Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(Marla @ 2010 01 26, 22:24)
Aš irgi netiu kur sandėliuot, bet sandėliuoju. Po Kalėdų...

Aš džiaugiuosi, kad šiemet pas mane Kalėdos šiuo klausimu buvo nepavojingos. bigsmile.gif
QUOTE(begike @ 2010 01 26, 23:07)
mano strategija tokia: naudoti priemones pagal odos poreikius, o ne reklama, kuri persa: prausiklis, tonikas, kremas, sveitiklis, kauke ir t.t. Jei neseksi sios programos, neva turesi labai nesvaria, negrazia oda...  biggrin.gif 
Pvz. as zinau, kad sveitikliu man negalima, tonikai man nepatinka ir nematau prasmes juos naudot, kaukes irgi nereikia, jei oda atrodo ir jauciasi gerai.
Zodziu reik gerai pazint savo oda, plaukus ir naudot tik pagal poreiki, o ne tam, kad taip "reikia"  mirksiukas.gif

Pas mane logika ta pati, tik va vistiek tų priemonių ne 1 ir ne 2... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2010 01 27, 00:08)
Pas mane logika ta pati, tik va vistiek tų priemonių ne 1 ir ne 2...  doh.gif

as tai priemoniu, kuriu nenaudoju, patraukiu toliau nuo akiu arba stengiuos kur nors numuilint, o cia ziurek ir galiojimas baigiasi ir reikia mest lauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 01 27, 10:44)
as tai priemoniu, kuriu nenaudoju, patraukiu toliau nuo akiu arba stengiuos kur nors numuilint, o cia ziurek ir galiojimas baigiasi ir reikia mest lauk  smile.gif


čia ne optimizavimas, o savęs apgaudinėjimas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 01 27, 10:44)
as tai priemoniu, kuriu nenaudoju, patraukiu toliau nuo akiu arba stengiuos kur nors numuilint, o cia ziurek ir galiojimas baigiasi ir reikia mest lauk  smile.gif



pritariu prieblandai, nė velnio čia optimizacija nekvepia.. aš pasinaudojau jau ankščiau merginų duotais patarimais, kaip ne pagal paskirtį sunaudoti ne itin patinkančias priemones ir bent jau kol kas gyvenu be krūvos nereikalingų daiktų ax.gif aišku po švenčių yra šioks toks nukrypimas, bet viskas proto ribose ax.gif
Atsakyti
Na bet gal pries ismetant suskausta sirdi ir begike kitakarta perkant lb gerai pagalvoja,ar tikrai to jau reikia,ar tikrai nebeturi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 01 27, 11:57)
čia ne optimizavimas, o savęs apgaudinėjimas  cool.gif

drinks_cheers.gif šiukšlių dėžė - ne optimizavimo išeitis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2010 01 27, 15:20)
Na bet gal pries ismetant  suskausta sirdi ir begike kitakarta perkant lb gerai pagalvoja,ar tikrai to jau reikia,ar tikrai nebeturi..  rolleyes.gif


jei širdį suskausta PRIEŠ perkant, tada sutinku, kad rezultatas yra. bet jei išmetant, tai šnipštas. kaip sakoma, don't cry over spilt milk rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 01 27, 10:57)
čia ne optimizavimas, o savęs apgaudinėjimas  cool.gif



QUOTE(mecia @ 2010 01 27, 14:26)
pritariu prieblandai, nė velnio čia optimizacija nekvepia.. aš pasinaudojau jau ankščiau merginų duotais patarimais, kaip ne pagal paskirtį sunaudoti ne itin patinkančias priemones ir bent jau kol kas gyvenu be krūvos nereikalingų daiktų ax.gif aišku po švenčių yra šioks toks nukrypimas, bet viskas proto ribose ax.gif

reiskia as kitaip optimizacija suprantu. Arba su minimalizmu painioju. Lieka pas mane tik tai, ka naudoju, o del nereikalingu daiktu, netinkanciu, nesuku sau galvos kur kaip sunaudot, ju nebelieka paprasciausiai.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 01 28, 13:36)
reiskia as kitaip optimizacija suprantu. Arba su minimalizmu painioju. Lieka pas mane tik tai, ka naudoju, o del nereikalingu daiktu, netinkanciu, nesuku sau galvos kur kaip sunaudot, ju nebelieka paprasciausiai.


