Įkraunama...
Įkraunama...

7asis kometikos krepšelio optimizavimo ratas

Pagaliau uzbaigiau margaritos kosmetini pieneli su daigintais kvieciais ir nivea aqua beauty veido krema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 09 02, 15:07)
kaip sekasi, gal ANT rudens jau susioptimizavusios savo krepshus? cool.gif

Kurgi jau. Bet opti vyksta. Neperku nieko, kas nereikalinga ir po truputį naudoju savo likučius toliau smile.gif Labai patogu šiais sunkiais laikais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 09 02, 15:07)
kaip sekasi, gal ANT rudens jau susioptimizavusios savo krepshus? cool.gif


pas amne ne super daug tos optimizacijos likę, bet vasarą visada viskas naudojasi prasčiau, nes atostogos ir orai kažkaip mažiau reikia rolleyes.gif
Atsakyti
Nepatiko viena linija veidui, tai stovi nenaudojama, o galiojimo laikas prie pabaigos perparduot negaliu ;/

Vasara ,kad idegi islaikyciau ir pajuris,nenusausintu odos intensyviai tepiausi kuna kremais,greitai naudojosi, tai prisipirkau per akcijas keliu rusiu, o dabar jau aptingau naudoti, tai turiu kokius 4 blush2.gif Dar krempudros visai nebesinori, o is senu laiku turiu pora pakuociu..veidas idege ir persviesios jos,jei pradesiu rudeni naudoti reiks tamsesne pirkt doh.gif
Ir sampunus&balzamus kelis turiu. Bet nebeslegia manes visai, svarbiausia ismokau,nepirkinet nereikalingu priemoniu,o ka turiu ta tikrai zinau,kad sunaudosiu. na akcijoms susigundau,bet uztat nieko ir nesu pirkusi uz pilna kaina,prasisuku su pusinemis thumbup.gif
Atsakyti
na man krizes akivaizdoj visai pravercia nesuoptimizuotos priemones ax.gif sampunu ir kuno kremu turiu dar kokiam pusmeciui, dekoratyvines kosmetikos issiversciau ir metus nepirkdama, bet vis susigundau kokiu daikciuku- bet siuo metu man viskas lyg ir tvarkoj- irgi nepirkineju nieko, o ir nieko netruksta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 02 rugsėjo 2009 - 19:23
Prisiruosiau ir susioptimizavau savo 'kosmeticka', liko:

kremas su spalva kasdienai
tusas
piestukas akims ir antakiams
mineralinis ruzas
vazelinas lupoms

ir pasidariau dar viena, nelabai daznai naudojama, a la iseigine

krempudra
dveji seseliu rinkiniai (rudi ir melyni)
pravedimai
maskuotojas

ir viskas, daugiau kiti dalykeliai buvo pasene, ismeciau...

O visi skaitlingi kuno ir veido kremai/pieneliai buvo pabaigti, nusipirkau viena bet gera naktini krema ir kuno sviesta is organinio, ne mineralinio aliejaus thumbup.gif

Cia palyginti su mano buvusiais ar ne 70 buteliuku juokas lotuliukas.gif laiko nera, reik paskui leliu lakstyt...
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 09 02, 15:07)
kaip sekasi, gal ANT rudens jau susioptimizavusios savo krepshus? cool.gif

Būtų gerai... Lauktuvės iš UK subjaurojo mano krepšelį, kuris dar toli gražu nebuvo suoptimizuotas... Taigi be jokių stabdžių optimizacija vyksta toliau. Kaip sakė ne mama, tai dabar gerai, kai yra užkaupta kosmetikos namie, tai pinigai susitaupo... Aš kaip Marla, perkuosi tik tą, ko labai labai reikia blush2.gif O kosmetines svajones, priklausomai nuo optimizacijos rezultatų, galbūt įgyvendinsiu lapkritį mirksiukas.gif
Atsakyti
na pas mane krepšelis irgi optimizuojasi.
Va su pudrom susidėliojau: Liko tik presuota mineralinė. O birią mamai su drauge perleisiu. Nebenoriu birios schmoll.gif:

Dar neperku kvepalų kol senieji nesubaigti ax.gif Dabar jau visai nedaug liko ir gaėsiu nusupirkti kokius 3 labai patinkančius ri viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 09 03, 08:49)
na pas mane krepšelis irgi optimizuojasi.
Va su pudrom susidėliojau: Liko tik presuota mineralinė. O birią mamai su drauge perleisiu. Nebenoriu birios schmoll.gif:

Dar neperku kvepalų kol senieji nesubaigti ax.gif Dabar jau visai nedaug liko ir gaėsiu nusupirkti kokius 3 labai patinkančius ri viskas smile.gif


o presuota mineralinė kuo nors skiriasi nuo birios, išskyrus konsistenciją? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 09 03, 08:58)
o presuota mineralinė kuo nors skiriasi nuo birios, išskyrus konsistenciją?  g.gif


Nelabai ax.gif Tik patogi labai pakuote, yra ir veidrodėlis ir kempinėle pataisyti galima makiažą.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 09 02, 17:56)
Nepatiko viena linija veidui, tai stovi nenaudojama, o galiojimo laikas prie pabaigos perparduot negaliu ;/

Vasara ,kad idegi islaikyciau ir pajuris,nenusausintu odos intensyviai tepiausi kuna kremais,greitai naudojosi, tai prisipirkau per akcijas keliu rusiu, o dabar jau aptingau naudoti, tai turiu kokius 4 blush2.gif  Dar krempudros visai nebesinori, o is senu laiku turiu pora pakuociu..veidas idege ir persviesios jos,jei pradesiu rudeni naudoti reiks tamsesne pirkt doh.gif
Ir sampunus&balzamus kelis turiu. Bet nebeslegia manes visai, svarbiausia ismokau,nepirkinet nereikalingu priemoniu,o ka turiu ta tikrai zinau,kad sunaudosiu. na akcijoms susigundau,bet uztat nieko ir nesu pirkusi uz pilna kaina,prasisuku su pusinemis thumbup.gif


smulkmena, bet del tu kuno kremu ir del tu idegiu.....
kazkokiu budu pas mane tuuuno kuno pienelis su savaim.idegiu (fair/medium berods). fui,man jie turi specif.kvapa, esu per savo ilga gyvenima gal kokius 3-4 bandziusi, bet visi turi kazkokio nekvapnaus brudo. Antra, kuno kremu ir losjonu ir sviestu naudoju pakankamai gausiai, tiksliau daznai. Mintis sove: ta "idegio efekta palaipsniui suteikianti" man nekvapnu losjona truputeli pilstelejau i indeli su kuno kremu ir vualia - gausiai drekina ir nesmirdz! tik,aisku,netiks norincioms stipriau irusti - bent as idegio efekto nepajutau (idegis laikosi naturalus lotuliukas.gif ).
bet receptukas tiktu norincioms sunaudoti rudinanti losjona ir gauti pakankamai drekinimo/maitinimo.

o nepatikusia veido linija tepkis dekolte sriciai, alkunems, pan...ne?

BlueFire - ikvepianciai skamba 4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatina: 03 rugsėjo 2009 - 10:06
Turiu 6 kremines pudras, ir dar reikia, tai nzn kada visas sunaudosiu doh.gif
Atsakyti