Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Laba diena mielosios 4u.gif ach, gera pas jus uzsukti su kavos puodeliu vacation4.gif daug priraset, eisiu pabaigsiu dar ana temele victory.gif Gal dar kas is auginanciu dendrobium galetu paaiskinti kai nukrenta ziedeliai, tai reikia nukirpti ta maza sakele, ant kurios buvo ziedeliai? Jei reikia tai ar paskui ta vieta reikia "cinamonuoti"? blush2.gif Tik nesupykit, jei klausimai durni ax.gif
Cia siaip (mano viena is paskutiniuju isigytu)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2009 03 18, 13:46)
Įdomus laistymo būdas  g.gif  bet nesugalvoju, kodėl galėtų būti negerai.


idomus? biggrin.gif as pasakyma 'laistyti gausiai, kol saknys pasidarys zalios spalvos" taip ir supratau, tai kito budo nesugalvojau biggrin.gif
Atsakyti
norejau sendien nusipirkt dainavis maksej pfalika geltona su violetiniu liezuveliu,tik ,kad visu jau lapai geltonuot pradeje ,ne vieno neradau su graziais zaliais lapais unsure.gif ,kaznai jie ten visi kuo susirge g.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 17, 21:30)
Sveikos smile.gif
na ir įsisiautėjot, mergaitės...

Kažkuri rašėt, kad Aleksote matėt miniukų su itin mažais žiedeliais. Gal galit patikslint: bendras augalo dydis, žiedų spalva, kaina?  Kiek jų ten buvo, ar yra tikimybė pvz rytoj ten jų rasti - neduoda man ramybės mintys apie juos. Ir kurioj vietoj - ten, kur du aukštai, ar kur vienas?

Dėl nukainuotų cimbidžių - Aleksote pirkau savo du nukainuotus po 10 lt puikios būklės bebaigiančius žydėti (buvau kažkurioj ankstesnėj temoj foto įkėlus). Abu turi po 4 gumbus. Manau, kd toks variantas pradedančiai susipažint su cimbidžiais asmenybei (tam tarpe ir man, žinoma) labai geras. Ir augalai geri, ir kaina . Nesugebėsim pražydint, tai nesugebėsim...


simre, siandien buvau aleksoto bazeje ir maciau tu miniuku. Na jie kainuoja po 18 lt yra visas stelazas, bendras augalo dydis gal kokie 20-30cm i auksti, ziedai mazyciai, tik baltuju didesni. Spalvu yra nemazai, ir vienspalviu ir su pamarginimais, dauguma po viena saka.
Atsakyti
parodysiu vaizdžiai kokios padlos užpuolė mano cimbidi unsure.gif
kadangi daugiau nei dvi savaites nelaisčiau tai jie sugebėjo pro apačią išlysti ir sudžiūti blink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 03 18, 14:43)
g.gif o jei as laistau tarkim su tuo paciu litru vandens keleta kartu (kokius 5) perlieju (ta prasme pilu is vieno indo, subega i kita, tuomet is to i pirma ir t.t.) ar taip gerai?


aš vandens netaupau dar blush2.gif , bet kiek teko skaityti, jei gerai pamenu, nepatariama tik tuo pačiu vandeniu lieti (ir mekrti) skirtingų gėlių, nes tuomet ligos pernešamos - vienos nepastebėsi laiku, kitas visas užkrėsi. o jei tą pačią, tai kodėl gi ne.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 18, 13:59)
aš vandens netaupau dar blush2.gif , bet kiek teko skaityti, jei gerai pamenu, nepatariama tik tuo pačiu vandeniu lieti (ir mekrti) skirtingų gėlių, nes tuomet ligos pernešamos - vienos nepastebėsi laiku, kitas visas užkrėsi. o jei tą pačią, tai kodėl gi ne.

aš ir tos pačios taip nelaistyčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 03 18, 14:37)
Naujute,demesio, vilijampoles bazeje yra tavo issvajotas oncidium  biggrin.gif  32 litai kainavo, buvo du augaliukai, tai skubek,kad niekas nenupirktu  biggrin.gif

o boze, kazin iki sestadienio liks nors vienas? dabar masinos neturiu o su viesuoju tranposrtu nudaigosiu visus pumpurus kai sniegas uz lango verysad.gif
pasirodyk su savi naujaisiais augintiniais, labai idomu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 14:57)
parodysiu vaizdžiai kokios padlos užpuolė mano cimbidi unsure.gif
kadangi daugiau nei dvi savaites nelaisčiau tai jie sugebėjo pro apačią išlysti ir sudžiūti  blink.gif

kokie slikstynes blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 14:01)
aš ir tos pačios taip nelaistyčiau schmoll.gif


o kaip tu laistai- irgi pamerkdama i vandeni?
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2009 03 18, 14:47)
Laba diena mielosios  4u.gif  ach, gera pas jus uzsukti su kavos puodeliu  vacation4.gif daug priraset, eisiu pabaigsiu dar ana temele  victory.gif  Gal dar kas is auginanciu dendrobium galetu paaiskinti kai nukrenta ziedeliai, tai reikia nukirpti ta maza sakele, ant kurios buvo ziedeliai? Jei reikia tai ar paskui ta vieta reikia "cinamonuoti"?  blush2.gif  Tik nesupykit, jei klausimai durni  ax.gif
Cia siaip (mano viena is paskutiniuju isigytu)
user posted image

neauginus, tai atsakyti negaliu i klausima, bet naujoke tai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 18, 14:08)
o boze, kazin iki sestadienio liks nors vienas? dabar masinos neturiu o su viesuoju tranposrtu nudaigosiu visus pumpurus kai sniegas uz lango  verysad.gif
pasirodyk su savi naujaisiais augintiniais, labai idomu wink.gif
Papildyta:

kokie slikstynes  blink.gif  unsure.gif


zinok, nesu tikra ar jie dirba sestadieniais g.gif bet ryt uzsiveza nauja partija tai gal ir oncidium atves, tu gal pabandyk tada pasiskambinti pries vaziuodama ir nebusi nuvaziavus be reikalo, jei ka. Bet jei tau ten ja gerai supakuotu ir dar pati su maisais kokiais pridengtum ir butum atsargi, manau visai sveika augala parsiveztum ir su viesuoju transportu, nebent jau labai toli gyveni g.gif
o as tai nusipirkau hiacinta ir amarili, abu dar nezydi smile.gif
tiesa, naujute noriu taves paprasyti 4u.gif gal galetum dar karta ikelti foto savo graziojo cimbidzio wub.gif nes niekaip neberandu buvusiose temose, o taip norisi pasigrozeti ir sugalvoti kokios spalvos vistik man reikia bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 18 kovo 2009 - 14:28
QUOTE(lotute @ 2009 03 18, 14:57)
parodysiu vaizdžiai kokios padlos užpuolė mano cimbidi unsure.gif
kadangi daugiau nei dvi savaites nelaisčiau tai jie sugebėjo pro apačią išlysti ir sudžiūti  blink.gif
user posted image

bijau kad pas mane gali būt kažkas, belaistydama lyg ir radau išnarą kažkokią labai seną- arba vaidenas, prisiskaičius, bet kai peržydės rausiu lauk ir žiūrėsiu. O kas šitie (lotutės) galėtų būti?
Atsakyti