Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(dreamere @ 2009 03 18, 14:53)
idomus? biggrin.gif  as pasakyma 'laistyti gausiai, kol saknys pasidarys zalios spalvos" taip ir supratau, tai kito budo nesugalvojau  biggrin.gif


merkti galima smile.gif

QUOTE(rosee @ 2009 03 18, 15:46)
Mergaitės, o kada reanimatoriuje turėtų pasirodyti naujos šaknytės pas phal.?
Dvi savaites kaip laikau, tai jau ne tik, kad nieko nesimato, bet ir tas paskutinis galiukas šaknytės nupuvo, tikriausiai jau mano gėliukui "hana"  blink.gif


Jei pūna, tai gal mažai vėdini arba per drėgna arba per vėsu. O naujos šaknytės pasirodo įvairiai- gali po savaitės išslįsti, o gali ir pora mėn. nesirodyti.

QUOTE(jurginux @ 2009 03 18, 16:01)
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti.Mano geliukas ziedelius numete kazkur spalio viduryje.Kolkas jo tie ziedztiebiai ne nesiruosia nudziuti,be va ka aptikau....
Is vienos puses matosi kad du kazkokie ragiukai dygsta g.gif

Is kitos puses vienas
Cia kas?saknikes lenda ar nauji ziedztiebiai? bigsmile.gif  g.gif

Šaknikės
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 03 18, 14:11)
o kaip tu laistai- irgi pamerkdama i vandeni?

visas taip laistau

QUOTE(jurginux @ 2009 03 18, 15:01)
Sveikutes 4u.gif
Cia kas?saknikes lenda ar nauji ziedztiebiai? bigsmile.gif  g.gif

šaknys biggrin.gif


na o savo cimbi mesiu lauk, nes visos šaknys supuvusios, nei vienos sveikos doh.gif tik kas man keisčiausiai kad leidžia naujus ugliukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 15:05)
orines saknys ten lenda smile.gif
simre, na as kadangi mazesniu nesu maciusi dar kol kas, tad ir suklaidinau tave  blush2.gif

Nieko tokio turėjau progos pasivažinėt. Ir nieko nenusipirkau. Kaži, kaip paskutinį faktą suprast...
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 18, 15:06)
Jei pūna, tai gal mažai vėdini arba per drėgna arba per vėsu. O naujos šaknytės pasirodo įvairiai- gali po savaitės išslįsti, o gali ir pora mėn. nesirodyti.

Dėkui, Gaure, pastačiau šilčiau, arčiau radiatoriaus. Lauksiu kas toliau darysis.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 16:11)

na o savo cimbi mesiu lauk, nes visos šaknys supuvusios, nei vienos sveikos doh.gif tik kas man keisčiausiai kad leidžia naujus ugliukus g.gif

tai nemesk, persodink i kita substrata ir atsigaus augaliukas, tik tuos "brudus" isnaikinti reikia, jeigu viskas supuve gal uztat ir veisiasi tokie gyviai? g.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 03 18, 16:13)
Nieko tokio turėjau progos pasivažinėt. Ir nieko nenusipirkau. Kaži, kaip paskutinį faktą suprast...

kiba jau visokiu turi, o kazko ipatingo neuzveza ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 18, 15:01)
Hm... kažkas čia ne taip... tik nesuprantu, ar aš nerandu, ar mes augalus skirtingai įsivaizduojam. Mano supratimu miniukai štai tokie yra šitoj nuotraukoj matosi du:

Stovi ant palangės, tai pagal lango rėmą galit įsivaizduoti, kokio dydžio augalai - daugiau 12-15 cm tikrai nebus, žiedukai nedideli. O tuos Karmelitoj aš šianidien mačiau, tai mano supratimu jie gali būt kokie "midi", jei taip galima išsireikšt. Turiu ir aš tokių, bet jie būna kokių 7 cm vazonėliuose pasodinti. O miniukai tai kokių 4 cm turbūt - kai saviškius persodinėjau, nesugalvojau, į ką pasodint, tai prisipirkau senukuose indelių, kur skirti vandenį vaikams įsipilt, kai vandeniniais dažais ar guašu piešia. MB prigręžiojo skylučių ir panaudojau, nors ir tie "vazonėliai" galėtų būt mažesni.
Beje, tas oranžinis/raudonas/geltonas greitu laiku vėl turėtų pražįsti  ax.gif


as tai ten vakar kai buvau tai miniuku mazuciukuose indeliuose tikrai nebuvo schmoll.gif
buvo tik tokie kaip sakot "midi" su smulkiais ziedeliais mirksiukas.gif
tai gal del ziedeliu smulkumo cia juos miniukais kazkas palaike mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 15:17)
tai nemesk, persodink i kita substrata ir atsigaus augaliukas, tik tuos "brudus" isnaikinti reikia, jeigu viskas supuve gal uztat ir veisiasi tokie gyviai? g.gif
Papildyta:

kiba jau visokiu turi, o kazko ipatingo neuzveza ? smile.gif

Turiu daugiau nei pakankamai, paskutiniu metu laukiu, kad kas nors pasakys, jog mes šiltnamy arba oranžerijoj gyvenam blush2.gif
Papildyta:
Radau dar vieną foto, kur kiti maniškiai miniukai - gal įsivaizduosit jų vazonėlių dydį, su kokiais jie parduodami:
user posted image
Atsakyti
na as ne nezinojau kad egzistuoja midi, tad ir palaikiau mini smile.gif kazkaip niekada jais nesidomejau, nes man tokie mazi phal nepatinka schmoll.gif
beje, simre, ar matei ta vanda nuzydejusia uz 50lt?
Atsakyti
rodau ka radau išemusi iš vazono doh.gif
user posted image
o čia šaknys kai jas perpjoviau per puse, visos minkštos minkštos doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 15:27)
beje, simre, ar matei ta vanda nuzydejusia uz 50lt?

Mačiau, bet ji man nebeįdomi - namie turiu 4, kol kas gyvos, eksperimentams pakanka. Viena net du vandžiukus turi. O ir pirkau aš jas mokėdama ne daugiau 30 ...
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 15:28)
rodau ka radau išemusi iš vazono  doh.gif
o čia šaknys kai jas perpjoviau per puse, visos minkštos minkštos doh.gif

Hm... vaizdelis labai nekoks. Bet niek per galvą neduos, jei pabandysi atgaivint. Aš vieną irgi buvau radus tokiom šaknim, bet po persodinimo kol kas gyvas, lyg ir kažkokius augimo požymius rodo.
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 18, 15:33)
Hm... vaizdelis labai nekoks. Bet niek per galvą neduos, jei pabandysi atgaivint. Aš vieną irgi buvau radus tokiom šaknim, bet po persodinimo kol kas gyvas, lyg ir kažkokius augimo požymius rodo.

tiesa pasakius išskirsčiau gumbelius, prie gumbeliu sveiku šaknų 0, nuploviau juos, dabar lauksiu kol nudžius
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif , aš čia dar naujokė, bet tikiuosi sulaukt, patarimo šiandien, nusipirkau kaune salone prie stoties turgaus orchidėja cymbidium, kurios aukštis 1,40 ir sumokejau t100 lt, tiesiog neatsispyriau tam groziui, todėl prašau patarkit gal kuri augino iš jūsų ją, kad nenumirtu greit man tas grožis. unsure.gif
Atsakyti