Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Sveikos, kodėl kartais gėlė augindama žiedus ima ir dar nepraskleistus pumpurus numeta? Ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Edeja @ 2009 03 18, 17:47)
Sveikos, merginos,

Noriu pasiteirauti, ar man dar tiketis is savo orchidejos, kad ji augs???
Aciu uz atsakyma  4u.gif

neaisku kaip saknys atrodo, o kodel manot kad neaugs???turetu augti pagal ideja

QUOTE(simmonnete @ 2009 03 18, 17:56)
Sveikos, kodėl kartais gėlė augindama žiedus ima ir dar nepraskleistus pumpurus numeta? Ką darau ne taip?

gali buti daug priezasciu, per daug dregmes, per mazai dregmes, trasu trukumas-perteklius, skersvejis, pasikeitusios aplinkos salygos ir pan...
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 18, 17:41)
Panašu, kad šaknys. Šaknies galiukas būna apvalus lygus, o žiedkočio toks kaip ir skeltas. Bet šaknys tikrai nėra blogai. Vadinasi gėliukui pas tave patinka. Sukaups jėgų ir pražys  4u.gif



QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 17:44)
tikrai šaknys, net nekyla abejonių 4u.gif


Aciu mergaites 4u.gif Na panasu, kad siam falikui tikrai patinka, beveik ant kiekvienos saknies galiuko matosi naujos saknelu galvutes bigsmile.gif tik vat ziedstiebis stovi kaip stovejes su vienu mazu pumpuru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeja @ 2009 03 18, 17:47)
Sveikos, merginos,

Noriu pasiteirauti, ar man dar tiketis is savo orchidejos, kad ji augs???
user posted image

Aciu uz atsakyma  4u.gif


Jei šaknys geros, tai gali užauginti keikį.


QUOTE(simmonnete @ 2009 03 18, 17:56)
Sveikos, kodėl kartais gėlė augindama žiedus ima ir dar nepraskleistus pumpurus numeta? Ką darau ne taip?


Netinkamos auginimo sąlygos - nesubalansuota šiluma, drėgmė, gal skersvėjo gavo, gal šaknys papuvę.
Atsakyti
QUOTE(Edeja @ 2009 03 18, 17:47)
Sveikos, merginos,

Noriu pasiteirauti, ar man dar tiketis is savo orchidejos, kad ji augs???

Aciu uz atsakyma  4u.gif

Po kiek laiko gali tikėtis, kad iš pažastėlės išleis atžalėlę.

Gaure, keikiais vadinami vaikiukai, kurie išauginami ant žiedstiebių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 18, 17:56)
Sveikos, kodėl kartais gėlė augindama žiedus ima ir dar nepraskleistus pumpurus numeta? Ką darau ne taip?


Bandau atsakyti, jei sumeluosiu pataisykit ax.gif
Gali mesti pumpurus del:
1. mazai sviesos
2.mazai dregmes
3.arti radiatoriu ir pan.
4. skersvejis
5. arti darzoviu (obuoliai, riesutai, pomidoras ir pan.)
6. augalas "stresuoja"
7.tiesioginiai saules spinduliai
8.augalui per salta
9. mazai laistomas
10. per daug dregmes

Cia is to rusisko puslapio
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 03 18, 13:34)
Šiaip rekomenduojama po poros savaičių pakartoti procedūrą - per tiek laiko spėja išsiperėti nauja parazitų vada  doh.gif
Jokio poveikio žiedams nepastebėjau  g.gif  Aišku, kol kas per savo orchidėjinį stažą su kenkėjais ir actara teko tik porą kartelių susidurti  g.gif

o ar nepakenktu, jei as profilaktiskai papurksiu del tu skydamariu, nes pas mane kaktusai uzsikrete, tai vienas ju buvo salia g.gif ??? ir as ne actara, o neemezal'i nusipirkau, sake jis bisky platesnio veikimo, turbut ir jis tinka? jis lasiukais, tai gal tiksliau iseis doze nutaikyt 4u.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz atskymus!!!
Dabar lauksiu keikiu. Labai pradziuginot. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 18:11)
Bandau atsakyti, jei sumeluosiu pataisykit  ax.gif
Gali mesti pumpurus del:
1. mazai sviesos
2.mazai dregmes
3.arti radiatoriu ir pan.
4. skersvejis
5. arti darzoviu (obuoliai, riesutai, pomidoras ir pan.)
6. augalas "stresuoja"
7.tiesioginiai saules spinduliai
8.augalui per salta
9. mazai laistomas
10. per daug dregmes

