj vakar tikrai buvo, vieni tokie ryškiai siaurėjantys į apačią, kiti tiesūs, kaip cilindrai. Kainos nežiūrėjau, bet jei neklystu, ant jų buvo lipdukai tos rusų gamyklos, kur dabar daug kur stikliniais gaminiais prekiauja. O būtent tų rusiškų stiklų yra urme, žaliojoj galerijos, pačiam pirmam sandėly, jei eit nuo Dainavos poliklinikos, tai pačiam gale po kaire skyrius gana didelis. Kainos ten sakyčiau juokingos, o pasirinkimas platus. Negu Karmelitoj tikrai turi būt pigiau.

aciu simre wink.gif labai pagelbejai smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
stai manosios mini ax.gif ka patartumet mergaites? 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 10:13)
laistyti reikia tik tada kai isdziusta vazonelyje esnacios saknys ir pasidaro pilkos spalvos, o lapus ir orines saknis galima purksti kiekviena diena jeigu namie sausas oras wink.gif


oi o as jas prilieju be proto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 19 kovo 2009 - 10:18
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 10:19)
stai manosios mini  ax.gif  ka patartumet mergaites? 4u.gif

Šitoj nuotraukoj vidinių šaknų būklės nesimato, bet patys augaliukai tai labai gerai atrodo. Tik manau, kad stikliniuose vazonėliuose, kuriuose nėra vandens nubėgimo laikyt tai tikrai negerai. Aš turbūt bandyčiau persodint ir žiūrėt, kas viduj dedasi.
Atsakyti
na nelabai matosi, bet gal iziuresit ax.gif o jos jau tame stikliniame vazonelije 2 metai . as jas tokias gavau dovanu 4u.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 19 kovo 2009 - 10:38
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 11:19)
oi o as jas prilieju be proto  ax.gif

supudisite saknis jei liesit be proto , reikia su protu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 10:40)
supudisite saknis jei liesit be proto , reikia su protu  biggrin.gif  blush2.gif

aciu zinosiu dabar blush2.gif ir dekui kad priimet mane i savo grazius pasnekesius
user posted image
Atsakyti



QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 11:32)
na nelabai matosi, bet gal iziuresit  ax.gif  o jos jau tame stikliniame vazonelije 2 metai . as jas tokias gavau dovanu  4u.gif

Šaunuolė, kad sugebėjai taip puikiai išlaikyti stikliniuose vazonuose. Tikrai ne visoms tai pavyktų. Tu ne prašyti, o dalinti patarimus turėtum mirksiukas.gif
Bet jos tikrai jau prašosi persodinamos.
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 10:32)
na nelabai matosi, bet gal iziuresit  ax.gif  o jos jau tame stikliniame vazonelije 2 metai . as jas tokias gavau dovanu  4u.gif

O jie ten tik kiminuose pasodinti? Jei taip - tikrai verta persodint. Aš saviškius persodinau, tai akivaizdžiai atsigavo. Kiminuose labai sunku išlaikyt drėgmės balansą - tai perdžiūsta, tai mirksta be proto.
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 19, 10:52)
Šaunuolė, kad sugebėjai taip puikiai išlaikyti stikliniuose vazonuose. Tikrai ne visoms tai pavyktų. Tu ne prašyti, o dalinti patarimus turėtum  mirksiukas.gif
Bet jos tikrai jau prašosi persodinamos.


blush2.gif dekoju gaure 4u.gif
QUOTE(simre @ 2009 03 19, 10:53)
O jie ten tik kiminuose pasodinti? Jei taip - tikrai verta persodint. Aš saviškius persodinau, tai akivaizdžiai atsigavo. Kiminuose labai sunku išlaikyt drėgmės balansą - tai perdžiūsta, tai mirksta be proto.

man regis ten daugiau samanu nei ko nors kito rolleyes.gif ir ne manot jei persodinciau tuos ilgus usus ar kaip ten jos ataugos hihihi.gif reiktu nukirpti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana76: 19 kovo 2009 - 10:59
QUOTE(marimacho @ 2009 03 18, 20:26)
sveikos, merginos,

noreciau Jusu konsultacijos. Tikliau mano mama  smile.gif

Jinai gavo dovanu orchyte, bet va yra keistas kazkoks vienas lapas  g.gif  idedu nuotraukas, paziurekit, kas cia jam galetu buti  g.gif

saknytes tiek orines tiek viduj grazios. ir dar yra vienas lapelis paluzes, tai gal ji geriau nupjauti?  g.gif

user posted image
user posted image
user posted image



ar nieks negali man atsakyt? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 10:58)
man regis ten daugiau samanu nei ko nors kito  rolleyes.gif  ir ne manot jei persodinciau tuos ilgus usus ar kaip ten jos ataugos hihihi.gif reiktu nukirpti?  g.gif

Tai va tos samanos ir yra kiminai mirksiukas.gif
O tas ataugas - jos kitaip dar orinėmis šaknimis vadinamos- tai palik ramybėj, nukirpk tik tas, kurios aplaužytos (jei tokių yra). Orinės šaknys tikrai reikalingos.
Atsakyti