Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

[ bigsmile.gif vienas falenopsio ziedas vis stovejo pusiau prasiskleides jau kelias dienas, o siandien tiesiog akyse matau kaip skleidziasi wub.gif As taip pamaniau, o negali buti, kad jam per daug sviesos buvo? g.gif Siandien tamsoka ir skleidziasi. Merginos gal pakomentuotumet,a? mirksiukas.gif Gali taip buti ar jau visai nusisneku
idomiai pas mane irgi ziedai isiskleidzia nakti, vakare dar pumpuras ryte jau ziedas
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 03 18, 18:05)
sveikos gražuolių mylėtojos 4u.gif aš ir viena iš tokių-užsikrėčiau šia manija doh.gif  man nerealiai gražios orchidėjos,bet vis bijodavau nusipirkt,nes galvodavau,kad gal nesugebėsiu jos auginti blush2.gif  ir pagaliau gavau dovanų viena bigsmile.gif  parodysiu as jums ją,na man svarbiausia jos šaknys-nufotografavau kiek galima iš arčiau ir jei nesunku įvertinkit jas,pasakykit ar ją reik persodint,ar šaknis apkarpyti,ir iki kokio lygio kirpti,ar dar ką padaryti,kad jei tik kuo geriau būtų pas mane ax.gif iš anksto ačiū  4u.gif



labai grazi gelyte wub.gif jos persodinti nereikia, ir saknys atrodo labai sveikos thumbup.gif
Atsakyti
biskeli as OT bet pas kazkuria maciau kad tie vazoniukai istatyti i permatomus tiklinius vazonus, bet grynai permatomus, be jokios spalvos, gal tokiu matet Kaune kuri?labai reikia wink.gif
Atsakyti
Inerga, gyvu ir sveiku saknu niekas nekarpo, kerpam tik negyvas, sudziuvusias, nupuvusias saknis. tongue.gif dziaukis sveiku augalu ir nepersistenk mirksiukas.gif
Simre, 2 aukste karmelitoj tikrai buvo miniuku, ziedeliais mazesniais uz iprastu mini blink.gif pati laikau 2 miniukus, keleta midi, tad nieko nesupainiojau schmoll.gif atvirksciai - stebejausi! blink.gif
Galim padaryti taip - jei dar kada pamatysiu tu supermini orchyciu, paimsiu pora (gal tik spalva nurodyk, kokia tau patiktu), tai jei tau patiktu, galesi is manes pasiimti, o jei ne, rasiu, kam padovanoti, dar ir sau pasiliksiu ax.gif
tasyk kai maciau, buvo sviesiai alyvines spalvos (kaip pirmosios pavasario blyskios alyvos buna...) cool.gif gal jau ispirko g.gif
Atsakyti
QUOTE(inerga @ 2009 03 18, 19:05)
sveikos gražuolių mylėtojos 4u.gif aš ir viena iš tokių-užsikrėčiau šia manija doh.gif  man nerealiai gražios orchidėjos,bet vis bijodavau nusipirkt,nes galvodavau,kad gal nesugebėsiu jos auginti blush2.gif  ir pagaliau gavau dovanų viena bigsmile.gif  parodysiu as jums ją,na man svarbiausia jos šaknys-nufotografavau kiek galima iš arčiau ir jei nesunku įvertinkit jas,pasakykit ar ją reik persodint,ar šaknis apkarpyti,ir iki kokio lygio kirpti,ar dar ką padaryti,kad jei tik kuo geriau būtų pas mane ax.gif iš anksto ačiū  4u.gif

grazus augaliukas o ir tas vazoncikas neblogai atrodo visai, ciupinejau ir as ji, bet kadangi plastmasinis, suabejojau ar pirkti wink.gif o saknys kuo puikiausios, nereikia nei persodinti nei kirpti nei laistyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 19:15)
biskeli as OT bet pas kazkuria maciau kad tie vazoniukai istatyti i permatomus tiklinius vazonus, bet grynai permatomus, be jokios spalvos, gal tokiu matet Kaune kuri?labai reikia wink.gif

bijau pameluoti, gal senukuose paziurek? siandien akropolio maximoj tik spalvotu maciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 19:17)
bijau pameluoti, gal senukuose paziurek? siandien akropolio maximoj tik spalvotu maciau  unsure.gif

vat neradau megos senukuose, siandien buvau nulekus, tik vazos yra bet jos tokios dideles, man reikia grynai kaip vazoniuko, kad tas plastmasinis tilptu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 18:19)
vat neradau megos senukuose, siandien buvau nulekus, tik vazos yra bet jos tokios dideles, man reikia grynai kaip vazoniuko, kad tas plastmasinis tilptu wink.gif

o tu turi omeny ne stiklinius vazonelius?visiskai skaidraus stiklo?
Atsakyti
Mačiau baltų, permatomų vazonų, bet tiesa jie tokie ne visai skaidrūs, truputį matiniai.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 19:22)
o tu turi omeny ne stiklinius vazonelius?visiskai skaidraus stiklo?

aha visiskai skaidraus, tikrai pas kazkuria maciau fotoalbume, bet dabar jau neberandu doh.gif
Atsakyti
naujute, tada teks kartas nuo karto forume klausineti, gal kas mate, o ir as prie progos pasidairysiu mirksiukas.gif
del cimbidziu galvoju, paziuresiu, kaip jie man augs, o siaip gal netresiu labai, kartas nuo karto tik. Va, paziuresiu, ar ziema bus rezultatas, ar tik lapai lotuliukas.gif
viena forumiete minejo, kad ne itin kruopsciai priziurejo, tai prazydo. Bet as iki tol buvau kazkaip nusiteikus "atmestinai" priziureti cimbus savo, matysiu, ar pasiteisins g.gif
jei jau kai kurios cia tresia, sokineja apie juos, o po kelis metus nezydi, tai... pabandysim atvirkstini varianta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 19:24)
naujute, tada teks kartas nuo karto forume klausineti, gal kas mate, o ir as prie progos pasidairysiu  mirksiukas.gif
del cimbidziu galvoju, paziuresiu, kaip jie man augs, o siaip gal netresiu labai, kartas nuo karto tik. Va, paziuresiu, ar ziema bus rezultatas, ar tik lapai  lotuliukas.gif
viena forumiete minejo, kad ne itin kruopsciai priziurejo, tai prazydo. Bet as iki tol buvau kazkaip nusiteikus "atmestinai" priziureti cimbus savo, matysiu, ar pasiteisins  g.gif
jei jau kai kurios cia tresia, sokineja apie juos, o po kelis metus nezydi, tai... pabandysim atvirkstini varianta  ax.gif

bandysiu dar seip parduotuves praeiti, cia man iki sestadienio reikia, siandien sumislijau kad vien nupirkus mamai gele kazkaip negrazu butu dovanoti, tai sumasciau kompozicija padaryt smile.gif jeigu kazkas pavyks parodysiu ir jums wink.gif
o del cimbu tai bandyk, gal pasiteisins smile.gif thumbup.gif
Atsakyti