Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2009 03 19, 22:19)

tai kūno losjonus visus taip greitai suterliojai????

Liko Ahava ir kvepaliniai. Tai kvepalinių neskubu optimizuot, o su Ahava tirkiausia atsisveikinsiu ax.gif
Atsakyti
Optimizavau Margaritos tonika, dar trys tokie pat laukia, akciju auka as doh.gif
I siuksliu deze iskeliavo pasibaigusiu galiojimu loreal savaiminio idegio kremas, stovejo ilgiausiai (kaip as anksciau neatkreipiau demesio tongue.gif ) .Antakiu zele Uma, irgi pasibaigusiu galiojimu, naudota vos pora kartu. Kazkodel turiu itarima, kad ten pat keliaus TBS mandarininis lupu sviestukas, nes kiek tepliojuos, tiek vis labiau ir labiau skyla vienas lupu kamputis ir serpetoja lupos, mazu netinka man jis visai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 03 18, 12:13)
1. Išduodu paslaptį: gavau darbe, kaip padėką. Kažkiek tuo metu naudojau, paskui nustojau naudot. Ir ką?
2. Žmonėm, taupantiems pinigus, yra tikrai patogiau padovanot kokį gražų ar skaniai kvepiantį muiliuką už 5-7lt, nei čekį už 50 lt (sutikite, ne visose parduotuvėse išrašomi čekiai bet kokiai sumai, dažniausiai tai būna 50- 100- 150, dabar gal yra ir už 20), arba kūno losjoną irgi gražiai įpakuotas, ne fufliakas, kaipo gera priemonė kainuojanti 15 ar 20 lt, bet ne 50. 

Ačiū Dievui, akcijinių prekių dovanotojų ir veiudo kosmetikos dovanotojų neturiu. Problema su kūno priežiūrom labiau biggrin.gif



netureciau kantrybes terliotis..ismesciau is viskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2009 03 20, 18:49)
netureciau kantrybes terliotis..ismesciau is viskas wub.gif

Ranka man nekyla gerų daiktų išmetinėt. Sunaudosiu, jei tik netingėsiu kaskart po dušo skirti po porą minučių terlionėms smile.gif Užtat kovą-balandį ir gegužę išlaidos kosmetikai tikrai nesieks daugiau nei 20 lt mėnesiui biggrin.gif O mažu ir su 0 prasisuksiu. Va kokį pliusą radau smile.gif
Atsakyti
Sally Hansen dideles bonkos nagu lako vailiklio jau atsibodo.
mesti, tai nieko nemetu, bo man ismetimas tai anokia cia optimizacija. tas pats kas pinigus paimti ir ismesti i suksliadeze. kai vargais negalais sunaudoju koki slamsteli, tai paskui gerai pasvarstau pries pirkdama toki pati. blogiausiu atveju mamai atiduodu, ta viska ima ir paskui laiko simtmeciais.
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 20, 21:35)
Sally Hansen dideles bonkos nagu lako vailiklio jau atsibodo.
mesti, tai nieko nemetu, bo man ismetimas tai anokia cia optimizacija. tas pats kas pinigus paimti ir ismesti i suksliadeze. kai vargais negalais sunaudoju koki slamsteli, tai paskui gerai pasvarstau pries pirkdama toki pati. blogiausiu atveju mamai atiduodu, ta viska ima ir paskui laiko simtmeciais.



o kam optimizuot lako valikli, jei jis savo darba gerai daro g.gif na nebent nusipirkai, o nagu nelakuoji tongue.gif as tu sally hansen dideliu bonku jau kokias 4 sunaudojau, ir visai nesidziaugiu kad vel i pabaiga- nes nieko geresnio jau neieskosiu, labai ir tas geras rolleyes.gif
beto, as optimizacija suprantu kad kelias panasias priemones pakeiti kazkokia viena, arba isvis atsisakai, o kuo pakeist lako valikli unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 21 kovo 2009 - 10:00
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 20, 20:35)
blogiausiu atveju mamai atiduodu, ta viska ima ir paskui laiko simtmeciais.



lyg apie mano mamą pasakei lotuliukas.gif
už tai aš irgi labai žiūriu ką jai duoti, nes po to pačiai tenka eiti po jos resursus ir mesti visus pasenusius daiktus doh.gif
Atsakyti
As siuo metu kovoju su lupu balzamais, turiu net 6 doh.gif Uoliai tepliojuosi ir tikiuosi kad kadanors baigsiu biggrin.gif
Atsakyti
Optimizavau mandarinini lupu sviestuka TBS, iskrapsciau ji lauk, prisidejau naturalaus simondsiju sviesto, bent jau lupos neserpetos daugiau kaip nuo mandarininio, ko gero pavargsiu kol sunaudosiu, bet vistiek geriau negu anas. Gal net masinoj paliksiu,nes vaziuojant daznai reikia tepliotis.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 03 21, 12:37)
As siuo metu kovoju su lupu balzamais, turiu net 6 doh.gif Uoliai tepliojuosi ir tikiuosi kad kadanors baigsiu biggrin.gif

aš irgi šitoj vietoj dirbu 4u.gif
Atsakyti
Šiuo metu viska nenaudojama esu suoptimizavusi bigsmile.gif cool.gif , dabar trūkstamus dalykus susipirkti reikia, bet ne visai yra galimybės . . . .
Nebereikalingas plaukų priežiūros priemones atidaviau ilgakasėms draugėms, o kitą kosmetiką už simbolinę kainą pardaviau biggrin.gif
Atsakyti
o as katik be gailescio ismeciau visokiu pudru ir senu seseliu kruva thumbup.gif taip gera dabar ax.gif optimizacija greita ivyko blush2.gif
Atsakyti