na kosmetikos ir kitų panašių priemonių naudojimo/pirkimo atveju optimizacija man reikalinga dėl minimalizmo cool.gif "priversdama" save sunaudoti VISAS priemones (nekalbu apie alergiją keliančias) tikrai iki minimumo sumažinu reikalingiausių priemonių sąrašiuką.. kad ir dabar veido serumą tepu kojom (ir nuoširdžiai sau pasižadu daugiau nepirkti gerai nepagalvojus), eilėje keli dovanų gauti losjonai, daugiau nieko per daug neturiu g.gif pasibaigus šaltukui apsauginį kremą sunaudosiu pėdoms/keliams/alkūnėms, nes tikrai nespėsiu išnaudoti, o iki kitos žiemos (nes galiojimas leistų) tikrai nesirengiu sandėliuoti ax.gif
Atsakyti
Sveikos, nevisai į temą, bet kažkiek susiję su optimizavimu- norėčiau paklausti, kokių esat atradusios priemonių "2 viename", "3 viename".. Domina ne šiaip priemonės, ant kurių taip užrašyta, o kurios tikrai atlieka kelias funkcijas, pvz, nenuplaunami balzamai plaukam, kurie tuo pačiu apsaugo nuo karščio ir pan 4u.gif labai norėtusi sumažinti kosmetikos buteliukų skaičių doh.gif
Atsakyti
Tikrai turiu pasidžiaugti, kad mano optimizacija vyksta tikrai pakankamai sklandžiai, pavyzdžiui, eisiu į parduotuvę nusipirkti prausiklio veidui tikrai žinodama, kad man jo reikia, nes pabaigiau jau visus, nors dar reikia Medimix muiliuką pabaigt, tai reiškia kol pabaigsiu turėsiu pakankamai laiko išsirinkti geriausią naują prausiklį. Dar liko problema su kremukais visokiais, bet žinau, kad pati pabaigsiu, tikiuos kuo greičiau liks tik vienas kremukas, na paprasčiausiai atsibodo, kai spintelė pilna visko, ko reikia ir nereikia, aišku viskas sunaudojama, tačiau pastebėjau, kad reikia labai pagalvot prieš perkant daiktą o ne aklai pirkti, renkuos per kelis kartus dabar, kas geriausia, ir tikiuos kad vis toliau man taip neblogai seksis ir galėsiu pasigirt savo valios padariniais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bitute737 @ 2010 03 03, 21:42)
Sveikos, nevisai į temą, bet kažkiek susiję su optimizavimu- norėčiau paklausti, kokių esat atradusios priemonių "2 viename", "3 viename".. Domina ne šiaip priemonės, ant kurių taip užrašyta, o kurios tikrai atlieka kelias funkcijas, pvz, nenuplaunami balzamai plaukam, kurie tuo pačiu apsaugo nuo karščio ir pan 4u.gif labai norėtusi sumažinti kosmetikos buteliukų skaičių doh.gif

na pvz jeigu šampūnas netinka ar šiaip kas nors blogai, visada galima panaudot kaip dušo želę, įvairius veido kremus kojom ar kūnui, o šiaip pati atradau, kad veidą neblogai prausti su rankų muilu iš amway, jis švelnesnis už daugumą mano naudotų prausiklių, o losjoną iš tos pačios firmos kūnui naudoju kartais veidui, ir labai gerai drėkina ir spuogelių apmažina ax.gif o dėl plaukų tai nelabai esu atradus tokių priemonių, paprasčiausiai manau reikėtų rečiau naudoti džiovintuvus tiesintuvus ir etc. ir nereikės priemonių nuo karščio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute737 @ 2010 03 03, 20:42)
Sveikos, nevisai į temą, bet kažkiek susiję su optimizavimu- norėčiau paklausti, kokių esat atradusios priemonių "2 viename", "3 viename".. Domina ne šiaip priemonės, ant kurių taip užrašyta, o kurios tikrai atlieka kelias funkcijas, pvz, nenuplaunami balzamai plaukam, kurie tuo pačiu apsaugo nuo karščio ir pan 4u.gif labai norėtusi sumažinti kosmetikos buteliukų skaičių doh.gif



Sveika smile.gif
na aš tokių jau labai pasiteisinusių priemonių 2 ar 3 in 1 nesu atradusi, man kažkaip kiekviena priemonė, atliekanti savo funcija yra reikalinga, o optimizuoti būtina jau tada, kai vienodą funkciją atliekančių priemonių yra daugiau nei viena pakuotė doh.gif šiuo metu pas mane viskas gana tvarkingai naudojama, tik losjonai kūnui kažko ilgokai užsilaiko.. o užvakar pamačiau, kad pabaigiau paskutinį šampūno lašelį, sandėliuke neturiu jokio kito, nors visada turėdavau atsargoj doh.gif bet ta proga bus išnaudoti šampūnų mėginėliai iš žurnalų rolleyes.gif
Atsakyti