Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Eveliina @ 2009 03 22, 22:46)
o ka daryt zmogui kai turi kokius 25 (cia blizgiai+ lupdaziai  blush2.gif ) siaip beveik visi patinka, tik norisi ir kazko naujo  doh.gif

I priklausomybiu centra kreiptis.Arba jei turi sesiu,mama, tai laikyk visoms prieinamoj vietoj ir informouk kad gali naudotis.
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2009 03 23, 14:01)
o seseliai isvis uzknisa, turiu palete tokiu ryskiu ir be proto daug tonu alyviniu, tai y darba tokiu nenesiosi, tai ten savaitgaliais MB "gasdint"  blink.gif



na manau geriausias būdas išvengti tokių dalykų yra labai gerai pagalvoti apie naudojimo dažnumą prieš perkant g.gif aš šešėlius pirkdama visada labai gerai pagalvoju ar naudosiu ir ar tiks prie mano aprangos... žodžiu tokiu būdu išvengiu labai daug nereikalingų pirkimu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 23, 16:33)
na manau geriausias būdas išvengti tokių dalykų yra labai gerai pagalvoti apie naudojimo dažnumą prieš perkant g.gif aš šešėlius pirkdama visada labai gerai pagalvoju ar naudosiu ir ar tiks prie mano aprangos... žodžiu tokiu būdu išvengiu labai daug nereikalingų pirkimu tongue.gif

o kai dovanoja? nail.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2009 03 23, 15:46)
o kai dovanoja?  nail.gif



na aišku, kai dovanoja tai jau kita tema ax.gif
Atsakyti
Gal žinot gudrų būdą kaip iš lūpų blizgesio pakuotė iškrapštyti nepasiekiamą likutį? g.gif Iškilo dilema man tokia: išmest ar ieškot būdo, kaip iškrapštyt?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 23, 18:08)
Gal žinot gudrų būdą kaip iš lūpų blizgesio pakuotė iškrapštyti nepasiekiamą likutį?  g.gif  Iškilo dilema man tokia: išmest ar ieškot būdo, kaip iškrapštyt?...  ax.gif



niekad nekrapštau, jei neina paprastai paimti, na nebent pabandau paguldyti arba apversti buteliuką, o jei ir tokiu atveju nieko geriau nepasidaro tai negailėdama metu lauk ax.gif

pabaigiau Essence nagų lako valiklį, turiu tokį patį tik be acetono (buvau užsipirkus per akciją doh.gif ), tai kaip ir optimizuoju nieko naujo pabandymui nenusipirkdama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 23, 19:08)
Gal žinot gudrų būdą kaip iš lūpų blizgesio pakuotė iškrapštyti nepasiekiamą likutį?  g.gif  Iškilo dilema man tokia: išmest ar ieškot būdo, kaip iškrapštyt?...  ax.gif

nusuk-nutrauk (geriausia su manikiuro zriklutem) ta galiuka nuo bonkutes -susiaurejani, kur kisasi blizgesio kotelis, tada laisvai viska pasieksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 23, 18:08)
Gal žinot gudrų būdą kaip iš lūpų blizgesio pakuotė iškrapštyti nepasiekiamą likutį?  g.gif  Iškilo dilema man tokia: išmest ar ieškot būdo, kaip iškrapštyt?...  ax.gif

štai čia http://www.youtube.c...re=channel_page labai paprastai ir aiškiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amichetta @ 2009 03 23, 23:17)
štai čia http://www.youtube.c...re=channel_page  labai paprastai ir aiškiai  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Einu išbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2009 03 23, 11:20)
kokios cia kapsulytes taip gerai ne savo funkcija atlieka?  lotuliukas.gif as pribaigiau skysta bronzanta ir dbr turiu tik 1,t.y. presuota  biggrin.gif


Iš Kinijos tas kapsulės parsivežiau. Jei įdomu, mano kosmetikos krepšelį pažiūrėk.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 23, 23:29)
Ačiū  4u.gif  Einu išbandyti  mirksiukas.gif

Tai va 4u.gif Manhattan blizgesys pasidavė provokacijai, o L'Oreal Glam Shine 6H niekas nepasidarė, tik nuo šilumos paskystėjo bet nesubėgo į dugną ir viskas...

Išvada - toliau kankinuosi su blizgesiais. Kiek kantrybės bus, tiek tepsiuosi, tik daugiau nei vieno nepirksiu, kol nesunaudosiu to, ką turiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 03 24, 01:43)
Iš Kinijos tas kapsulės parsivežiau. Jei įdomu, mano kosmetikos krepšelį pažiūrėk.

4u.gif

Atsakyti