Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 09:48)
Tina  hihihi.gif as cia laaabai ne i tema, bet....
dirbu dvasinga darba, toli, oi toli grazu ne materialu, tad materialiu gerybiu karstine man svetima  schmoll.gif
kodel geles? ju ziedai yra man vienas is budu pamatyti Dievo sypsena  wub.gif
Kadangi tema apie Orchidejas, nepasakosiu, kaip laukiu pavasario, ir kad kambari paverciau jurginu, pelargoniju bei pomidoru daigykla...
Cia tik pasiskaicius galima pagalvoti, kad perkam del pirkimo  hihihi.gif
bent man asmeniskai taip nera  wub.gif


Mikuotuke, jezuz kaip graziai parasei wub.gif net siurpuliukai per nugara nubego 4u.gif tikra gelyciu myletoja bigsmile.gif
QUOTE(jurginux @ 2009 03 18, 16:01)
Kolkas jo tie ziedztiebiai ne nesiruosia nudziuti,be va ka aptikau....
Is vienos puses matosi kad du kazkokie ragiukai dygsta g.gif

Is kitos puses vienas

Cia kas?saknikes lenda ar nauji ziedztiebiai? bigsmile.gif  g.gif


Pas mane irgi 3 ragiukai drinks_cheers.gif truputi nuliudau, kad salnys cia, galvojau bus ziedstiebiai rolleyes.gif

QUOTE(simre @ 2009 03 18, 16:24)
Radau dar vieną foto, kur kiti maniškiai miniukai - gal įsivaizduosit jų vazonėlių dydį, su kokiais jie parduodami:

Kokie mazyciai!!! blink.gif labai labai grazios mazyles wub.gif
Atsakyti

QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 16:47)
Pas mane irgi 3 ragiukai  drinks_cheers.gif  truputi nuliudau, kad salnys cia, galvojau bus ziedstiebiai  rolleyes.gif

Taigi ne pas visas turi būti šaknys - gali ir žiedkočiai būti
Atsakyti
QUOTE(Azazele @ 2009 03 18, 16:46)
Sveikutės mirksiukas.gif , aš čia dar naujokė, bet tikiuosi sulaukt, patarimo šiandien, nusipirkau kaune salone prie  stoties turgaus orchidėja cymbidium, kurios aukštis 1,40 ir sumokejau t100 lt, tiesiog neatsispyriau tam groziui, todėl prašau patarkit gal kuri augino iš jūsų ją, kad nenumirtu greit man tas grožis. unsure.gif

kas butent domina?gal foto idetmei?
Atsakyti
atejau girtis savo laimikiu smile.gif labai sitos norejau bet kaina 65.9 man per brangi, o siandien nusipirkau vos uz 13 lt ir dar su zydinciu ziedu (vienas jau nuzydejo, o sitas tai dar visai gerai atrodo)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 18, 16:52)
atejau girtis savo laimikiu smile.gif labai sitos norejau bet kaina 65.9 man per brangi, o siandien nusipirkau vos uz 13 lt ir dar su zydinciu ziedu (vienas jau nuzydejo, o sitas tai dar visai gerai atrodo)
user posted image
user posted image

kur pirkai taip pigiai??? grazi gelyte mirksiukas.gif o dar nuotraukos fone kokiu groziu matau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujute: 18 kovo 2009 - 15:54
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 15:53)
kur pirkai taip pigiai??? grazi gelyte  mirksiukas.gif o dar nuotraukos fone kokiu groziu matau  wub.gif


ermitaze nupirkau, o dar ziuriu ten yra 2 suauge augalai ir kas idomu kad susodinti i 2 atskiras formeles. o tas kas fone tai rodziau praeitoje temoje biggrin.gif
Miltonia newton falls ir phalaenopsis

P.s o kokias vandas vakar pas mus akropolyje maciau ir vos uz 39.9 (kuriu buvo kaina 219) ir dar zydincios (na aisku baigineja zydeti) bet visvien nusipirkus bent zinosi kokios spalvos , jeigu nebuciau jau turejusi savo vandos, tai jauciu neatsilaikyciau, o ir saknys kokios geros ir su vazom ir su stovais..... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taniushka: 18 kovo 2009 - 16:05
QUOTE(Taniushka @ 2009 03 18, 17:01)
ermitaze nupirkau, o dar ziuriu ten yra 2 suauge augalai ir kas idomu kad susodinti i 2 atskiras formeles. o tas kas fone tai rodziau praeitoje temoje  biggrin.gif
Miltonia newton falls ir phalaenopsis

P.s o kokias vandas vakar pas mus akropolyje maciau ir vos uz 39.9 (kuriu buvo kaina 219) ir dar zydincios (na aisku baigineja zydeti) bet visvien nusipirkus bent zinosi kokios spalvos , jeigu nebuciau jau turejusi savo vandos, tai jauciu neatsilaikyciau, o ir saknys kokios geros ir su vazom ir su stovais.....  wub.gif  wub.gif

man vandos tai suuuper grazios. tokios karaliskos geles atrodo, bet pati ju auginti nesugebeciau manau, todel baltai pavydziu kas jas turi, o ypac jeigu susikalba su jom wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 18, 16:50)
Taigi ne pas visas turi būti šaknys - gali ir žiedkočiai būti


jei nesunku, paziurek kas cia? saknys?
user posted image

Taniushka grazi gelyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 17:21)
jei nesunku, paziurek kas cia? saknys?


Panašu, kad šaknys. Šaknies galiukas būna apvalus lygus, o žiedkočio toks kaip ir skeltas. Bet šaknys tikrai nėra blogai. Vadinasi gėliukui pas tave patinka. Sukaups jėgų ir pražys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 16:21)
jei nesunku, paziurek kas cia? saknys?
user posted image

Taniushka grazi gelyte  bigsmile.gif

tikrai šaknys, net nekyla abejonių 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Noriu pasiteirauti, ar man dar tiketis is savo orchidejos, kad ji augs???
user posted image

Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
pavarciau namie turimas geliu knygas, skyreliuose apie orchidejas radau, jog cimbidziai ju manymu yra vieni lengviausiai priziurimu orchideju,taciau apie ju prazydinima nieko neminima...beje, siandien vel parduotuveje klausinejau apie cimbidzius tai pardaveja teige, jog priziureti jas visiskai nera sunku, taciau prazydinti - kitas reikalas..tuo tarpu, minetoje knygoje, apie phal rasoma, jopg zydi istisus metus, taciau namie sunkoka auginti ir priziureti smile.gif
Atsakyti