Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(ne mama @ 2009 03 21, 18:01)
o as katik be gailescio ismeciau visokiu pudru ir senu seseliu kruva thumbup.gif  taip gera dabar ax.gif  optimizacija greita ivyko blush2.gif

To gerio daug turiu, bet jie ilgai galioja, tai dar palaikysiu, tik nauju nebepirksiu, kol nesunaudosiu, vakar i nagu laku sandeli isimeciau, tai atradau net ka buvau pamirsus, kad turiu, su jais tai ko gero ilgiauisiai vargsiu kol optimizuosiu, nebent atiduosiu kam. Optimizavau duso zele palmolive, pastovejus gerai buvo, tai skalbimui suejo tas likutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 21, 18:01)
o as katik be gailescio ismeciau visokiu pudru ir senu seseliu kruva thumbup.gif  taip gera dabar ax.gif  optimizacija greita ivyko blush2.gif


Aš prasinešiau per spintas ir rūbų 2 maximinius maišus supakaau išmetimui doh.gif: Pasirodo į skudurines irgi tinku.... Tik ta liga dar nediagnozuota... Priskaičiavau virš 20 nešiojamų kelnių, 15 sijonų, palaidinių išvis be skaičiaus..... doh.gif: doh.gif: doh.gif:

O iš kosmetikos baiginėju drėkinančios kaukės likučius. Tai dėjausi kaukę šiandien 2 kartus (Prieš soliariumą ir po). Liko dar kokiems 2 kartams....

Subaigsiu rutulinį dezodorantą komandiruotėje ir išmesiu buteliuką. Žodžiu apsišvarinimo diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 21, 12:37)
As siuo metu kovoju su lupu balzamais, turiu net 6 doh.gif Uoliai tepliojuosi ir tikiuosi kad kadanors baigsiu biggrin.gif


tai nė iš tolo neprilygsta kalasaliom 2 ryškiai raudonų lūpdažių naikinimo pastangom biggrin.gif sugalvojau, kad paprasčiau būtų tuos lūpdažius man sutepti naudojant lūpų dažų teptuką, nes tada spalvos ryškumą lengviau reguliuoti, bet niekaip šiandien neapsisprendžiau kokį pirkti, nes kažkada seniau jau esu nusipirkusi labai prastą doh.gif aišku, kalno pinigų tam išleisti irgi nenoriu ax.gif
Atsakyti
per savaite, kaip plauku kauke suopti. Monoi.
Atsakyti
Baigineju kauke veidui, et dar porai kartu liko, bet eina eina. blush2.gif bigsmile.gif dar daug brudo. blink.gif
Atsakyti
pribaigiau veido šveitiklį su abrikosų kauliukais, jau įsipykęs jis man buvo, tai paskutinį kartą ne tik veidą bet ir viršutinę kūno dalį nušveičiau rolleyes.gif
kaukė nuo spuogų jau savo galiojima balandžio mėnesį pabaigs, tai po šveitimo procedūrų užsidėjau ją ir ant veido ir ant dekoltė ir ant pečių, nes kažko labai berti pradėjo doh.gif po vonios visa kūno sviestu išsitepiau wub.gif

žodžiu optimizacija vyksta ir pakankamai sėkmingai thumbup.gif
Atsakyti
O as savim siandien didziuojuosi kadangi atsispyriau vykstanciai garnier akcijai ir nenusipirkau dar vieno nereikalingo kuno losjonp biggrin.gif

Taip pat suskaiciavau savo turimus ranku kremus - 5 doh.gif todel viena nusinesiu i darba, kita i rankine, o trecias guli ant stalo ir yra naudojamas kas koki pusvalandi biggrin.gif
Atsakyti
as esu ant begalines ribos... noriu nusipirkti Lancome Juicy tubes komplekt,nes dabar triju kaina tik 99lt kai seip vienas apie 80 doh.gif doh.gif doh.gif neturiu draugiu su kuriom galeciau "susimesti" plius butu sunku pasidalinti atspalvius..
patarsit kuri ,ar verta? nesu meginus ju..
Atsakyti
as ismeciau MF likuti pudros kremines... kuri laika nebenaudojau is viso pudru, sian uzsitepiau ja,tai vaje vaje kokia kauke.. va ka daro atpratimas..
dar radau viena akiu daziuka su pasibaigusiu galiojimu nenaudojama ,tai rigi skrido i siuksline
ir ismeciau maybeline skaistalus...uzsipirkus esu vienus is artdeco pati,o kita nr is artdeco gavau dovanu, tai situ man per akis, o maybeline jau n metu senumo buvo biggrin.gif

ir sian subaigiau Bema sampuna nuo slinkimo bei dr.h Abrikosu kondicionieriu sausiems plaukams... abu patiko, tik sampunas netaupus,o balzamas net labai taupus buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 03 22, 16:24)
as esu ant begalines ribos... noriu nusipirkti Lancome Juicy tubes komplekt,nes dabar triju kaina tik 99lt kai seip vienas apie 80  doh.gif  doh.gif  doh.gif neturiu draugiu su kuriom galeciau "susimesti" plius butu sunku pasidalinti atspalvius..
patarsit kuri ,ar verta? nesu meginus ju..



iš savo patirties galiu pasakyti, kad tokie rinkinukai yra skirti tik tam, kad iškištų kurią nors visiškai neperkamą prekę, šiuo atveju blizgio spalvą g.gif manau būtų daug protingiau išsirinkti pačia pačiausią spalvytę ir ją vieną nusipirkti 4u.gif

beje tas Juicy Tubes tik planuoju kada nors pabandyti, bet tik tada, kai pagal optimizacijos taisykles neturėsiu jokio blizgių pertekliaus tongue.gif bet man nelabai patinka ne teptuku tepami blizgiai, tai dar labai pagalvosiu prieš pirkdama...
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 03 22, 16:24)
as esu ant begalines ribos... noriu nusipirkti Lancome Juicy tubes komplekt,nes dabar triju kaina tik 99lt kai seip vienas apie 80  doh.gif  doh.gif  doh.gif neturiu draugiu su kuriom galeciau "susimesti" plius butu sunku pasidalinti atspalvius..
patarsit kuri ,ar verta? nesu meginus ju..

jei patinka lipnūs, ilgai išliekantys blizgiai, tai patiks smile.gif
Sarmoj ar Kristianoj gi gali pasibandyt ax.gif
Atsakyti
oi su blizgiais tai as gerai sukuosi. nusipirkau Essences kazkoki maziuka iki 10 lt kainavo, tai naudosiu ilgai matyt. grazu man tie blizgiai, lupdaziai visokie ale tingiu naudot, tai nusprendziau nebepirkti. vazelinu pateplioju ir good.
Atsakyti