Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linciuke5: 18 kovo 2009 - 14:31
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 15:27)
zinok, nesu tikra ar jie dirba sestadieniais  g.gif  bet ryt uzsiveza nauja partija tai gal ir oncidium atves, tu gal pabandyk tada pasiskambinti pries vaziuodama ir nebusi nuvaziavus be reikalo, jei ka. Bet jei tau ten ja gerai supakuotu ir dar pati su maisais kokiais pridengtum ir butum atsargi, manau visai sveika augala parsiveztum ir su viesuoju transportu, nebent jau labai toli gyveni  g.gif 
o as tai nusipirkau hiacinta ir amarili, abu dar nezydi smile.gif
tiesa, naujute noriu taves paprasyti  4u.gif  gal galetum dar karta ikelti foto savo graziojo cimbidzio  wub.gif  nes niekaip neberandu buvusiose temose, o taip norisi pasigrozeti ir sugalvoti kokios spalvos vistik man reikia  bigsmile.gif  biggrin.gif

ziuresiu koks ryt oras bus, nes gaila augaliuko butu, nebent kaip tu sakai apvinioti visa sandariai g.gif
aisku kad galiu, gi negaila wink.gif va wink.gif
sitoj nuotraukoj labaiu i tikraja spalva panasi ziedu spalva
user posted image
o cia bendras vaizdas
user posted image
Atsakyti
wat kazkaip as tu cimbidziu nezydinciu ir nemegstu biggrin.gif nes man kazkokia baime, kad ten viduj vazono visokiu gyviu yra...ir tos bulves man tokios nesimapatiskos...bet jau ziedu grozis wub.gif siandien bevazinedama po parduotuves dar labiau jais susizavejau bigsmile.gif
ar cia pas lotute tik nebus vienas is simtakoju?dviporiakojis man rodos...jie maitinasi puvesias, lapais, yra neplesrus, greitai susisuka.
Papildyta:
[/B]naujute[B] na bet jau tavo grozybe wub.gif grazi ziedu labai spalva man si bigsmile.gif o gal dar gali priminti kur pirkai ir kiek mokejai?tiesa, gal zinote kiek laiko zydi cimbidziai?
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 15:39)
wat kazkaip as tu cimbidziu nezydinciu ir nemegstu  biggrin.gif nes man kazkokia baime, kad ten viduj vazono visokiu gyviu yra...ir tos bulves man tokios nesimapatiskos...bet jau ziedu grozis  wub.gif  siandien bevazinedama po parduotuves dar labiau jais susizavejau  bigsmile.gif 
ar cia pas lotute tik nebus vienas is simtakoju?dviporiakojis man rodos...jie maitinasi puvesias, lapais, yra neplesrus, greitai susisuka.
Papildyta:
[/B]naujute[B] na bet jau tavo grozybe  wub.gif  grazi ziedu labai spalva man si  bigsmile.gif o gal dar gali priminti kur pirkai ir kiek mokejai?tiesa, gal zinote kiek laiko zydi cimbidziai?

as savajam irgi radau siandien kazkoki "pilieti" doh.gif bet cia manau bet kurioj gelej gali rasti, ypac kai dar nepersodintas augaliukas, gi neaisku kokiose salygose jis augo, as bandysiu su actara pirkst o paskui kai nuzydes persodinti i kita vazona...
pirkau aleksote bet ne toj geliu bazej o kur kita parduotuve yra, jau rasiau berods mirksiukas.gif mokejau 50lt, zydejo 1 ziedstiebis o ant kito tik pumpurai puvo, dabar jau 2 savaites kaip zydi ir ligtais nuzydeti dar nesiruosia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, o kada reanimatoriuje turėtų pasirodyti naujos šaknytės pas phal.?
Dvi savaites kaip laikau, tai jau ne tik, kad nieko nesimato, bet ir tas paskutinis galiukas šaknytės nupuvo, tikriausiai jau mano gėliukui "hana" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 18, 14:46)
Mergaitės, o kada reanimatoriuje turėtų pasirodyti naujos šaknytės pas phal.?
Dvi savaites kaip laikau, tai jau ne tik, kad nieko nesimato, bet ir tas paskutinis galiukas šaknytės nupuvo, tikriausiai jau mano gėliukui "hana"  blink.gif


