Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

QUOTE(ne mama @ 2009 11 11, 11:17)
smile.gif labai patinka Clarins testeriukai- uztenka kokiai savaitei- tai tada tikrai gali ivertint kaip tinka priemones


QUOTE(Marla @ 2009 11 11, 12:08)
Tokius testeriukus kaip Clarins ir turėjau minty, kurių užtenka ilgesniam laikui t.y. savaitei ar dviems.



o kur gaunat Clarins meginuku ? 4u.gif kristianoj ? nes ten pastaruoju metu kazkaip neturi jokiu meginiu... unsure.gif
Atsakyti
Anksčiau pirkdavau The Body Shop šveitiklius, bet dabar namie neturiu nei vieno pirktinio, nes nėra poreikio. Iškeičiau į geresnį šveitiklį (ir pigesni thumbup.gif ), tai yra šveitiklį su kava (kiti naudoja kavos tirščius)
Galima susimaišyti pagal poreikius, truputis dušo želės, kūno losjono (jei yra kokio optimizavimui), kavos ir eterinio aliejaus thumbup.gif

Optimizacijai dabar turiu Du Garnier losjonus, daugiau tikrai nepirksiu schmoll.gif
(vidurinysis) turėtų būti bekvapis, tačiau turi kvapą, ir tokį labai specifinį.
user posted image

Šio kvapas kaip indų ploviklio citrininio, pasitepus limpa, oda apsitraukia tarsi sluoksniu kažkokiu.
user posted image

pirmąjį bandau kojoms sutepti, o antrąjį pėdoms ir šveitikliui gaminti.
Atsakyti
QUOTE(Marchesa @ 2009 12 06, 18:14)
Mane irgi sugrauzia kartais sazine, kad visko tikrai per daug turiu. Kita vertus, gi taip smagu nusipirkti nauja daikciuka, bandyti, tad ir prisikaupia lobiui smile.gif mano apsedimas yra priemones lupoms, na ir jeigu kazkas neyprastai pigiai pasirodo parduotuvese nusperku ateiciai. Labiausiia sazine grauzia, kai priemone netinka ir stovi nenaudojama, pvz sampunai - ju meginiu buna labai retai, o man nuo daugumos atsiranda pleiskanu. tada atiduodu mamai arba leidziu sunaudot draugui, nes tam tinka viskas smile.gif Praradau vilti nuspirkti kremine pudra, nes visos bandytos atrode baisiau, negu buciau visai be makijazo, tad suoptimizavau ir pirksiu tik burias pudras smile.gif taip pat supratau, kad duso zeles, visos be isimties, man sausina oda, tad nuspirkau naturalaus muilo ir nuo to laiko nebereikia jokiu kuno losjonu, nes oda atsigavo, tepuosi tik kai norisi save palepinti, bet realios butinybes nera. Muilo ir kaina mazesne, ir skalsesnis + atsigavo oda.  dar supratau, kad kuno sveitikliai yra nereali prabanga, nes neilgam uztenka, efekto beveik jokio, tad dabar pirkau naturalu druskos ir aliejaus vienam kartui, labai patiko. Manau ateityje darysiuos pati - gal kas bandet darytis is druskos ir gera receptuka turit?

Kadangi man ta pati problema su sampunais, paklausiu, gal atradot toki, kuris puikiai tinka ir nesukelia pleiskanu? smile.gif As taip pat naturaliu muilu ir visos kosmetikos salininke, tad koki muila naudojat? mirksiukas.gif 4u.gif

Sveitikliu as visai nenaudoju, nejauciu poreikio. Jei butu poreikis, manau su kempine galima neblogai apsisveist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2009 12 06, 19:24)
o kur gaunat Clarins meginuku ?  4u.gif  kristianoj ? nes ten pastaruoju metu kazkaip neturi jokiu meginiu...  unsure.gif

Mėginukų Clarins buvau gavus seniai Kristianoj, bet paskutinįkart gavau Douglas. Ten gal dar ir turi. Paklausk prie progos smile.gif
2. Dėl šampūno ir galvos odos pas mane ta pati problema- pleiskanos. Bandausi šiuo metu nebrangius variantus ir dažniausia plaukam viskas gerai, bet oda schmoll.gif , ne tai. Išbandyti ir greičiausiai nebus kartojami: Faith in Nature aloe atrodo, žalias, Hymalaya normaliems plaukams, nuo pleiskanų. Dabar galvoju išbandyt Margaritos kokį alaus šampūną...arba Rasos naujų pasirodė su vaistažolėm ar panašiai. Reiktų rekomendacijų dar smile.gif
3. Dėl muilo aš irgi senokai muilu pakeičiau visas dušo želes, nebent per Kalėdas eilinį sykį gausiu, mėgsta tetos padovanot, skaniai kvepiančių, tai turėsiu ką optimizuot iš naujo biggrin.gif O jei negausiu, kokį muilą rekomenduotumėte? Norisi kažko naujo, nors gerai ir Lathantique ir Linea smile.gif

