Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(simre @ 2009 03 19, 08:41)
Kad ir kaip būtų keista, man didvyriškų pastangų neprireikė...  blush2.gif

Reiskias tau ji i aki nekrito taip kaip man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 19, 09:44)
o as savo reanimatoriui maiseli nevisai sandariai uzdengus laikau kad nesupelytu,kazin ar gerai, ar geriau sandariai uzdaryt ir tik pravedint ??? 4u.gif

Sunku ką nors labai konkrečiai pasakyti - esu dariusi įvairiai. Bet jei ir ne visai uždengusi laikai, vis tiek kartais visai atidenk.
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 19, 08:53)
sveikos 4u.gif
iškilo klausimukas, gal patarsit  ax.gif mano felenopsis augna žiedus, bet... jau nebepirmą išaugina didelį pumpurą, rodos tuoj tuoj skleisis ir tas nuvysta...  verysad.gif ką tai galėtų reikšti? jau dabar vienas didelis nuvyto, auga dar, bet bijau, kad ir tie nuvys taip ir neišskleidę savo grožio  unsure.gif  verysad.gif
patarkit, ką daryt, kad taip nebenutiktų verysad.gif

kiek skaiciau is senu temu tai priezasciu gali buti tikrai begale 4u.gif ir man taip buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 08:57)
kiek skaiciau is senu temu tai priezasciu gali buti tikrai begale  4u.gif  ir man taip buvo  ax.gif

ir kokios tos priežastys? neturiu galimybių perskaityt visų temų blush2.gif drėgmės permažai? patręšti reikia?persodint?
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 09:53)
dekoju uz atsakyma  4u.gif
o gal kas pasakytu, kodel ji man neleidzia ziedo jau daugiau kaip metai? viskas gerai saknys zalios, bet gal jos per dideles tam vazoneliui?


bandyk persodinti. Ir paskui bandyk padaryti bent minimalų dienos ir nakties temperatūrų skirtumą.


Atsakyti
Bandau atsakyti, jei sumeluosiu pataisykit
Gali mesti pumpurus del:
1. mazai sviesos
2.mazai dregmes
3.arti radiatoriu ir pan.
4. skersvejis
5. arti darzoviu (obuoliai, riesutai, pomidoras ir pan.)
6. augalas "stresuoja"
7.tiesioginiai saules spinduliai
8.augalui per salta
9. mazai laistomas
10. per daug dregmes

cia nukopinau is vienos mergaites spiglys2
Papildyta:
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 19, 09:10)
bandyk persodinti. Ir paskui bandyk padaryti bent minimalų dienos ir nakties temperatūrų skirtumą.

dekui bandysiu jei ko negero neprisidirbsiu, nes cia tos retosios mini orhidejos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana76 @ 2009 03 19, 09:18)
Bandau atsakyti, jei sumeluosiu pataisykit 
Gali mesti pumpurus del:
1. mazai sviesos
2.mazai dregmes
3.arti radiatoriu ir pan.
4. skersvejis
5. arti darzoviu (obuoliai, riesutai, pomidoras ir pan.)
6. augalas "stresuoja"
7.tiesioginiai saules spinduliai
8.augalui per salta
9. mazai laistomas
10. per daug dregmes

cia nukopinau is vienos mergaites spiglys2

oho blink.gif bandysiu galbėt tada atsižvelgdama į priežastis g.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 19, 09:21)
oho  blink.gif bandysiu galbėt tada atsižvelgdama į priežastis  g.gif ačiū  4u.gif

jo ir as buvau apakus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 19, 10:21)
oho  blink.gif bandysiu galbėt tada atsižvelgdama į priežastis  g.gif ačiū  4u.gif

o nebandei pumpuru tiesiog apipurksti kiekviena ryta?kartaispadeda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 09:42)
o nebandei pumpuru tiesiog apipurksti kiekviena ryta?kartaispadeda wink.gif

ne nebandžiau schmoll.gif o kokiu vandeniu? šiltu? virintu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 19, 10:55)
ne nebandžiau  schmoll.gif o kokiu vandeniu? šiltu? virintu?  unsure.gif

taip siltu, gali buti virintas arba distiliuotas, zodziu tokiu kokiu ir gelytes purski
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 18:15)
biskeli as OT bet pas kazkuria maciau kad tie vazoniukai istatyti i permatomus tiklinius vazonus, bet grynai permatomus, be jokios spalvos, gal tokiu matet Kaune kuri?labai reikia wink.gif

Karmelitoj vakar tikrai buvo, vieni tokie ryškiai siaurėjantys į apačią, kiti tiesūs, kaip cilindrai. Kainos nežiūrėjau, bet jei neklystu, ant jų buvo lipdukai tos rusų gamyklos, kur dabar daug kur stikliniais gaminiais prekiauja. O būtent tų rusiškų stiklų yra urme, žaliojoj galerijos, pačiam pirmam sandėly, jei eit nuo Dainavos poliklinikos, tai pačiam gale po kaire skyrius gana didelis. Kainos ten sakyčiau juokingos, o pasirinkimas platus. Negu Karmelitoj tikrai turi būt pigiau.

Atsakyti