Cia is to rusisko puslapio


Čia tų priežasčių labai daug unsure.gif
Greičiausiai bus skersvėjis kaltas, nes vieną kartą pastovėjo prie atidaryto balkono, o manęs nebuvo namuose... O tas kas atidarė ir paliko nieko apie gėles neišmano doh.gif
Tikiuosi nenumirs jos išvis, nes jau baimė ima verysad.gif
Atsakyti
As dar kelias nuotraukas idesiu.

Pirmiausia tai noriu pasigirti ir parodyti. thumbup.gif

user posted image

Cia aiskiai matau, kad ziebstiebis augina sakute su ziedukais

user posted image

O kas cia??? g.gif Mano manymu turetu buti keikis??? Ar as klystu? g.gif

user posted image

Man jau ne pirma karta taip atsitinka. Pries tai buvo ziestiebis su tokiu pat pumpuriuku ir is jo niekas neisaugo. Ir dabar vel. Gal as kazka ne taip darau??? Nors labai noreciau, kad butu keikis.
Atsakyti
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 18, 18:42)
Čia tų priežasčių labai daug  unsure.gif 
Greičiausiai bus skersvėjis kaltas, nes vieną kartą pastovėjo prie atidaryto balkono, o manęs nebuvo namuose... O tas kas atidarė ir paliko nieko apie gėles neišmano  doh.gif 
Tikiuosi nenumirs jos išvis, nes jau baimė ima  verysad.gif


Nesijaudink,gal gelyte tik kelis pumpurus numete ir viskas mirksiukas.gif Nors as tai irgi del kiekvieno pumpuro pergyvenu. Pas mane jau 2 pumpurai ant vienos orchytes ir 1 ant kitos tokie susirauksleje, tikriausiai nukris verysad.gif gaila, bet neatkapstau nuo ko, nes tu priezasciu daug gali buti. Bet nesuksiu sau labai galvos, nes seniau ant vienos vienas pumpuras nukrito, o kiti va graziai issiskleide.

bigsmile.gif vienas falenopsio ziedas vis stovejo pusiau prasiskleides jau kelias dienas, o siandien tiesiog akyse matau kaip skleidziasi wub.gif As taip pamaniau, o negali buti, kad jam per daug sviesos buvo? g.gif Siandien tamsoka ir skleidziasi. Merginos gal pakomentuotumet,a? mirksiukas.gif Gali taip buti ar jau visai nusisneku
Atsakyti
sveikos gražuolių mylėtojos 4u.gif aš ir viena iš tokių-užsikrėčiau šia manija doh.gif man nerealiai gražios orchidėjos,bet vis bijodavau nusipirkt,nes galvodavau,kad gal nesugebėsiu jos auginti blush2.gif ir pagaliau gavau dovanų viena bigsmile.gif parodysiu as jums ją,na man svarbiausia jos šaknys-nufotografavau kiek galima iš arčiau ir jei nesunku įvertinkit jas,pasakykit ar ją reik persodint,ar šaknis apkarpyti,ir iki kokio lygio kirpti,ar dar ką padaryti,kad jei tik kuo geriau būtų pas mane ax.gif iš anksto ačiū 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 18:04)
beveik ant kiekvienos saknies galiuko matosi naujos saknelu galvutes  bigsmile.gif 

cia yra geras zenklas,kad tos ataugeles ant saknu yra?pas mane ir ant daugelio saknu ataugeles. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inerga: 18 kovo 2009 - 18:08