Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

pabirze, neatsakei, ar nurodyta knygele turi apie orchidejas ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:14)
dirba 6-13 val., o skambinsiu apie 9 val.  mirksiukas.gif
ne, buciau neskambinus, susilaikius, nes man pazadetas cimbukas....  ax.gif
bet paskambinsiu del informacijos tau ir naujutei, ir cia parasysiu  mirksiukas.gif


na tai tikrai labai aciu uz rupesti 4u.gif tai tau jau raudonasis pazadetas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:05)
dabar visos sakys, kad ismestum nes nera koto siaip tos gelytes  schmoll.gif
kauniete esi?  blink.gif



QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:06)
perdziovinta mano akimis, jau jai aTa angel_sadangel.gif



QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 20:07)
galima pabandyt reanimuot, juk nieks per galva neduos  4u.gif



QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 17, 20:08)
na, kraustomes cia  4u.gif  drinks_cheers.gif
tikiuosi, kad krissti parasys cia  blink.gif idomu paziureti gyvai i jos gele, gal iseitu atgaivinti? nors baisesnio vazdo nemaciau  schmoll.gif  verysad.gif

oi mergaites man irgi del gelytes liudna,o kad per sausa jai buvo net nesumasciau nes laisciau pagal istrukcijas sad.gif ir kodel nedaejo man anksciau i SM ateiti cia pas jus...., as ne kauniete sad.gif zinokit man geda kad tokia orchideja jums teko parodyti blush2.gif
o kaip ja reanimuoti???
dar kelios zalios saknys yra tik idomu ar viduriukas nesugedes....
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 20:55)
mergaites nesupykit, bet labai daug plepejimo ne i tema 4u.gif
ateinu paskaityti kaip prižiūrėti orchidejas , o randu plepalu ne į temą 4u.gif

na kartais taip...info jau cia nebeieskau,geriau einu tiesiai i rojausodus biggrin.gif nes kai kada ieskotis cia info neimanoma tiek pslp perverst neturiu laiko smile.gif
na ka,sviezi namai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 17, 21:16)
oi mergaites man irgi del gelytes liudna,o kad per sausa jai buvo net nesumasciau nes laisciau pagal istrukcijas sad.gif ir kodel nedaejo man anksciau i SM ateiti cia pas jus...., as ne kauniete sad.gif zinokit man geda kad tokia orchideja jums teko parodyti  blush2.gif
o kaip ja reanimuoti???
dar kelios zalios saknys yra tik idomu ar viduriukas nesugedes....

dabar eik i senaja tema, susirask sandritos nuoroda REANIMACIJA, paspausk ir labai atidziai skaityk ir foto paziurek mirksiukas.gif
saknys viduje tai zalios, slapios, bet substratas labai blogas, durpinis, perkelk i kita ir kiminu isigyk - gal atgaivinsi?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 21:12)
ai nieko nebrašysiu  biggrin.gif

nereikia pykti 4u.gif

QUOTE(Daluksa @ 2009 03 17, 21:15)
Jei ieškoma konkretaus atsakymo, galima tiesiog paklausti ir gauti atsakyma, net į elementarius klausimus atsakoma,nematau prasmės neturint laiko, noro ar pan.skaityt visko iš eilės, o bendra info yra pirmam psl. Kitaip galim iškart forumą uždaryt, nes maždaus visos situacijos yra besikartojančios, klausimai besikartojantys, dviračio iš naujo neišrasim.

pritariu 100 % thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 03 17, 21:16)

dar kelios zalios saknys yra tik idomu ar viduriukas nesugedes....

„Reanimatorių“ orchidėjai pasidarysite taip:

- į permatomą celofaninį maišelį įdėkite nedidelę saujelę džiovintų šiek tiek drėgnų kiminų ir ant jų padėję reanimacijai paruoštą orchidėją užriškite maišelį,

- užrištą maišelį su gėle laikykite šiltoje šviesioje vietoje,

- kas kelias dienas maišelį atriškite ir pasižiūrėkite, kaip laikosi orchidėja, ar nedygsta naujos šaknys, galite ją nupurkšti, pavėdinti.
Visa info 1pslp.
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 17, 21:18)
na kartais taip...info jau cia nebeieskau,geriau einu tiesiai i rojausodus biggrin.gif nes kai kada ieskotis cia info neimanoma tiek pslp perverst neturiu laiko smile.gif
na ka,sviezi namai... 4u.gif

kai nebuvo forume mikuotukes, axaros, manes ir kitu plepsiu , tai forumas mires buvo visiskai... kazin ar mirusios temos kam reiktu, daug tokiu yra jau nnn metu nenaudojamu...
gi visada atsakom i visus klausimus, kokios cia pretenzijos gali buti??? blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:22)
kai nebuvo forume mikuotukes, axaros, manes  ir kitu plepsiu , tai forumas mires buvo visiskai... kazin ar mirusios temos kam reiktu, daug tokiu yra jau nnn metu nenaudojamu...
gi visada atsakom i visus klausimus, kokios cia pretenzijos gali buti??? blink.gif  schmoll.gif

kartais per savo plepesius net ir klausimų nematot mirksiukas.gif o ši tema ne apie plepesius o apie orches mirksiukas.gif
ir už teisybę pykti visai nereikia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 21:22)
kai nebuvo forume mikuotukes, axaros, manes  ir kitu plepsiu , tai forumas mires buvo visiskai... kazin ar mirusios temos kam reiktu, daug tokiu yra jau nnn metu nenaudojamu...
gi visada atsakom i visus klausimus, kokios cia pretenzijos gali buti??? blink.gif  schmoll.gif

jokiu pretenziju,ar as jas reiskiu? smile.gif tai tik pastebejimas,nes temos oj kaip greit dasibaigia,o tada kazkas kazko klause,neatsake,kazkur nusimete,paieska kartais gryba pjauna...zodziu smile.gif Niekas nesako kad blogai rasyti,dalintis yspudziais,bet kartais rasoma visiski paistalai ax.gif Tik tiek tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 17, 21:24)
kartais per savo plepesius net ir klausimų nematot mirksiukas.gif o ši tema ne apie plepesius o apie orches  mirksiukas.gif
ir už teisybę pykti visai nereikia  mirksiukas.gif  4u.gif

niekas ir nepyksta, bet mes cia nesnekam apie globalini atsilima, politika, ziurkenu auginima ar pan, viskas eina apie orches mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 17, 20:28)
niekas ir nepyksta, bet mes cia nesnekam apie globalini atsilima, politika, ziurkenu auginima ar pan, viskas eina apie orches  mirksiukas.gif  thumbup.gif

postai sako patys už save mirksiukas.gif
Sandrita, labai aiškiai viską parašė mirksiukas.gif
Atsakyti