O šiaip labai jau lėtai baigiasi mano priemonės. Šiandien vakare atsikratysiu gal kokių 3 biggrin.gif Hymalaya šampūno liko "ant dugno",nagų odelių minkštiklio irgi ne ką daugiau ir jo nebekartosiu, odelių aliejumi pakeisiu, purškiama priemonė plaukams bus kartojama pavasarį, o kol kas "damušiu" plaukų aliejuką. Dar gerai tiesinančią priemonę pabaigti, nes iš esmės nebelabai aš betiesinu tuos plaukus smile.gif Seniokai revizijos beje nesidariau smile.gif Reik pasiskaičiuot, vis viena šio bei to prisidiėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 09 gruodžio 2009 - 10:00
ooo, man reik irgi subaigt ir tiesinančią, ir garbanojančią priemones biggrin.gif jos abi pienelio konsistencijos. ale su plaukais aš dabar tiek nesicackinu. pamėgau kuodą ir labai gerai. tingiu vėl žaist vien tam, kad sunaudočiau tas priemones.

aš va šampūnų ir balzamų plaukams po 3 prasigyvenau biggrin.gif bet kad viskas sunaudojama, nejaučiu poreikio suoptimizuot ypatingais būdais, tai tiesiog naudoju pagal paskirtį. gal tik reik dalį pasidėt į sandėliuką, kad nors vietos mažiau užimtų biggrin.gif
Atsakyti
man tai veido, plauku, kuno kosmetika susinaudoja anksciau ar veliau, bet va seselius ar lupdazius kada esu uzbaigus, nepamenu g.gif ir ju vis kaupiasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2009 12 09, 15:20)
man tai veido, plauku, kuno kosmetika susinaudoja anksciau ar veliau, bet va seselius ar lupdazius kada esu uzbaigus, nepamenu g.gif ir ju vis  kaupiasi doh.gif


su seseliais ir man nekas. Vat vel naujus nusipirkau..ir dar bent keturi panasiu spalvu kosmetinej voliojasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 12 09, 09:55)
Mėginukų Clarins buvau gavus seniai Kristianoj, bet paskutinįkart gavau Douglas. Ten gal dar ir turi. Paklausk prie progos smile.gif 
2. Dėl šampūno ir galvos odos pas mane ta pati problema- pleiskanos. Bandausi šiuo metu nebrangius variantus ir dažniausia plaukam viskas gerai, bet oda  schmoll.gif , ne tai. Išbandyti ir greičiausiai nebus kartojami: Faith in Nature aloe atrodo, žalias, Hymalaya normaliems plaukams, nuo pleiskanų. Dabar galvoju išbandyt Margaritos kokį alaus šampūną...arba Rasos naujų pasirodė su vaistažolėm ar panašiai. Reiktų rekomendacijų dar smile.gif
3. Dėl muilo aš irgi senokai muilu pakeičiau visas dušo želes, nebent per Kalėdas eilinį sykį gausiu, mėgsta tetos padovanot, skaniai kvepiančių, tai turėsiu ką optimizuot iš naujo biggrin.gif O jei negausiu, kokį muilą rekomenduotumėte? Norisi kažko naujo, nors gerai ir Lathantique ir Linea smile.gif 

O šiaip labai jau lėtai baigiasi mano priemonės. Šiandien vakare atsikratysiu gal kokių 3 biggrin.gif Hymalaya šampūno liko "ant dugno",nagų odelių minkštiklio irgi ne ką daugiau  ir jo nebekartosiu, odelių aliejumi pakeisiu, purškiama priemonė plaukams bus kartojama pavasarį, o kol kas "damušiu" plaukų aliejuką. Dar gerai tiesinančią priemonę pabaigti, nes iš esmės nebelabai aš betiesinu tuos plaukus smile.gif Seniokai revizijos beje nesidariau smile.gif Reik pasiskaičiuot, vis viena šio bei to prisidiėjo.

A bandziau margaritos sampuna nuo pleiskanu. Na, patiko tai, kad jis toks gaivinantis pasirode ir kvepia svelniai, agurkus primena smile.gif Bet pleiskanu nepanaikino ir plaukai siaubingai issausejo. Tikrai siaubingai. Nupirkau kauke, bet retai ja naudoju. Pakeiciau sampuna ir tas plauku siurkstumas dingo smile.gif
Del muilo, naudoju urtekram ax.gif Eucerin irgi muilas patiko smile.gif

