Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 18, 15:07)
Pas mane tendencija ryškėja tokia, kad naujos priemonės susinaudoja greičiau, nei anksčiau įsigytos... Reikia kažkaip apsukt mąstymą ir pabaigt senas  doh.gif

p.s. Aš čia morališkai jau kokia antra diena nusiteikinėju, nes kitaip nieko nepasieksiu  schmoll.gif  Silpna šitoj vietoj esu, nors kai tik pradėjau skaityti šią optimizavimo temą kažkada seniai tai buvau taip suoptimizavus savo kosmetikos krepšelį, kad nebuvo nei vienos nereikalingos priemonės.


Aš jau prisiverčiau save naujas priemones pasidėti į lentyną kol senų nesubaigiu (nesiskaito netikusioms senoms) ax.gif

Atsakyti
aš dabar visas liekanėles užbaiginėju, naujesnių jau porą savaičių neliečiu smile.gif per tą laiką pabaigiau tik vieną purškiamą plaukų kondicionierių ir du akių makiažo valiklius, kažkaip lėtai naudojasi man viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievag @ 2009 03 18, 19:08)
aš dabar visas liekanėles užbaiginėju, naujesnių jau porą savaičių neliečiu smile.gif per tą laiką pabaigiau tik vieną purškiamą plaukų kondicionierių ir du akių makiažo valiklius, kažkaip lėtai naudojasi man viskas  unsure.gif

greit naudojasi kai naudoji į šiukšliadėžę arba kriauklę smile.gif kantrybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 18, 15:39)
Aš jau prisiverčiau save naujas priemones pasidėti į lentyną kol senų nesubaigiu (nesiskaito netikusioms senoms) ax.gif

Man dar trūksta, kad tiek valios turėčiau. Pabandau iš pradžių naują priemonę kokią, o paskui užsikabinu ir nėra gal... o sena stovi ir kai kada tik naudojama būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 18, 21:46)
Man dar trūksta, kad tiek valios turėčiau. Pabandau iš pradžių naują priemonę kokią, o paskui užsikabinu ir nėra gal... o sena stovi ir kai kada tik naudojama būna  doh.gif



man irgi tai yra labai sunkiai įveikiama, todėl dabar nieko naujo nebeperku, kol seno neišnaudosiu, nes kitaip tai tikrai vėl bus užburtas ratas, nauja patiks ir naudosiu, o sena stovės ir dulkės...
Atsakyti
Sąžiningai subaigiau Botanics akių makiažo valiklį. Lieku su vieninteliu Versace ir tikrai jokio nebepirksiu, kol šio nedamušiu. Ale kaip viskas paprasta dabar - nereikia pusvalandį svarstyti, kurį čia šiandien panaudojus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Geriausia optimizuoti mazus kiekius. pvz, vietoj didelio butelio lako nuemejo pirkti maza. as tai uzsipirkau kaukiu visokiu dideliu pakuociu, pvz. Gaia, nzn kaip teks sunaudot tokia talpa. dideli kiekiai pasiteisina tada, kai priemone daznai naudojama.
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 19, 20:57)
Geriausia optimizuoti mazus kiekius. pvz, vietoj didelio butelio lako nuemejo pirkti maza. as tai uzsipirkau kaukiu visokiu dideliu pakuociu, pvz. Gaia, nzn kaip teks sunaudot tokia talpa. dideli kiekiai pasiteisina tada, kai priemone daznai naudojama.

Na nagų lako nuėmėją sunaudoju kažkaip ax.gif Visada perku Sally hansen bonkas ax.gif

Plaukų kaukes irgi sunaudoju... neužsistovi ax.gif

Va dabar makaluoju aliekų kūnui jau ax.gif aijsiu leškų pamasažuot prieš miegą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 19, 19:57)
Geriausia optimizuoti mazus kiekius. pvz, vietoj didelio butelio lako nuemejo pirkti maza. as tai uzsipirkau kaukiu visokiu dideliu pakuociu, pvz. Gaia, nzn kaip teks sunaudot tokia talpa. dideli kiekiai pasiteisina tada, kai priemone daznai naudojama.


o man Gaia kažkaip visai greitai einasi g.gif ir galvoju, kad po to vėl tokią pačią reikės nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2009 03 19, 20:57)
Geriausia optimizuoti mazus kiekius. pvz, vietoj didelio butelio lako nuemejo pirkti maza. as tai uzsipirkau kaukiu visokiu dideliu pakuociu, pvz. Gaia, nzn kaip teks sunaudot tokia talpa. dideli kiekiai pasiteisina tada, kai priemone daznai naudojama.

Matai, kai kuriu dalykų tiesiog nėra mažo kiekio pirkti. pvz kaip su nagų lakais, ieškojau labai tamsios spalvos, mavala neturėjo ko man reik, iš šviesių irgi ne tokie atspalviai. tai nepirkau išvis. o jei mirtinai mirtinai prireiktu, tai tektu imt dideli buteliuka, jei randi tą spalvą krios ieškai. o siaip standartiniai kiekiai losjonų ir pan, 150, 250, 200 ir pan.

QUOTE(jadzka @ 2009 03 19, 21:22)
Va dabar makaluoju aliekų kūnui jau ax.gif aijsiu leškų pamasažuot prieš miegą  lotuliukas.gif

tai kūno losjonus visus taip greitai suterliojai????
Atsakyti
va, galiu pasigirti, kad atradau dar vieną optimizacijos nišą: nusprendžiau būti sąžininga pati sau ir daugiau savęs nebeapgaudinėti - kaukių dėtis aš nemėgstu, tingiu ir be jų puikiai išsiverčiu. blogiausiu atveju visada galiu pasiimti molio ir užsidrėbti sluoksnelį. jis sausas ir pigus, tai gali stovėti kurį laiką ramiai.
tokiu būdu vieną kaukę tiesiog išmečiau (bet čia jau seniau), nes ir galiojimas jau pusmetį buvo pasibaigęs, o kitą perleidau sesei, kuri už mane uoliau savo inkštirus su kaukėm kankina. sakiau, jei užeis noras kaukės, tai pasiskolinsiu iš jos. sau pasilikau tik molį.

o vat kur arbatmedžio aliejų kišti, tai nežinau mastau.gif naudodavau jį tik į molio kaukes, bet vis tiek dar jo likę labai daug. kitur negaliu lašint, nes MB skyrybom iškart pradeda grasinti biggrin.gif
turiu nusipirkusi kremą kojoms su arbatmedžiu, tai pasislėpus nuo MB terlioju, nes tik užuodžia - iškart vėją pakelia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 20, 09:18)
o vat kur arbatmedžio aliejų kišti, tai nežinau  mastau.gif  naudodavau jį tik į molio kaukes, bet vis tiek dar jo likę labai daug. kitur negaliu lašint, nes MB skyrybom iškart pradeda grasinti biggrin.gif
turiu nusipirkusi kremą kojoms su arbatmedžiu, tai pasislėpus nuo MB terlioju, nes tik užuodžia - iškart vėją pakelia laugh.gif

Arbatmedį pasidėk į namų vaistinėlę. Pravers dezinfekcijai, labai gerai puolant peršalimo ir pan ligoms, slogai porą lašų ištrint tarp delnų ir kvėpti, uostyti, padeda. Inhaliacijoms dar. Žodžiu laikykj kaip vaistą. Bo vaistai cukraus vata kvepėti dažniausiai nekvepia.
Atsakyti