as jau laikau gera menesi ir nieko g.gif jau nervina mane tas phal schmoll.gif o buvo toks grazutis wub.gif nzn ir as jau ar cia jis atsigaus, mano nerodo nei skanu nieko, tik vienas lapas nugelto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 18, 08:48)
simre, karmelitoj maciau, antrame aukste, tik uzlipus laiptais eik tiesiai - iskart desineje pamatysi falenopsiukus uz anturiu pastatytus  mirksiukas.gif
manau, kad tu mazaziedziuku tikrai bus!  bigsmile.gif  nes niekas jais per daug nesizavi  unsure.gif  (o as vos laikiausi nenupirkus)  lotuliukas.gif



QUOTE(axara @ 2009 03 18, 13:56)
simre, siandien buvau aleksoto bazeje ir maciau tu miniuku. Na jie kainuoja po 18 lt yra visas stelazas, bendras augalo dydis gal kokie 20-30cm i auksti, ziedai mazyciai, tik baltuju didesni. Spalvu yra nemazai, ir vienspalviu ir su pamarginimais, dauguma po viena saka.

Hm... kažkas čia ne taip... tik nesuprantu, ar aš nerandu, ar mes augalus skirtingai įsivaizduojam. Mano supratimu miniukai štai tokie yra šitoj nuotraukoj matosi du:
user posted image
Čia tie patys iš arčiau:

user posted image

user posted image

Stovi ant palangės, tai pagal lango rėmą galit įsivaizduoti, kokio dydžio augalai - daugiau 12-15 cm tikrai nebus, žiedukai nedideli. O tuos Karmelitoj aš šianidien mačiau, tai mano supratimu jie gali būt kokie "midi", jei taip galima išsireikšt. Turiu ir aš tokių, bet jie būna kokių 7 cm vazonėliuose pasodinti. O miniukai tai kokių 4 cm turbūt - kai saviškius persodinėjau, nesugalvojau, į ką pasodint, tai prisipirkau senukuose indelių, kur skirti vandenį vaikams įsipilt, kai vandeniniais dažais ar guašu piešia. MB prigręžiojo skylučių ir panaudojau, nors ir tie "vazonėliai" galėtų būt mažesni.
Beje, tas oranžinis/raudonas/geltonas greitu laiku vėl turėtų pražįsti ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti.Mano geliukas ziedelius numete kazkur spalio viduryje.Kolkas jo tie ziedztiebiai ne nesiruosia nudziuti,be va ka aptikau....
user posted image
Is vienos puses matosi kad du kazkokie ragiukai dygsta g.gif

Is kitos puses vienas
user posted image

Cia kas?saknikes lenda ar nauji ziedztiebiai? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2009 03 18, 15:01)
Cia kas?saknikes lenda ar nauji ziedztiebiai? bigsmile.gif  g.gif

Mano supratimu - šaknys.
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2009 03 18, 16:01)
Sveikutes 4u.gif

Norejau paklausti.Mano geliukas ziedelius numete kazkur spalio viduryje.Kolkas jo tie ziedztiebiai ne nesiruosia nudziuti,be va ka aptikau....

pirmoj foto tai gali buti ir saknys ir ziedkociai g.gif , o antroj tai tikrai saknis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 18, 15:02)
Mano supratimu - šaknys.


orines saknys ten lenda smile.gif
simre, na as kadangi mazesniu nesu maciusi dar kol kas, tad ir suklaidinau tave blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 18, 16:01)

user posted image


Beje, tas oranžinis/raudonas/geltonas greitu laiku vėl turėtų pražįsti  ax.gif

kokie grazus miniukai thumbup.gif
Atsakyti