Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Aš vieną vazeliną palto kišenėje nešiojuosi, tai visada einant kur po ranka. TBS arbūzinį lūpų balzamą pasidėjau ant stalo tai bandysiu taip sunaudoti jį, prie kompo sėdėdama ax.gif Be šitų dviejų su nuosprendžiu dar laukia eilės 2 vazelinai, 4 lūpų blizgesiai ir 1 lūpdažis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 22, 19:04)
Aš vieną vazeliną palto kišenėje nešiojuosi, tai visada einant kur po ranka. TBS arbūzinį lūpų balzamą pasidėjau ant stalo tai bandysiu taip sunaudoti jį, prie kompo sėdėdama  ax.gif  Be šitų dviejų su nuosprendžiu dar laukia eilės 2 vazelinai, 4 lūpų blizgesiai ir 1 lūpdažis  doh.gif


as tbs sviestmedžio balzama pasidėjus ant staliuko ir nuolat pasiteplioju (bet kvapas kažko juodai erzinti pradėjo...) dar viena tampausi rankinuke, bet pertekliaus tikrai nejaučiu schmoll.gif kai abu turimus pabaigsiu, pirsiu kokį tradicinį išsukamą, nes tie pirštu kabinami tikrai ne man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 03 22, 21:02)
as tbs sviestmedžio balzama pasidėjus ant staliuko ir nuolat pasiteplioju (bet kvapas kažko juodai erzinti pradėjo...) dar viena tampausi rankinuke, bet pertekliaus tikrai nejaučiu schmoll.gif kai abu turimus pabaigsiu, pirsiu kokį tradicinį išsukamą, nes tie pirštu kabinami tikrai ne man doh.gif

Aš irgi mielai 2vnt. priemonių lūpoms turėčiau, bet dabar kai jos visos 6 tai bandau sumažinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 22, 22:40)
Aš irgi mielai 2vnt. priemonių lūpoms turėčiau, bet dabar kai jos visos 6 tai bandau sumažinti  doh.gif

o ka daryt zmogui kai turi kokius 25 (cia blizgiai+ lupdaziai blush2.gif ) siaip beveik visi patinka, tik norisi ir kazko naujo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 03 22, 21:46)
o ka daryt zmogui kai turi kokius 25 (cia blizgiai+ lupdaziai  blush2.gif ) siaip beveik visi patinka, tik norisi ir kazko naujo  doh.gif

ką daryt nežinau... Aš galbūt stengčiausi išsirinkti pačius pačiausius spalvų, konsistencijos ir funkcijų atžvilgiu, sumažinant bendrą skaičių 4u.gif

p.s. Paskaičius postą pasiguodžiau, kad pas mane ne tiek daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandžiau veidui skirto aliejuko kapsules tepti ant plaukų galiukų. Poveikis thumbup.gif ir nereikia pirkti priemonės galiukams. Vis vienu buteliuku mažiau ax.gif
Atsakyti
Optimizavau veido krema Lumene su teksem, ranku krema Kamil, i ju vietas stoja TBS veido kremas su vit C ir Neutrogena ranku kremas, valio man biggrin.gif
Atsakyti
Rasos krema raustanciai odai tepu ant kaklo ir kojoms 4u.gif
Taip pat teko ismesti essential care roziu krema(naudojau ji paakiams kartas nuo karto, bet nelabai patiko) tai stovejo nedaznai naudojamas ir sugedo
Atsakyti
QUOTE(valkiria @ 2009 03 23, 00:50)
Pabandžiau veidui skirto aliejuko kapsules tepti ant plaukų galiukų. Poveikis  thumbup.gif  ir nereikia pirkti priemonės galiukams. Vis vienu buteliuku mažiau  ax.gif

kokios cia kapsulytes taip gerai ne savo funkcija atlieka? lotuliukas.gif as pribaigiau skysta bronzanta ir dbr turiu tik 1,t.y. presuota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 20, 21:35)
Sally Hansen dideles bonkos nagu lako vailiklio jau atsibodo.
mesti, tai nieko nemetu, bo man ismetimas tai anokia cia optimizacija. tas pats kas pinigus paimti ir ismesti i suksliadeze. kai vargais negalais sunaudoju koki slamsteli, tai paskui gerai pasvarstau pries pirkdama toki pati. blogiausiu atveju mamai atiduodu, ta viska ima ir paskui laiko simtmeciais.


Papildyta:
QUOTE(mecia @ 2009 03 21, 13:34)
lyg apie mano mamą pasakei lotuliukas.gif
už tai aš irgi labai žiūriu ką jai duoti, nes po to pačiai tenka eiti po jos resursus ir mesti visus pasenusius daiktus doh.gif


lotuliukas.gif reikia temos "Mamu krepseliu optimizavimas" lotuliukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 23 kovo 2009 - 13:12
O pas mane be proto daug sesliu ir blizgesiu g.gif ir geru firmu ir gaila ismest verysad.gif o seseliai isvis uzknisa, turiu palete tokiu ryskiu ir be proto daug tonu alyviniu, tai y darba tokiu nenesiosi, tai ten savaitgaliais MB "gasdint" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2009 03 23, 14:01)
O pas mane be proto daug sesliu ir blizgesiu  g.gif ir geru firmu ir gaila ismest  verysad.gif o seseliai isvis uzknisa, turiu palete tokiu ryskiu ir be proto daug tonu alyviniu, tai y darba tokiu nenesiosi, tai ten savaitgaliais MB "gasdint"  blink.gif


į išparduotuvę neškit mirksiukas.gif gerų firmų už normalią kainą nesunkiai turėtų būt nupirkti ax.gif
Atsakyti