Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(inerga @ 2009 03 18, 19:05)
cia yra geras zenklas,kad tos ataugeles ant saknu yra?pas mane ir ant daugelio saknu ataugeles. rolleyes.gif


Grazi tavo gelyte wub.gif geras geras mirksiukas.gif reiskia saknytems patinka pasikeitusios salygos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 19:30)
bandysiu dar seip parduotuves praeiti, cia man iki sestadienio reikia, siandien sumislijau kad vien nupirkus mamai gele kazkaip negrazu butu dovanoti, tai sumasciau kompozicija padaryt smile.gif jeigu kazkas pavyks parodysiu ir jums wink.gif
o del cimbu tai bandyk, gal pasiteisins smile.gif thumbup.gif

aaa, tave laikas spaudzia doh.gif mhm, gal dar i kokias geliu parduotuvytes uzeik? Idomu, urmo bazej gal koks skyrius yra g.gif
ZODZIU, JEI KAS PAMATYSIT KAUNE PERMATOMU BESPALVIU STIKLINIU VAZONU, BUTINAI PRANESKITE NAUJUTEI, JI LIKS DEKINGA!(taip, naujute? hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 19:43)
aaa, tave laikas spaudzia  doh.gif mhm, gal dar i kokias geliu parduotuvytes uzeik? Idomu, urmo bazej gal koks skyrius yra  g.gif
ZODZIU, JEI KAS PAMATYSIT KAUNE PERMATOMU BESPALVIU STIKLINIU VAZONU, BUTINAI PRANESKITE NAUJUTEI, JI LIKS DEKINGA!(taip, naujute?  hihihi.gif )

taaaip thumbup.gif
Atsakyti
Prasysiu patarimo zmoniu, auginanciu miltonijas arba kiek nusimanancius apie jas g.gif
mano naujoji gyventoja zydi, turi sveikus sviesiai zalius lapelius, sveikus 2 gumbus.
Senesnioji, kuria pirkau nualinta, turi 2x ilgensius lapus, islaikiusius spalva, bet perlinkusius pusiau. Is pradziu maniau - vargimo pozymis. Dabar ji jau koki menesi pas mane tuno, persodinta (kad galeciau dregnuma stebeti), lyg kiek atsigavusi, o lapai vis dar pusiau nulinke... gal cia nuo ilgumo? hihihi.gif
tiesa, ta senoji jau nuzydejusi, nukirptais ziedstiebiais. Ar miltonijos, nuzydejusios, sunyksta? Gal isaugina is tos pacios bulves nauja ziedstiebi po kiek laiko? g.gif
zinau, kad nelengvi klausimai, bet va, kad as daug ko nezinau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 19:13)
labai grazi gelyte  wub.gif  jos persodinti nereikia, ir saknys atrodo labai sveikos  thumbup.gif


QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 19:15)
Inerga, gyvu ir sveiku saknu  niekas nekarpo, kerpam tik negyvas, sudziuvusias, nupuvusias saknis. tongue.gif  dziaukis sveiku augalu ir nepersistenk  mirksiukas.gif

as zinau,kad gyvu nieks nekarpo-as ir ne biggrin.gif tik vat klausimas kai buna pvz puse saknies padziuvusios ar puse papuvusios,tai kaip reikia nukirpti?lygiai su ta pazeista vieta ar biskiuka ir geros saknies nukirpti?
dekui uz pagyrimus 4u.gif palengvejo,kad sveikos tos saknys.gal jums jau pabodusios tos baltais ziedais,bet man tai jos pacios graziausios wub.gif

QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 19:17)
grazus augaliukas o ir tas vazoncikas neblogai atrodo visai, ciupinejau ir as ji, bet kadangi plastmasinis, suabejojau ar pirkti wink.gif o saknys kuo puikiausios, nereikia nei persodinti nei kirpti nei laistyti wink.gif

dar nelaistysiu smile.gif tik apipurskiu saknis rytais.tas vazonas pas mane ne plastmasinis.keramikinis ar koks jis ten.orchidejom skirtas su tuo laipteliu.
o kaip tas purskaliukas yra toks tipo lapams purksti ir saknims.kaina apie 12lt.ar jus naudojat tokius?ar cia tik nereikalingas daiktas? g.gif smile.gif



Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 19:43)
aaa, tave laikas spaudzia  doh.gif mhm, gal dar i kokias geliu parduotuvytes uzeik? Idomu, urmo bazej gal koks skyrius yra  g.gif
ZODZIU, JEI KAS PAMATYSIT KAUNE PERMATOMU BESPALVIU STIKLINIU VAZONU, BUTINAI PRANESKITE NAUJUTEI, JI LIKS DEKINGA!(taip, naujute?  hihihi.gif )

deja,bet as tokiu klaipedoj pas mus ermitaze maciau,bet jie pavadinti "vazos" bet forma kaip vazonelio buvo.jei as tokius issivaizduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 18:48)

na siandien maciau tokiu vazonu karmelitoj, po 7lt, jei tik apie tuos galvoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 03 18, 19:58)

o kaip tas purskaliukas yra toks tipo lapams purksti ir saknims.kaina apie 12lt.ar jus naudojat tokius?ar cia tik nereikalingas daiktas? g.gif  smile.gif

zinok, nusipirkau senukuose kanistra distiliuoto vandens, nusprendziau 8 lt uz 5l sumoketi geriau, o gelems irgi bus gerai mirksiukas.gif
kam svaistyti pinigus? aisku, jei vienai orchytei, tai negaila, bet kai pas mane ju per 30, tai.... doh.gif nusprendziau apsiriboti distiliuotu vandeniu hihihi.gif liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 20:01)
na siandien maciau tokiu vazonu karmelitoj, po 7lt, jei tik apie tuos galvoju  4u.gif

gal ir tokie, vistik reikes lekt i karmelita man wink.gif
Atsakyti
stai tokie tie vazonai, tik jie plateja i virsu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 20:02)
zinok, nusipirkau senukuose kanistra distiliuoto vandens, nusprendziau 8 lt uz 5l sumoketi geriau, o gelems irgi bus gerai  mirksiukas.gif
kam svaistyti pinigus? aisku, jei vienai orchytei, tai negaila, bet kai pas mane ju per 30, tai....  doh.gif  nusprendziau apsiriboti distiliuotu vandeniu  hihihi.gif  liezuvis.gif


"compo blattpflege fur orchideen" as apie sita kalbu smile.gif paskaiciau paskaiciau parduotuvej,bet pagalvojau,ai,bus gerai ir vandenukas is filtro smile.gif
as toki permatoma ir norejau pirkti,tik paltejanti i virsu,bet suabejojau kazkaip.man nelabai grazu kai tos saknys matosi,tai issirinkau ta,kuri issirinkau smile.gif bet aisku,nuo skonio priklauso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 18 kovo 2009 - 19:11
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 18:24)
aha visiskai skaidraus, tikrai pas kazkuria maciau fotoalbume, bet dabar jau neberandu  doh.gif


as permatoma skaidru vazoneli pirkau Kaune/Aleksote/Maxima bazeje/geliu parduotuveje bet jau pries kokius puse metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 20:06)
stai tokie tie vazonai, tik jie plateja i virsu
user posted image

tokio mazdaug ir reikia man smile.gif o dydis vienas ar yra pasirinkimas kazkoks?
klausimas ar sestadieni dirba geliu baze???
QUOTE(amir'a @ 2009 03 18, 20:09)
as permatoma skaidru vazoneli pirkau Kaune/Aleksote/Maxima bazeje/geliu parduotuveje bet jau pries kokius puse metu 4u.gif

kiek mokejote gal pamenate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 18 kovo 2009 - 19:17