Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

tyliai sekiau sia tem, o jai lyg ir galas atejo doh.gif kaip suprantu, visos jau susioptimizavo savo kosmetinius krepselius 4u.gif na man teks dar prie to padirbet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2009 11 10, 17:24)
tyliai sekiau sia tem, o jai lyg ir galas atejo  doh.gif  kaip suprantu, visos jau susioptimizavo savo kosmetinius krepselius 4u.gif  na man teks dar prie to padirbet  blush2.gif

humoriste biggrin.gif
Atsakyti
del ko? blush2.gif
Atsakyti
As jau po biski ipuseju savo optimizavima ir seniai jau nieko nepirkau smile.gif
Dar paziurejau kad turiu visa deze ivairiu meginuku tai vien is ju galeciau nieko nepirkdama pusmeti pratempti thumbup.gif gal ir kazka gero issirinksiu pabandzius nereikes pinigu metyti ant netikusiu prekiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 11 11, 00:23)
As jau po biski ipuseju savo optimizavima ir seniai jau nieko nepirkau smile.gif
Dar paziurejau kad turiu visa deze ivairiu meginuku tai vien is ju galeciau nieko nepirkdama pusmeti pratempti thumbup.gif  gal ir kazka gero issirinksiu pabandzius nereikes pinigu metyti ant netikusiu prekiu biggrin.gif

Meginiams tikrai pliusas, kad galima isbandyti pries perkant. Ypac jei uztenka keliem kartam. Mano krepsys mazeja visai pamazu, kaip ir anksciau. Nieko neperku ka turiu, bet kazkaip labai taupiai viskas naudojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2009 11 11, 01:06)
Meginiams tikrai pliusas, kad galima isbandyti pries perkant. Ypac jei uztenka keliem kartam. Mano krepsys mazeja  visai pamazu, kaip ir anksciau. Nieko neperku ka turiu, bet kazkaip labai taupiai viskas naudojasi smile.gif



o as bijau daug testuoti ypac su veido prieziuros priemonem- nebent turi ne viena testeriuka tos pacios priemones, nes jei pradeciau naudot is eiles visa kruva testeriu, kad ir su keliu dienu pertrauka, tai garantuotai pradetu bert, ir tada jau tikrai nebeatrinkciau nuo ko unsure.gif kazkaip dabar dziaugiuos atradus veidui priemones nuo kuriu garantuotai nesikemsa poros, tai paivairinu labai retai su kokiu testeriu, ziuriu kaip oda reaguoja, nekeiciant nieko daugiau smile.gif labai patinka Clarins testeriukai- uztenka kokiai savaitei- tai tada tikrai gali ivertint kaip tinka priemones
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 11 lapkričio 2009 - 10:21
QUOTE(ne mama @ 2009 11 11, 11:17)
o as bijau daug testuoti ypac su veido prieziuros priemonem- nebent turi ne viena testeriuka tos pacios priemones, nes jei pradeciau naudot is eiles visa kruva testeriu, kad ir su keliu dienu pertrauka, tai garantuotai pradetu bert, ir tada jau tikrai nebeatrinkciau nuo ko unsure.gif  kazkaip dabar dziaugiuos atradus veidui priemones nuo kuriu garantuotai nesikemsa poros, tai paivairinu labai retai su kokiu testeriu, ziuriu kaip oda reaguoja, nekeiciant nieko daugiau  smile.gif labai patinka Clarins testeriukai- uztenka kokiai savaitei- tai tada tikrai gali ivertint kaip tinka priemones

Tokius testeriukus kaip Clarins ir turėjau minty, kurių užtenka ilgesniam laikui t.y. savaitei ar dviems.
Vienkartinius testerius naudoju tik kūno ir rankų kremus, lūpų blizgius, kada reik įvertinti kaip produktas tepasi/susigeria ir kiek komfortiškai jautiesi, tą galima nuspręst iškart smile.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja clarins priemones veidui? norisi geresniu, bet daug moket irgi nesinori ax.gif

man kaip tik greit baigsis veido sveitiklis, bet galvoju ar verta pirkti kita ar ne? vienur raso, kad ziema geriau sveitiklio nenaudoti, o kitur, kad reikia naudoti visus metus, visai pasimeciau doh.gif jei geriau ziema nenaudoti, tuomet naujo nepirkciau, nu kai sis baigsis ax.gif
Atsakyti
šveitiklis naudojamas pagal odos poreikius, o ne sezoną.

Clarins priemonių kaina, berods, graibosi netoli 100 Lt už bonkių. ar ne?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 11 11, 13:31)
šveitiklis naudojamas pagal odos poreikius, o ne sezoną.

Clarins priemonių kaina, berods, graibosi netoli 100 Lt už bonkių. ar ne?



clarins tikrai nemazos kainos, uztai i is clarins perku tik kremus ir krempudra smile.gif ir tai ne internetu. o visokius sveitiklius, prausiklius ir panasiai perku dazniausiai is BIOK produkcijos, kolkas labai puikiai man tas derinys veikia ax.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif patinka man visokie opimizavimai, minimizavimai, tai ir si tema uzkabino lotuliukas.gif
Man paciai reikalingiausios priemones:
Kunui- muilas ir losjonas, dezodorantas
Plaukam - sampunas ir kauke
Veidui - prausiklis ir kremas + pagal odos poreikius kokia specifine priemone
Dekoratyvine - tusas, antakiam kas nors, piestukas ir maskuoklis (ypatingom progom), kartais lupdazis..

jei kam reik pagalbos optimizuojant, mielai patarsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 05 gruodžio 2009 - 23:40
Mane irgi sugrauzia kartais sazine, kad visko tikrai per daug turiu. Kita vertus, gi taip smagu nusipirkti nauja daikciuka, bandyti, tad ir prisikaupia lobiui smile.gif mano apsedimas yra priemones lupoms, na ir jeigu kazkas neyprastai pigiai pasirodo parduotuvese nusperku ateiciai. Labiausiia sazine grauzia, kai priemone netinka ir stovi nenaudojama, pvz sampunai - ju meginiu buna labai retai, o man nuo daugumos atsiranda pleiskanu. tada atiduodu mamai arba leidziu sunaudot draugui, nes tam tinka viskas smile.gif Praradau vilti nuspirkti kremine pudra, nes visos bandytos atrode baisiau, negu buciau visai be makijazo, tad suoptimizavau ir pirksiu tik burias pudras smile.gif taip pat supratau, kad duso zeles, visos be isimties, man sausina oda, tad nuspirkau naturalaus muilo ir nuo to laiko nebereikia jokiu kuno losjonu, nes oda atsigavo, tepuosi tik kai norisi save palepinti, bet realios butinybes nera. Muilo ir kaina mazesne, ir skalsesnis + atsigavo oda. dar supratau, kad kuno sveitikliai yra nereali prabanga, nes neilgam uztenka, efekto beveik jokio, tad dabar pirkau naturalu druskos ir aliejaus vienam kartui, labai patiko. Manau ateityje darysiuos pati - gal kas bandet darytis is druskos ir gera receptuka turit?
Atsakyti