QUOTE(gatinha2 @ 2009 12 09, 14:20)
man tai veido, plauku, kuno kosmetika susinaudoja anksciau ar veliau, bet va seselius ar lupdazius kada esu uzbaigus, nepamenu g.gif ir ju vis  kaupiasi doh.gif

tai pasilikit tik tai, ka naudojat ir viskas. O visa kita nukiskit i kokia deze ir kampa, kol sugalvosit, ka su jais daryti. Jei uzeis noras issitrauksit vel, jei ne, reiskia ir veliau nebeprisireiks smile.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif
o aš iki lašelio mėgstu viską išbaikt biggrin.gif
tik pas mane kita liga aš laaabai mėgstu kad priemonės spintelėje derėtų, taigi pamėgau jau seniai Nivea firmą ir visą kosmetiką, išskyrus dekoratyviąją perku tos firmos doh.gif bet man gražu biggrin.gif na ir priemos man tinka kol kas nesiskundžiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 12 09, 09:55)
Mėginukų Clarins buvau gavus seniai Kristianoj, bet paskutinįkart gavau Douglas. Ten gal dar ir turi. Paklausk prie progos smile.gif 
2. Dėl šampūno ir galvos odos pas mane ta pati problema- pleiskanos. Bandausi šiuo metu nebrangius variantus ir dažniausia plaukam viskas gerai, bet oda  schmoll.gif , ne tai. Išbandyti ir greičiausiai nebus kartojami: Faith in Nature aloe atrodo, žalias, Hymalaya normaliems plaukams, nuo pleiskanų. Dabar galvoju išbandyt Margaritos kokį alaus šampūną...arba Rasos naujų pasirodė su vaistažolėm ar panašiai. Reiktų rekomendacijų dar smile.gif
3. Dėl muilo aš irgi senokai muilu pakeičiau visas dušo želes, nebent per Kalėdas eilinį sykį gausiu, mėgsta tetos padovanot, skaniai kvepiančių, tai turėsiu ką optimizuot iš naujo biggrin.gif O jei negausiu, kokį muilą rekomenduotumėte? Norisi kažko naujo, nors gerai ir Lathantique ir Linea smile.gif 

O šiaip labai jau lėtai baigiasi mano priemonės. Šiandien vakare atsikratysiu gal kokių 3 biggrin.gif Hymalaya šampūno liko "ant dugno",nagų odelių minkštiklio irgi ne ką daugiau  ir jo nebekartosiu, odelių aliejumi pakeisiu, purškiama priemonė plaukams bus kartojama pavasarį, o kol kas "damušiu" plaukų aliejuką. Dar gerai tiesinančią priemonę pabaigti, nes iš esmės nebelabai aš betiesinu tuos plaukus smile.gif Seniokai revizijos beje nesidariau smile.gif Reik pasiskaičiuot, vis viena šio bei to prisidiėjo.

as taip pat kariauju su jautria galvos oda doh.gif kuria pati manau ijautrinau su sampunu bandymais, nes kaskart kitu plaudavau, bet oda man apramina Vichy sampunas- bandziau nuo pigiausiu iki brangesniu priemoniu- sulsena, head n shoulders, nizoral, kerastase, bet niekas taip nepadejo- tik vichy- dar kartais padeda gilaus valymo sampunas, kai jauciu kad jau oda pradejo siaustis, uzsidedu ji ir tada mylima Vichy nuo pleiskanu, iskart apsitvarko, o kol oda nesusierzina naudoju senus savo pamegtus, kurie ja vel iserzina ir taip begalo be krasto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2009 12 11, 20:52)
as taip pat kariauju su jautria galvos oda  doh.gif  kuria pati manau ijautrinau su sampunu bandymais, nes kaskart kitu plaudavau, bet oda man apramina Vichy sampunas- bandziau nuo pigiausiu iki brangesniu priemoniu- sulsena, head n shoulders, nizoral, kerastase, bet niekas taip nepadejo- tik vichy- dar kartais padeda gilaus valymo sampunas, kai jauciu kad jau oda pradejo siaustis, uzsidedu ji ir tada mylima Vichy nuo pleiskanu, iskart apsitvarko, o kol oda nesusierzina naudoju senus savo pamegtus, kurie ja vel iserzina ir taip begalo be krasto  doh.gif

O kaip jums tas jautrumas pasireiskia? Man isiplovus galva su betkokiusampunu viskas o,bet antra trecia diena traaaagiskai niezti,kasaus ir kasaus doh.gif nesiriebaluoja,bet vistiek tenka daznai plaut,kad nebenieztetu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 12 11, 16:58)
tai pasilikit tik tai, ka naudojat ir viskas. O visa kita nukiskit i kokia deze ir kampa, kol sugalvosit, ka su jais daryti. Jei uzeis noras issitrauksit vel, jei ne, reiskia ir veliau nebeprisireiks  smile.gif

bijau, kad jei nukisiu kur, paskui kosmetine atrodys per tuscia, tai ir vel prisipirksiu lotuliukas.gif , todel kaip tik bandau laikyt po akimis, kad naudociau dazniau ax.gif. Ne tai, kad man ju nebereikia, bet pasirinkimas per platus, kol susinaudoja koks seselis, ilgai reikia laukt blush2.gif
Atsakyti